Autor Wątek: WormHome - twój dom w Wormhole'u  (Przeczytany 8205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kaziu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
WormHome - twój dom w Wormhole'u
« dnia: Czerwiec 22, 2017, 18:42:51 »
Witam Wszystkich!

Rozpocząłem ten temat ponieważ chce poznać wasze opinie, poszukać pomocy nt. stworzenia przystani w systemie Whormholowym np. C4 dla polskiej społeczności w grze. Dzięki temu nowi gracze/korporacje będą mogły uczyć się życia w WH Space mając tam bezpieczną przystań i nie będą musiały inwestować swoich isków.
Mam alty w trzech ciekawych systemach typu C4 gdzie aktualnie śledzę aktywność. Do takiego systemu chcę na początek sprowadzić Raitaru - dlaczego Raitaru - ponieważ jest tanie, a nie chce inwestować dużej ilości isków, jeśli nie będzie zainteresowania ze strony społeczności. W razie gdyby ruch w systemie się rozkręcił to sprowadzę do niego Astrahusa.
Wszystkim zainteresowanym osobą/korporacją, które by chciały spróbować życia w takim WH przyznam prawa do dokowania.
Nowi gracze w takiej dziurze będą mogli spokojnie uciułać iski na plexy, skill injectory obrabiając samo PI.
Narazie jako WormHome odrzuciłem dziury klasy C1 i C2, mało tych dziur jest pustych i często można się w niej nadziać na jakiś gang. C3 - była by bardzo fajna, ale takie dziury rzadko są wolne.

Na dzień dzisiejszy mam dwa ciekawe typy na Wormhome:

- C4 z C1 i C2 static (C1 i C2 do farmy dla nowych graczy, praktycznie statyczne połączenie z HS i LowSec)
- C4 z C3 i C4 static ( C3 jako static)

Jakie są koszty stworzenia takiego przytułka:

1. Na początek około 600-700 mln na zakup Raitaru i przetransportowanie go do wybranego systemu.
2. Późniejsza inwestycja w Astrahusa 1b sama cytadela i 1-2B fit.

ISKi na postawienie samego Raitaru nie są dla mnie problemem, ale jak ktoś będzie chciał dofinansować projekt to na pewno się nie obrażę.

Co zrobię gdy ktoś wprowadzi cytadele w RFa? Jak się obronie?

Postaram się namówić do obrony chłopaków z mojej korporacji oraz zaprzyjaźnione korpy. Mieszkańcy do obrony też będą mile widziani.

Jaką mamy gwarancje, że nie odbierzesz nam praw do dokowania i nie zgarniesz assetów?

Oczywiście w EvE nigdy nie macie takiej gwarancji i nie będę tutaj nikogo oszukiwał, że takie coś istnieje. Jedynie można mi zaufać.

Mogę również udostępnić publiczny serwer TeamSpeak na potrzeby osób żyjących w takim systemie.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: WormHome - twój dom w Wormhole'u
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2017, 02:40:01 »
Eeee tu nawet nie masz potwierdzonego api postaci. Nie podales imie postaci jaka masz ingame. Nie podales kanalu dla osob chetnych. W ogole jakis korp masz? Dla mnie to wyglada jakby jakis malolat sie napalil na pomysla i skrobnal na forum. Czy oprocz ciebie sa inne osoby do tej dzialalnosci ? Kto bedzie szkolil tych mlodych graczy? 4 posty na forum od 2015 roku. Generalnie WTF .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

[CHUJI] Fairfax Narmolaya

  • ZLY CHUJI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Fairfax Narmolaya
  • Korporacja: EVIL ONES
  • Sojusz: Brothers in Arms Alliance
Odp: WormHome - twój dom w Wormhole'u
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2017, 07:34:54 »
jesli szukasz dziury w ktorej bawic sie chcesz w produkcje (mniemam po raitaru), to raczej wybralbym c2 ze statykiem do hs, oraz c1/c2/c3/c4 jako drugi statyk.
c1/c2/c3 - solo content
c3/c4 - mala flotka
i to od astrahusa bym zaczal inwestycje, nie od raitaru. Generalrnie sukces w wh gwarantuje korporacja z conajmniej 15 aktwnymi graczami, majacycmi dowsiadczenie.
Inaczej nie bedziesz nawet w stanie zonlinowac sobie pierwszej cytadeli, bez odpowiedniego "zabezpieczenia" calej operacji (kontrola dziury, obstawa pvp, skanerzy, przewalacze)

Proponuje dolaczyc do ktorejs z istniejacych juz polskich korproacji wormholowych, profit z tego powinny miec obie strony.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: WormHome - twój dom w Wormhole'u
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2017, 15:49:15 »
Trochę ponad pół   roku temu bez problemu postawiłem cytadelę w WH w pojedynkę i po kilku miesiącach bez problemu ją zwinąłem więc ze stopniem trudności tej operacji bym nie przesadzał :p
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Gal Anonim

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gal Anonim
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: WormHome - twój dom w Wormhole'u
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2017, 16:10:32 »
Jak masz problem z uzbieraniem paru marnych B na astrahusa, to po co się w ogóle pchasz do wh? Nowi gracze lub mała grupka będzie tylko tam wpierdziel zbierać od każdego kto przyleci. Lepiej dołącz do kogoś kto ma pojecie o dziurach AoE, Legion X czy innego polskiego korpa.

kaziu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: WormHome - twój dom w Wormhole'u
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2017, 23:07:19 »
Dziękuję za konstruktywną krytykę, skutecznie mnie zniechęciliście do tego pomysłu.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: WormHome - twój dom w Wormhole'u
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2017, 09:25:08 »
Jak ja bym słuchał tej bandy trolli, to nigdy by nie powstała UA. I nie działała przez 10 lat  :D

Próbuj, a Eve zweryfikuje czy zmierzyłeś siły na zamiary :)
Przedwieczny.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: WormHome - twój dom w Wormhole'u
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 26, 2017, 13:24:34 »
Kaziu olej ich, sami nic nie osiągnęli w tej grze i teraz pomagają w tym innym ;P

kaziu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: WormHome - twój dom w Wormhole'u
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 26, 2017, 22:23:36 »
A postawie Freeporta w Wormholu, będzie wesoło ;)

@MiltisUmbrae & @[GEWNS] Xarthias

Dzięki za słowa otuchy  8)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2017, 22:32:54 wysłana przez kaziu »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: WormHome - twój dom w Wormhole'u
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 27, 2017, 00:30:19 »
Oj tam przejmujesz się, mnie kiedyś jeden z polskich "pro" pvfauperow straszył że wyrzuci z korpowego tsa bo mu na forum pocisnalem...
Takie "autorytety" mamy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2017, 06:07:49 wysłana przez Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?