Autor Wątek: Problem  (Przeczytany 5881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Norbi Wroclawianin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Problem
« dnia: Styczeń 05, 2018, 19:44:47 »
witam
mam problem o co chodzi nie moge zmienić jump clona między systemami wyłaczyłem badania i wyszdłem ze statku i komunikat:
The Clone bay srvice at Yria.Jorvick Research Labs is currently unavailable.Please Contact the station owner for assistence.
co mam zrobić?

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 05, 2018, 20:03:21 »
Clone bay na cytadeli zużywa paliwo. Jeżeli paliwo się skończy, to clone bay jest offline i nie możesz na niego skoczyć, póki ktoś nie zatankuje cytadeli.

P.S. "wyłączyłem badania" jeżeli masz na myśli skillowanie, to nie trzeba przerywać skillowania, żeby skoczyć na klona

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2018, 14:49:12 »
@Gaavrin: blisko, ale nie do końca. Skacząc na jump clone z X do Y, w systemie X będzie zostawiony jump clone z twoimi obecnymi implantami. Jeśli próbujesz użyć JC będąc zadokowanym w dowolnej stacji (niezależnie czy ma klonownię) - nie ma z tym problemu. W cytadelach, EC i rafineriach, aby użyć jump clone będącego w innym miejscu - struktura w której jesteś zadokowany też musi posiadać aktywny clone bay. Jeśli chcesz skoczyć z Yria - zadokuj w stacji; powinno wystarczyć.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[WILD5] Ed Beret

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ed Beret
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2018, 23:13:53 »
@Gaavrin: blisko, ale nie do końca. Skacząc na jump clone z X do Y, w systemie X będzie zostawiony jump clone z twoimi obecnymi implantami. Jeśli próbujesz użyć JC będąc zadokowanym w dowolnej stacji (niezależnie czy ma klonownię) - nie ma z tym problemu. W cytadelach, EC i rafineriach, aby użyć jump clone będącego w innym miejscu - struktura w której jesteś zadokowany też musi posiadać aktywny clone bay. Jeśli chcesz skoczyć z Yria - zadokuj w stacji; powinno wystarczyć.

Karaś, daj mu plusa za tą wiedzę bo nie mam możliwości. Uratował mi implanty z niezatankowanej cytadeli ;D

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Problem
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2018, 07:41:31 »
done: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"