Eve Online > NoobGarten

Szybsze skillowanie

(1/2) > >>

Zgudi:
Kiedy nie grałem trochę się pozmieniało. Czy ktoś byłby uprzejmy napisać kilka porad jak przyspieszyć trochę to skillowanie? :)

Kiedyś były Celebral Acceleratory, ale teraz nie widzę ich w grze na markecie, albo po prostu źle szukam. Jest Multiple Pilot Training Certificate, ale jak już się kupi to przydałoby się to jeszcze trochę czymś "doboostować".

Oberst:
Teraz nie licząc implantów od atrybutów (ale je raczej pamiętasz), możesz zastosować skill injectory, które od razu dają Ci SP do Twojej kolejki skilli.

Zgudi:
Strzykawy wiadomo, szybka i z tego co liczyłem, najmniej efektywna ISK/SP opcja. Przyda się jak w coś trzeba będzie wsiąść "na już". Jakieś dodatkowe możliwości? https://eve-central.com/home/quicklook.html?typeid=42531 widzę to, ale na markecie w grze ni ma. Albo źle szukałem :P

Oberst:
To musi ktoś bardziej obeznany się wypowiedzieć, bo tematu cerebrali nie zgłębiałem od dawna  ;)

Gaavrin:
Takie boostery pojawiają się co jakiś czas przy okazji różnych eventów ingame. Jedyna ich wada jest taka, że mniej więcej tydzień po zakończeniu eventu przestają działać. Miesiąc temu był event z dronami w roli głównej i boostery które dropiły, działały do końca czerwca. Teraz nawet jak je kupisz, to nic ci nie dadzą.
Musisz czekać na kolejny event a w międzyczasie najlepszy isk/sp to cierpliwe skilowanie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej