Autor Wątek: Szkolenia  (Przeczytany 26825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hulton Lotz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hulton Lotz
  • Korporacja: Minners in WAR
Szkolenia
« dnia: Październik 21, 2017, 15:06:48 »
Hej!

Jest na tą chwilę jakakolwiek Polska korporacja szkoleniowa w EVE?

Chciałbym wrócić do gry, ale nie wiem od czego zacząć, a Unseen, tak samo jak MIW martwe...

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2017, 15:17:41 »
takiej oficjalnie niezależnej to chyba nie ma. Są jakieś szkoleniówki korpów chyba.

Hulton Lotz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Hulton Lotz
  • Korporacja: Minners in WAR
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2017, 15:23:31 »
Jakiś przykład?

Sam sobie nie poradzę :P

Metar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Szkolenia
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2017, 16:38:00 »
PM

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2017, 18:27:21 »
szukaj czegos w gówniakach, jakies bwtf czy cos. nie wiem dokladnie, bo ostatnie mi znane zdechly szybciej niz sie spodziewalem: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[NOGRL] Asm Nihouyah

  • NOGRL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 150
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Asm Nihouyah
  • Korporacja: Beaver Squadron
  • Sojusz: NullSechnaya Sholupen
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2017, 01:22:11 »
Koncepcja corpów szkoleniowych jako takich praktycznie umarła kilka lat temu, w momencie pojawienia się masowych korpów nastawionych na nowych - teraz standardem stało się dołączenie do jakiejś grupy i przyswajanie nowej wiedzy, gdy szkolenia dotyczące poszczególnych tematów prowadzone są na poziomie sojuszu/koalicji. Goonswarm Federation ma szkolenia na poziomie koalicji (po angielsku), Pandemic Horde ma własny system szkoleń, informacje na bieżąco możesz zbierać od osób w korporacji, w której jesteś. Znajdź sobie jakiś corp, który - po rozmowie z CEO/ludźmi - będzie ci odpowiadał i dołącz; doświadczeni gracze pomogą w opanowaniu podstaw, a resztę opanujesz korzystając z dostępnych dla ciebie materiałów i szkoleń.
"You either die elite or krab long enough to become a bot" - Memetani

[-CBC-] Paolo Tankado

  • -CBC-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paolo Tankado
  • Korporacja: - CBC -
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 06, 2017, 17:04:43 »
Zapraszam do korporacji szkoleniowej Elite Slavs [E.TS] https://zkillboard.com/corporation/98496688/
Jest to korporacja-córka CBC Interstellar [-CBC-].


[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2017, 17:38:16 »
Zapraszam do korporacji szkoleniowej Elite Slavs [E.TS] https://zkillboard.com/corporation/98496688/
Jest to korporacja-córka CBC Interstellar [-CBC-].

Szkolenia z umierania w hajseku?

Nkosi Nkulu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 07, 2017, 09:22:25 »
Jak zaczniecie latać czymś droższym to chętnie was będę "szkolił"... nawet w hi-secu

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 07, 2017, 10:51:59 »
Po co promować kilboard gdzie cała aktywność to 98% lossów, w tym mnóstwo straconych jaj?

Odbieram to jako formę zamierzonego żartu :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 12:13:40 wysłana przez Zgudi »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 07, 2017, 11:49:29 »
W sumie po korpie szkoleniowym nie spodziewałem się innego kb niż czerwonego.

Co do killi w hs to podejrzewam że to nie ich wina tylko korpow które wypowiadają wojnę korpo szkoleniowemu i ubijaja newbie
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 07, 2017, 18:47:00 »
W sumie po korpie szkoleniowym nie spodziewałem się innego kb niż czerwonego.

Co do killi w hs to podejrzewam że to nie ich wina tylko korpow które wypowiadają wojnę korpo szkoleniowemu i ubijaja newbie
Dawno temu jak rainbow i czasem qlko lub azbuga prowadził szkolwniówkę dla nobków to killboard był głównie zielony. To nie zależy od tego ile świeżaków jest w szloleniówce, tylko od tego czy A. prowadzący ogarnia i jest zaangażowany, B. świeżaki się słuchają prowadzącego na każdym kroku. W innym wypadku wychodzi jak wyżej. Zresztą utrata jaja następuje zazwyczaj w jednym wypadku: kiedy jedną ręką klikasz warp-out a drugą sięgasz po piwo i... ups nie zdążyłem :P No dobra... może czepiam się jak stary zrzęda. :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2017, 18:55:06 wysłana przez Zgudi »

[-CBC-] Paolo Tankado

  • -CBC-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paolo Tankado
  • Korporacja: - CBC -
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 08, 2017, 10:58:58 »
Korp szkoleniowy CBC zmienił się z ETS na Akademia CBC https://zkillboard.com/corporation/98535749/
Fakt killboard czerwony, ale to szkolenie. Ja też miałem czerwone początki.
Trzeba próbować, aż w końcu zacznie się udawać.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 08, 2017, 11:21:16 »
Dopiero teraz widac, ze UA robilo dobra robote.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 08, 2017, 14:26:45 »
Zawsze to było widać @Karas.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 08, 2017, 19:20:40 »
Kiedyś to były czasy.... :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


[WILD5] Sindri Egdald

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 83
  • EL SINDROME DEL DZBANO
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sindri Egdald
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 08, 2017, 20:44:21 »

PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 08, 2017, 21:10:31 »
Cytuj
Wysłany przez: [WILD5] Sindri Egdald
« dnia: Dzisiaj o 20:44:21 » Umieść cytat
Cytat: [WILD5] Gagat w Dzisiaj o 19:20:40
Kiedyś to były czasy.... :)

http://www.youtube.com/watch?&v=z_amLLo_PE4

https://www.youtube.com/watch?v=tHffSUu6hdA&ab_channel=ziemnyy

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
pewpew

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 09, 2017, 23:43:29 »
Dawno temu jak rainbow i czasem qlko lub azbuga prowadził szkolwniówkę dla nobków to killboard był głównie zielony. To nie zależy od tego ile świeżaków jest w szloleniówce, tylko od tego czy A. prowadzący ogarnia i jest zaangażowany, B. świeżaki się słuchają prowadzącego na każdym kroku. W innym wypadku wychodzi jak wyżej. Zresztą utrata jaja następuje zazwyczaj w jednym wypadku: kiedy jedną ręką klikasz warp-out a drugą sięgasz po piwo i... ups nie zdążyłem :P No dobra... może czepiam się jak stary zrzęda. :)
Witam,

dokładnie tak jakieś 5 lat może 6 prowadziłem szkoleniówkę z lepszym czy gorszym wynikiem ale robiłem to w FW gdzie wymuszana jest interakcja z innymi graczami - pvp małym gównem. To nawet nie kwestia leadership'u a osób, które będą w stanie dane jednostki szkolić. Latami zauważyłem, że to ja nie mam największy impract na tych nowych a osoby, które są w stanie z nimi latać. To oczywiste i od pół roku nie gram w EVE jednak pojawię się w grze jeszcze w tym roku jednak nie jak no life kiedyś a po prostu casual. Zawsze prowadziłem szkoleniówkę by była niezależna od kogokolwiek to był błąd. Pomagałem delikatnie w ETS, fajna formacja i po przekształceniu życzę wielu sukcesów. Jednocześnie szkoleniówka w HI nie zapewnia zielonego killboard. Tego się nie da zrobić.

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 08, 2018, 00:33:42 »
To oczywiste i od pół roku nie gram w EVE jednak pojawię się w grze jeszcze w tym roku jednak nie jak no life kiedyś a po prostu casual.

Wszyscy czekają a tutaj nic :DDD

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 10, 2018, 22:24:11 »
Wszyscy czekają a tutaj nic :DDD

wiesz co na chwilę obecną strasznie brakuje mi EVE i także wątpię by wielu czekało. Pewnie zakotwiczę się gdzieś jako FC w niekoniecznie bardzo polskiej organizacji. Mam normalną pracę plus działalność i jak działalność urośnie tak gdzie po zatrudnieniu następnych pracowników także zrezygnuję z normalnej roboty pewnie się pojawię.

Miły sarkazm Nightblue :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 10, 2018, 22:35:20 »
Jeśli granie (w tym wypadku szkoleniówka) przeszkadza ci w pracy i prowadzeniu firmy to rzuć pracę i firmę :)

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 11, 2018, 17:16:42 »
wiesz co na chwilę obecną strasznie brakuje mi EVE i także wątpię by wielu czekało. Pewnie zakotwiczę się gdzieś jako FC w niekoniecznie bardzo polskiej organizacji. Mam normalną pracę plus działalność i jak działalność urośnie tak gdzie po zatrudnieniu następnych pracowników także zrezygnuję z normalnej roboty pewnie się pojawię.

Miły sarkazm Nightblue :)

Zaraz sarkazm. Serio uważam, że byłoby dobrze, gdybyś wrócił. Tylko tym razem w pełni zdecydowany: szkoleniówka czy normalne corpo. Ewentualnie szkoleniówkę pod czyimiś skrzydłami, żebyś miał wyskillowanych graczy do latania. Teraz jest tylko jedna szkoleniowka w low. Ta od stevena. Więc imo wracaj(mam dla ciebie nawet skina na tristana gdzieś zachomikowanego :P).

[.666-] Majok Asurian

  • .666-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Majok Asurian
  • Korporacja: xXDoomHeimXx
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 11, 2018, 17:19:15 »
wiesz co na chwilę obecną strasznie brakuje mi EVE i także wątpię by wielu czekało. Pewnie zakotwiczę się gdzieś jako FC w niekoniecznie bardzo polskiej organizacji. Mam normalną pracę plus działalność i jak działalność urośnie tak gdzie po zatrudnieniu następnych pracowników także zrezygnuję z normalnej roboty pewnie się pojawię.

Miły sarkazm Nightblue :)

wracaj kurwa bo kamyk jebany nowych do wormhola wciaga

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 13, 2018, 15:12:18 »
Zaraz sarkazm. Serio uważam, że byłoby dobrze, gdybyś wrócił. Tylko tym razem w pełni zdecydowany: szkoleniówka czy normalne corpo. Ewentualnie szkoleniówkę pod czyimiś skrzydłami, żebyś miał wyskillowanych graczy do latania. Teraz jest tylko jedna szkoleniowka w low. Ta od stevena. Więc imo wracaj(mam dla ciebie nawet skina na tristana gdzieś zachomikowanego :P).

1) Steve'na poznałem i to świetny i inteligenty koleś, który przynajmniej jak grałem nie miał za dużo wolnego czasu. Bardzo go w tej kwestii rozumiem.
2) Szkoleniówka/normalny corp. To tylko było coś co zapewniało szkoleniówce życie. Minimalny odsetek ludzi ze szkoleniówki z czasem miała ochotę uczyć resztę. Kwestia urobienia tych osób i dania im odpowiednich narzędzi. Dlatego zwykle robiąc niezależną szkoleniówkę obok był jakiś tam korp do, którego zlatywały się jeszcze dodatkowe osoby, które chciały to czy tamto a ja starałem się namawiać do tego by uczyli resztę. Tak wielokrotnie męczyłem już w tym korpie drugim by nie odchodziły a pomagały. Tak to działało, jeden rainbow nie da rady.
3) Szkoleniówka pod czyimiś skrzydłami. Pewnie why not, Bardzo dużo nauczyłem się będąc podległym pod Jijin z CBC jak mniej czy bardziej pomagałem ich szkoleniówce.

Co do wciągania przez Mr kamyka do dziury, no życie.

w tygodniu nie mam czasu a weekend, jest weekendem

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 13, 2018, 16:49:29 »
Z corpami szkoleniowymi jest jeden kłopot. Sam nie dasz rady prowadzić takiej korporacji i jednocześnie organizować szkoleń, flot, eventów i pisać poradników.

Zawsze wokół Twojego tworu kręci się masa sępów, zwykle polujących na tych "wychowanków", którzy mają predyspozycje i chęci do organizowania czegoś więcej. Czyli na tych, którzy mogliby pomoc w dalszym działaniu akademii.

Zwykle kończy się więc na samotnej (w najlepszym wypadku kilkuosobowej) walce o to, żeby jak najmniej nowych dochodziło z gry po 2 tygodniach klikania.

Próba nawiązania kontaktu z innymi dużymi korporacjami prowadzi do sytuacji w której nikt nie chce pomóc, za to wszyscy próbują czerpać że źródełka.

TLDR polskie community nie potrzebuje akademii, tylko frajera do trudnej i mało wdzięcznej roboty :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 13, 2018, 16:59:43 »
Jijin prowadził akademię, zanim jeszcze poszedł do goonswarmu, chyba nawet jescze przed tym, jak trafił do c0venu. Raczej całkiem dobrze mu idzie, patrząc po ich kb robi dobrą robotę. Nie chodzi o kile, ale o 34 aktywne chary na zetce. Czyli, że mają więcej ludzi niż większość polskich korpów, a nic tak nie odstrasza jak corp chat i ts puste jak grobowiec. To czy ktoś zostanie mordercą, górnikiem, czy przestanie grać, to się okaże później. Obecnie raczej nie ma i nie będzie akademii nie zrzeszonej pod żadną banderą, bo to się zwyczajnie mija z celem. Kilka osób poświęca kupę czasu, żeby nauczyć ludzi gry, po to żeby poszli do innych korpów ? Hm, niby można, ale po co ? ;]

Qulko ma rację, szkoleniówka to magnes dla sępów, którzy nie bardzo chcą pomagać, ale chcą zagarniać ;]

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 13, 2018, 17:11:18 »
Z corpami szkoleniowymi jest jeden kłopot. Sam nie dasz rady prowadzić takiej korporacji i jednocześnie organizować szkoleń, flot, eventów i pisać poradników.

Zawsze wokół Twojego tworu kręci się masa sępów, zwykle polujących na tych "wychowanków", którzy mają predyspozycje i chęci do organizowania czegoś więcej. Czyli na tych, którzy mogliby pomoc w dalszym działaniu akademii.

Zwykle kończy się więc na samotnej (w najlepszym wypadku kilkuosobowej) walce o to, żeby jak najmniej nowych dochodziło z gry po 2 tygodniach klikania.

Próba nawiązania kontaktu z innymi dużymi korporacjami prowadzi do sytuacji w której nikt nie chce pomóc, za to wszyscy próbują czerpać że źródełka.

TLDR polskie community nie potrzebuje akademii, tylko frajera do trudnej i mało wdzięcznej roboty :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Tak nieraz bywa. Tzn. duża część nowych graczy to tzw. biorcy. Wchodzą do korpa szkoleniowego na kilka tygodni i szoleniowiec organizuje dla nich wykłady, roamy i inny content a potem jak się im znudzi to sobie idą bez słowa i znowu ten szkoleniowiec musi harować jak wół, żeby wszystko reaktywować.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 13, 2018, 20:20:16 »
Jijin prowadził akademię, zanim jeszcze poszedł do goonswarmu, chyba nawet jescze przed tym, jak trafił do c0venu. Raczej całkiem dobrze mu idzie, patrząc po ich kb robi dobrą robotę. Nie chodzi o kile, ale o 34 aktywne chary na zetce. Czyli, że mają więcej ludzi niż większość polskich korpów, a nic tak nie odstrasza jak corp chat i ts puste jak grobowiec. To czy ktoś zostanie mordercą, górnikiem, czy przestanie grać, to się okaże później. Obecnie raczej nie ma i nie będzie akademii nie zrzeszonej pod żadną banderą, bo to się zwyczajnie mija z celem. Kilka osób poświęca kupę czasu, żeby nauczyć ludzi gry, po to żeby poszli do innych korpów ? Hm, niby można, ale po co ? ;]
Qulko ma rację, szkoleniówka to magnes dla sępów, którzy nie bardzo chcą pomagać, ale chcą zagarniać ;]

W nasza Akademie CBC zaangazowanych jest kilkanascie osob które robią regularne szkolenia z dziedzin wszelakich, prowadzą floty czy też odpowiadają na serie wiecznie tych samych pytań itp.. . Jedna osoba nie jest w stanie czegoś takiego osiągnąć bo się zajedzie. I mimo, że jest to hi-sec-owaa korporacja z mnóstwem wardeców od merców to udało nam się osiągnąć "nie całkiem czerwony kb" i pracujemy dalej.

https://zkillboard.com/corporation/98535749/

I prawda ludzi nam nie brakuje nawet o 4 nad ranem jest z kim w cbc pograc. CBC nigdy nie spi  ;D

Zapraszamy na nasz kanał publiczny -> Mostly AFK
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2018, 22:53:26 wysłana przez Anna Nietrzeba »
Sponsored By Technetium  ;D

[LWLFE] Nightblue

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Lowlife.
  • Sojusz: Snuffed Out
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 14, 2018, 12:12:45 »
Zapraszamy na nasz kanał publiczny -> Mostly AFK


Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 14, 2018, 17:52:03 »


Musiało ci zle z oczu patrzyc   ;) . A na powaznie to nie ma twojego chara na liście banów.
Sponsored By Technetium  ;D

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 15, 2018, 09:03:21 »
Stety niestety. Wydaje się, ze obecnie jedyna rozsadna szkoleniowka jest ta w gowniakach. Dobra czy zla, nie mnie oceniac. Jedno jest pewne NIC tak mocno nie wiaze z gra jak silne community i zaangazowany aktyny leadership. Wiec jesli maja to zapewnione, to teoretycznie maja spora szanse sie wciagnac w gre, wiadomo ze eve nie jest dla kazdego, wiec zawsze sie cos wykruszy. hehe pozostaje miec tylko nadzieje, ze przy okazji za mocno nie ryja im bani bzdurami i nasza mikro polityka: ]

Do zobaczenia na gridzie
o7
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 15, 2018, 10:10:07 »
Dobra szkoleniowka jest w polish cavalary, należy ona do Project HAVEN i operuje w matarsko/amarrskim fw. PVP można się uczyć już od frytki z 2m iskow.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Szkolenia
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 15, 2018, 10:15:37 »
Ktoś jeszcze z bezkrytyczną reklamą?

Stoperan, gripex, apap i reklama piwa. Tego brakuje w tym bloku reklamowym :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka