Eve Online > Przedpokój

Powrót do EVE. Orientacja

(1/4) > >>

[UC] Mo Wisea:
Witam,

W grze "Mo Wisea". Parę lat temu dołączyłem do UA ale po kilku miesiącach zrezygnowałem z EVE z braku czasu. Chciałbym sobie casualowo polatać PvP, pobawić się w PvE i porobić to na Alfie, żeby może zarobić na Omegę znów, żebym mógł wsiąść do Astero które na mnie czeka w garażu.

Czy UA nadal istnieje? Jeśli tak kto jest osobą kontaktową?

Alternatywnie czy są jakieś inne polskie corporacje szkoleniowe gdzie sobie przypomnę i znajdę jakąś ekipę do roamowania?

[BU FU] Karas:
Nie, tak,  Jijin PL

Zgudi:
Moim zdaniem, ceny plexa dla spłukanych powracających do gry po latach i niezbyt dobrze orientujących się jak i gdzie można sensownie zarobić są raczej zaporowe. A na Alpha klonie to już w ogóle będzie bardzo ciężko uciułać na to iski - za dużo zmarnowanego czasu i nerwów.

Proponowałbym zakupić na start 60 lub 90 dni czasu gry i wykorzystać ten okres na przypomnienie sobie wszystkiego i ogarnięcie jakiegoś sensownego sposobu zarabiania na Omegę w którymś z polskich korpów w 0.0 :)

Anna Nietrzeba:

--- Cytat: [UC] Mo Wisea w Styczeń 30, 2018, 11:34:06 ---Alternatywnie czy są jakieś inne polskie corporacje szkoleniowe gdzie sobie przypomnę i znajdę jakąś ekipę do roamowania?

--- Koniec cytatu ---

Zapraszam do Akademi CBC.

Gaavrin:
A tak btw, po zmianach kilka miesięcy temu, alfa może latać astero ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej