Eve Online > Dyskusje ogólne

Czy zwolnił wam komputer?

<< < (2/4) > >>

Dux:
W domu mam Vistę. Na to g...no nie ma już żadnych aktualizacji, więc problem mnie nie dotyczy :P

Qlko1:
Znaczy jak zablokowałem aktualizacje w windzie, to problem mnie nie dotyczy? GIT!

Ostatnio kupowałem na allegro skarpety narciarskie, niech hakier coś z tymi danymi zrobi  8)

Jabolex:
Karmę dla kota kupiłeś kartą, podałeś numer i cvv - jeżeli tak, to ten błąd dotyczy również Ciebie.
Masz na dyskach coś prywatnego czym nie chciałbyś się dzielić z Internetem - to ten błąd dotyczy również Ciebie.

Może jeszcze nie dziś, ale wkrótce powstaną exploity, skrypty które będą ukierunkowane na wykradanie "odpowiednich"/poszukiwanych danych. Tak że ja tam nie uważam, że na moim domowym sprzęcie gdzie nie mam nic "tajnego" błąd ten mnie nie dotyczy.

[BU FU] Karas:
Nie będe się przekomarzal czy da się wykraść mojej karty kredytowej czy nie, bo go nigdzie nie udostepniam a mój dysk jest czysty jak łza, ale załóżmy że nie.
Pytanie zadam inaczej, dlaczego tego cvv nie wykraść zwykłym keyloggerem?

Skaza:

W zasadzie, błędu umożliwiającego przeprowadzenie ataku Spectre nie sposób naprawić łatką...

Posiadaczom słabszego sprzętu można zalecić nie instalowanie łatki KPTI. A najskuteczniejszą ochroną może być dobry firewall.

Troszkę więcej można znaleźć tutaj:

https://ithardware.pl/artykuly/meltdown_oraz_spectre_czyli_wiele_halasu_o_nic_istotnego-4850.html

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej