Autor Wątek: Wleciałem do Wormhole  (Przeczytany 4600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MikelluS

  • Gość
Wleciałem do Wormhole
« dnia: Listopad 10, 2017, 18:01:10 »
Witam  ;) Jak w temacie wleciałem z ciekawości w Undefined Wormhole która była w systemie Mora. Celowo i z premedytacją wleciałem tam tanim "G" jakim jest Imparior.Problem pojawił się po tym że zapomniałem zrobić bookmarka na dziurze którą wleciałem.
WH do której wleciałem nie była byle jaka tylko typu Combat a mianowicie J174618 Wolf-Rayet SIG ID R259 byli tam drifters, były tam struktury i budowle Driftersów, masa czerwonych anomali trochę zielonych, szczątki floty Sisters of Eve Flotilla.
Dopadli mnie driftersi i skończyłem w kapsule :). Kapsuła poleciałem sobie w stronę Supergate które przerzuciło mnie do Redoubt ,były tam szczątki jakiejś konstrukcji , skrzynka z Redoubt w nazwie  oraz opuszczony Punisher.
Podleciałem  do niego, wsiadłem do niego, chciałem się worpować na bramę ale były zakłócenia typu  natural phenomen.
Statek ten był bogato wyposażony, były to działa które były zarezerwowane dla Kont OMEGA.
W ładowni były Ancient Coordinaters szt 3, Neural Network 12 szt oraz Sleeper Data Library 9 szt.
Musiałem się wylogować. Po ponownym zalogowaniu byłem w lokalizacji początkowej przed przeskoczeniem przez supergate. W ułamkach sekund podleciał Tyranos i znów...kapsuła. W szczątkach staku było wszystko co ten statek miał:)
Zrobiłem Bookmarka i ostatecznie Selfdestruct. Dostałem odszkodowanie za tego Punishera(mam normalnie Punishera).
Przyleciałem znowu Impariorem, tym razem zrobiłem bookmark na Wh przez którą wleciałem. Sprzątnąłem szczątki i szybko zwiałem.
Teraz mam pytanie co zrobić z tymi?:
Ancient Coordinates 3 szt
Neural Network       12szt
Sleeper Data Libray szt 9
W markecie jest niezła cena za to :)
Kolejne pytanie jak to się stało że ten Punisher był tam opuszczony i nieuszkodzony?

[WILD5] Ed Beret

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ed Beret
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wleciałem do Wormhole
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2017, 21:25:27 »
1. Sprzedaj
2. Jedno jest pewne, ktoś go tam pozostawił. Powodów może być wiele np. zabił strukturę zwaną posem, wyskoczył z tego żeby zabrać stacjonujący tam lepszy statek.


3. Zachowaj sobie treść tego pytania, za jakiś eve-czas będziesz miał o czym opowiadać ;D

powodzenia