Eve Online > Przedpokój

Powrót do EVE. Orientacja

<< < (2/4) > >>

[UC] Mo Wisea:

--- Cytat: Gaavrin w Styczeń 30, 2018, 14:10:45 ---A tak btw, po zmianach kilka miesięcy temu, alfa może latać astero ;)

--- Koniec cytatu ---

co to za Astero bez stealtha ;)

[UC] Mo Wisea:

--- Cytat: Anna Nietrzeba w Styczeń 30, 2018, 12:02:22 ---Zapraszam do Akademi CBC.

--- Koniec cytatu ---

Z kim w tej sprawie mogę pogadać w grze?

[UC] Mo Wisea:

--- Cytat: Zgudi w Styczeń 30, 2018, 11:54:51 ---Moim zdaniem, ceny plexa dla spłukanych powracających do gry po latach i niezbyt dobrze orientujących się jak i gdzie można sensownie zarobić są raczej zaporowe. A na Alpha klonie to już w ogóle będzie bardzo ciężko uciułać na to iski - za dużo zmarnowanego czasu i nerwów.

Proponowałbym zakupić na start 60 lub 90 dni czasu gry i wykorzystać ten okres na przypomnienie sobie wszystkiego i ogarnięcie jakiegoś sensownego sposobu zarabiania na Omegę w którymś z polskich korpów w 0.0 :)

--- Koniec cytatu ---

Prawdopodobnie tak się skończy. Bardziej chyba zależało mi na informacji czy mój cebuli pomysł ma sens :)

[WILD5] Gagat:
przy obecnej cenie plexa, nie ma sensu na niego zarabiać in game. Chyba, że masz dobry farmerski kurwidołek i środki do tego by zarabiać jak człowiek ;]

Qlko1:

--- Cytat: [UC] Mo Wisea w Styczeń 30, 2018, 11:34:06 ---W grze "Mo Wisea". Parę lat temu dołączyłem do UA ale po kilku miesiącach zrezygnowałem z EVE z braku czasu. Chciałbym sobie casualowo polatać PvP, pobawić się w PvE i porobić to na Alfie, żeby może zarobić na Omegę znów, żebym mógł wsiąść do Astero które na mnie czeka w garażu.

--- Koniec cytatu ---
Jedyny sposób na ISKi który przychodzi mi do głowy, to skanowanie w 0.0. Jeśli nie chcesz się zapisać do korpa 0.0, to proponuję NPC w Stain.
To trudna, ale chyba najmniej żmudna metoda zarabiania na PLEXA dla alfy.

Jeśli chcesz sobie przypomnieć PVP grając spokojnie na trialu, to proponuję zapisać się do korporacji milicyjnej. Koszty partycypacji w PVP w milicji są niskie, zarobki stosunkowo wysokie, można sobie przypomnieć podstawy w smal scale.
Project Heaven ma chyba szkoleniówkę w FW.

Powodzenia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej