Forum Gry > Inne gry

Project Aurora

<< < (5/6) > >>

[BU FU] Karas:
aaahhhh czyli to ma byc zwykly Ogej!!11
to ja podziekuje na starcie... tzn przed startem.

Zgudi:
Obejrzałem filmik i na pierwszy rzut oka wygląda to mi na klasycznego androidowego czy przeglądarkowego managera w którym rozwijamy swoje małe imperium robiąc badania i budowanie kosztujące czas (już wiele takich ogrywałem na swoim tablecie), gdzie gra proponuje graczowi ominięcie czekania za realną kasę. Na samym początku badania i konstruowanie trwa minuty, a z czasem, jak już się trochę rozwiniemy to robią się z tego tygodnie a nawet miesiące. Często dopóki nie ukończymy badania to jesteśmy w stagnacji, więc presja wywierana na gracza aby wydał kasę rośnie stopniowo.

Sprytny i bardzo popularny model biznesowy nastawiony nie na przyjemność z rozgrywki ale na dojenie frajerów którzy mieli nadzieję, że będzie fajnie i zainstalowali grę. Przyznam, sam nie raz byłem takim frajerem i musiałem kilka razy zapłacić, żeby się przekonać, że wołanie o kasę nigdy się nie kończy.

Czy się mylę? Jeśli tak, to niech ktoś mnie z błędu wyprowadzi.

[BWTF] Nightwisherek:
Spodziewałem się czegoś więcej niż Ogame.......gram w to już i aż mi żal dupe ściska.

https://rawapk.com/eve-war-of-ascension-apk-download/

Qlko1:
Poklikałem przez 24h, to dorzucę kilka słów do pieca.

Gra jest ubogą wersją OGame. Jest zdecydowanie bardziej dynamiczna, co jest ogromnym plusem. Do starć dochodzi często w ciągu 1-3 minut od wysłania floty, można się też podroczyć z przeciwnikiem.
Niestety gra jest zdecydowanie za bardzo nastawiona na darcie kasy.

To za co ceniłem sobie EVE, to możliwość podjęcia walki mimo dysproporcji w stażu gry. Tutaj gość mający lvl czy dwa więcej sam jedzie bez większego trudu grupę skoordynowanych graczy. Dorzucając do tego przyspieszacze czasu...

Model walki to papier nożyce kamień, tyle że za parę dodatkowych $  podrasowany kamień zabije wszystko :)

Edit: i wpieprza baterię zamieniając telefon w mały ogrzewacz. Pojawiają się też błędy graficzne, błędy w wyświetlaniu na mapie, gra potrafi się ciąć w nieoczekiwanych momentach.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

ManganMan:
Wiesz Qlko1... To jeszcze jest alfa :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej