Eve Online > NoobGarten

Pytanka.

<< < (2/10) > >>

Zgudi:

--- Cytuj ---1. co to znaczy? Eve to nie jest CS... chyba :D. Skill gracza kojarzy mi się z pro którzy wycinają cały team. Tutaj masz zaledwie hmm 20 slotów? Musisz wiedzieć kiedy co użyć. Ewetualnie chodzi o doświadczenie lub wiedzę? Moglibyście naprostować?
--- Koniec cytatu ---
Jak polecisz do low sec i dostaniesz bęcki od gościa który siedzi w 20 razy tańszym statku niż ty, to zrozumiesz jak ważny jest skill osoby stukającej w klawiaturę :)

tukowski:

--- Cytat: Zgudi w Styczeń 02, 2018, 21:49:26 ---Jak polecisz do low sec i dostaniesz bęcki od gościa który siedzi w 20 razy tańszym statku niż ty, to zrozumiesz jak ważny jest skill osoby stukającej w klawiaturę :)

--- Koniec cytatu ---

ok, naprostowałeś mnie ;D
Z czego to wynika? Czy mógłbyś rozwinąć? Jeszcze jedyna kwestia, która przychodzi mi do głowy -> może wpyłw na to ma prąd statku?

Staruszka konto to 25mln skillpoints. Ten Tengu to t3. Zdzwiłem się, nie wiedziałem, że można się zalogować jak nie ma omegi.

Zgudi:
Wyobraź sobie, że pół dnia siedzisz z programem EVEMon i układasz plan skillowania chara na najbliższe miesiące: chcesz być PRO PVP-em. Jak już minie te parę miechów i masz wymagane skille spędzasz cały dzień w EFT lub PYFA żeby zmontować najlepszy na świecie postrach wszystkich nobów. Decydujesz się na dumnie brzmiący "Combat Battlecruiser", najlepiej frakcyjny. Wsadzasz mu frakcyjne bebechy, kosztowały cię majątek. Na NPC-kach cały dzień ćwiczysz walkę. Przczytałeś 5 poradników. Na kartce masz rozpisane wszystkie sekwencje i plan awaryjny B, C i nawet D. Jesteś gotowy, lecisz do low i podlatuje do ciebie jakiś cruiser albo fregata. I wsadza w ciebie neuty wysysając cały cap, albo orbituje cię na dużym speedzie i nie trafisz, może zakłada ci tracking disruptor i 20 innych rzeczy. Powoli zaczynasz panikować i klikasz coś bez sensu tylko przybliżając nieuniknione, agresor widzi twoją panikę i uśmiecha się na to co zobaczy za parę chwil... buuuum. Tuż przed wybuchem dolatują jakieś sępy chcące się radośnie załapać na kill i jest! Wśród oponentów następuje minuta trzepania konia do statystyk.

Po prostu doświadczenie i wiedza starego gracza na temat statków i ich możliwości, wad, słabych stron: na co może sobie pozwolić a kiedy odpuścić.

Filip Bonn:

--- Cytat: Zgudi w Styczeń 02, 2018, 22:25:42 ---... buuuum. Tuż przed wybuchem dolatują jakieś sępy chcące się radośnie załapać na kill i jest! Wśród oponentów następuje minuta trzepania konia do statystyk.

--- Koniec cytatu ---

Nie do końca podoba mi się sposób w jaki przedstawiasz graczy z low :))


Większość graczy ma drugie konto bo są zbyt leniwi żeby poprosić kogoś o przysługę ;)

Gaavrin:

--- Cytat: tukowski w Styczeń 02, 2018, 21:44:19 ---Ogromnie dziękuję za odpowiedzi.

Zrobię tak, zgodnie z Twoją radą Gaavrin przejdę tuty wszystkie, pogram orientacyjnie a potem przeniosę się na staruszka konto z zastrzeżeniem, że nie będę używał takich statków. Lepsze skille=przyśpieszenie rozgrywki. Balans konta zapiszę i obecny stan będzie moim wyjściowym.

Skaza. Wiadoma kwestia w końcu multi pvp :D Tylko muszę mieć jakiekolwiek doświadczenie inne od teoretycznego... troszkę pogram i aplikuję.

Filip Bonn, cenna rada :)

Nasuwają mi się pytania.
1. co to znaczy? Eve to nie jest CS... chyba :D. Skill gracza kojarzy mi się z pro którzy wycinają cały team. Tutaj masz zaledwie hmm 20 slotów? Musisz wiedzieć kiedy co użyć. Ewetualnie chodzi o doświadczenie lub wiedzę? Moglibyście naprostować?2. Po co?Eeee... 500 plexów? Plex to nie jest miesiąc gry? Eee 41 lat xD
Edit. Już wiem teraz plex to waluta więc 500 plexów to 1 miesiąc. Omega to po prostu taki Premium Account?
Tak.

3. Takie pytanie. Pewnie dziwne i nie adekwantne ale czy jest coś takiego jak średni poziom(samego rozwinięcia postaci) czyli, że może latać np. jakimś destro albo titanem ;D. Chodzi mi, że rozwinięcie tej postaci mówi, że konto jest ok? Np. Ktoś jest w lolu w platynie to średnio słaby a jak w najwyższej dywizji to że dobry. inny przykład, że w wowie na wotlku ktoś ma 5800gs to że jest średni. Nie wiem jak to przedstawić.

--- Koniec cytatu ---

Pvp w eve to ogromna ilość wiedzy i doświadczenia. Są ludzie, któży poza flotą prowadzeni za rączkę przez fc komplernie się w tym gubią, sam do takich należę :p

Po co ludziom więcej kont? Znam takich co mają po 40. Jest masa zastosowań dla większej ilości kont. Możesz zarabiać na kilka kont jednocześnie. Osobiście jedną postać mam w systemie skąd startują floty pvp, a drugą zarabiam gdzie indziej. Zastosowań jest wiele, choć z jednym kontem też można grać.

Jeżeli chcesz kliknąć na gracza i wiedzieć jaki jest jego poziom to nie ma czegoś takiego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej