Autor Wątek: Szybsze skillowanie  (Przeczytany 5858 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Szybsze skillowanie
« dnia: Lipiec 27, 2017, 16:03:09 »
Kiedy nie grałem trochę się pozmieniało. Czy ktoś byłby uprzejmy napisać kilka porad jak przyspieszyć trochę to skillowanie? :)

Kiedyś były Celebral Acceleratory, ale teraz nie widzę ich w grze na markecie, albo po prostu źle szukam. Jest Multiple Pilot Training Certificate, ale jak już się kupi to przydałoby się to jeszcze trochę czymś "doboostować".

Oberst

  • SAK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kypera Heleneto
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Szybsze skillowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2017, 16:05:20 »
Teraz nie licząc implantów od atrybutów (ale je raczej pamiętasz), możesz zastosować skill injectory, które od razu dają Ci SP do Twojej kolejki skilli.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Szybsze skillowanie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2017, 16:07:55 »
Strzykawy wiadomo, szybka i z tego co liczyłem, najmniej efektywna ISK/SP opcja. Przyda się jak w coś trzeba będzie wsiąść "na już". Jakieś dodatkowe możliwości? https://eve-central.com/home/quicklook.html?typeid=42531 widzę to, ale na markecie w grze ni ma. Albo źle szukałem :P

Oberst

  • SAK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kypera Heleneto
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Szybsze skillowanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 27, 2017, 16:20:56 »
To musi ktoś bardziej obeznany się wypowiedzieć, bo tematu cerebrali nie zgłębiałem od dawna  ;)

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Szybsze skillowanie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 27, 2017, 16:42:33 »
Takie boostery pojawiają się co jakiś czas przy okazji różnych eventów ingame. Jedyna ich wada jest taka, że mniej więcej tydzień po zakończeniu eventu przestają działać. Miesiąc temu był event z dronami w roli głównej i boostery które dropiły, działały do końca czerwca. Teraz nawet jak je kupisz, to nic ci nie dadzą.
Musisz czekać na kolejny event a w międzyczasie najlepszy isk/sp to cierpliwe skilowanie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Szybsze skillowanie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 27, 2017, 23:00:54 »
Pytanko: Czy za pomocą "Multiple Pilot Training Certificates" da się przyspieszyć skillowanie na jednym charze? Z poniższego tekstu nie wynika jakoś zbyt jasno czy mogę to dodać do chara gdzie już coś się skilluje, czy ograniczenie jest do kolejnego chara.


Cytuj
Up to 2 additional training queues may be activated, allowing simultaneous training of up to three characters on the account. The time for each training queue can be extended individually by activating additional PLEX or "Multiple Pilot Training Certificates" as well as through the Account Management pages.

It is possible to extend a Multiple Character Training repeatedly. Each time a queue is extended, 30 days will be added and the same cost will apply.

https://support.eveonline.com/hc/en-us/articles/203411052-Multiple-Character-Training

Oberst

  • SAK
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kypera Heleneto
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Szybsze skillowanie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 27, 2017, 23:02:59 »
To jest tylko do odblokowania skillowania na jednym alcie, jeden alt=jedno MCT.