Autor Wątek: Crossout - darmowa gra sieciowa.  (Przeczytany 5657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Crossout - darmowa gra sieciowa.
« dnia: Czerwiec 18, 2017, 22:54:20 »
Połączenie Mad Max-a z World of tanks.


Ktoś gra, grał lub może ma ochotę trochę się odmóżdzyć?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Crossout - darmowa gra sieciowa.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 19, 2017, 14:50:25 »
Grałem, średnie. Gra wykonana poprawnie, ale bez szału.

Wczesna open beta, więc rzucało mnie często na niemal niezniszczalne maszyny. Dużo czekania, mało gry.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2017, 14:56:51 wysłana przez Qlko1 »

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Crossout - darmowa gra sieciowa.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2017, 16:35:57 »

Brałem udział w testach Beta. Rozgrywka jest bardzo przyjemna, dynamiczna i pasjonująca. System składania pojazdów wymagał nieco dopracowania, bowiem w wielu przypadkach nie sposób było precyzyjnie połączyć wybrane elementy konstrukcyjne. Mam nadzieję, że to poprawili... Może w czasie urlopu wrócę do tego tytułu, ponieważ gra ma potencjał. Z podobnych tytułów mogę wymieć Robocraft. Tam jednak jest zdecydowanie większa swoboda w budowaniu pojazdów.

W każdym razie, polecam.

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Crossout - darmowa gra sieciowa.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2017, 07:51:06 »
Zainstalowalem se, polupalem caly wieczor... hehe jedym slowem GRINDFEST.
troche wqrwia mnie, ze nie mam dostepu do wszystkich broni, tzn od 3 jest shotgun od 6 dzialo, a od ch wie ktorego ten taki karabinek. Nie bylo by w tym nic zlego, ze musze sobie wyskillowac, gdyby nie fakt, ze dlaczego w takim razie rzuca mnie do bitwy z tymi co dawno juz to maja odkryte?. To tak jak by moj loltraktor mial sobie radzic z tygrysem. No dobra moze nie tygrys, ale co najmniej pzIV. Wiadomo, ze skoro jestem na niskim lvlu to mam zdecydowanie mniej HP, bo mniej partsow moge zalozyc. CHoc z 2 strony wyobrazam sobie, ze populacja jest tak mala, ze gdyby nie kompromis tierowy, to musial bym dlugo czekac na kazda bitwe.

Poza tym gra jest bardzo dynamiczna, pierwszych kilka map z botami easy peasy, az wkoncu trafia sie na graczy i tu zonk, hehehe, wpierdziel za wpierdzielem: ], ale szybkie mapy, szybka rozgrywka, fajny pomysl na lightowa zabawe. w zasadzie 1 taktyka sie sprawdza najlepiej sila w kupie. najlepiej po mapie poruszac sie blobem, ale nie rozumiem, dlaczego nie wszyscy zauwazaja taki szczegol. Bo chlopkai czesto sie rozpraszaja wpadaja potem na bloba i wycinana jest 1 strona chlopek po chlopku.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2017, 00:08:53 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Crossout - darmowa gra sieciowa.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2017, 22:50:36 »
najlepiej po mapie poruszac sie blobem, ale nie rozumiem, dlaczego nie wszyscy zauwazaja taki szczegol. Bo chlopkai czesto sie rozpraszaja wpadaja potem na bloba i wycinana jest 1 strona chlopek po chlopku.

Bo nie grali w eve...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Crossout - darmowa gra sieciowa.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 22, 2017, 00:24:37 »
Cytuj
najlepiej po mapie poruszac sie blobem, ale nie rozumiem, dlaczego nie wszyscy zauwazaja taki szczegol. Bo chlopkai czesto sie rozpraszaja wpadaja potem na bloba i wycinana jest 1 strona chlopek po chlopku.
Indywidualne granie i nieumiejętność lub niechęć do współpracy jest normą w prawie że wszystkich randomowych meczach w grach tego typu. Trzeba być tego świadom i nauczyć się wykorzystywać tę sytuację.