Eve Online > Dyskusje ogólne

EVE UMIERA... a nie, czekaj... chociaż w sumie może... (zmiany w PLEXach)

<< < (6/7) > >>

Isengrim:

--- Cytat: sztosz w Marzec 20, 2017, 18:43:12 ---Nie wywala. Wszedłem na postać sprawdzić co i jak. Dalej siedzę w Gilii ale moduły których nie można używać na Alpha klonie są nieaktywne. A nie można używać tych które potrzebują Omega Klona, bo aktywne są tylko skille do tego poziomu do którego można wytrenować je na Alpha.

Aha siedzę w Gilii ale nie mogę wydokować ;D

--- Koniec cytatu ---

No ale mi chodzi o to co by się stało, gdybyś akurat tą Gilą był w grze, w bitwie, w momencie w którym skończyłaby Ci się subskrypcja na Omegę. Od razu by padło, czy dopiero po wylogowaniu?

Filip Bonn:
Nic się nie zmienia dopóki nie zrobisz log out.

[NOGRL] Asm Nihouyah:
Z tego co zauważyłem na sisi (nie wiem jak na TQ): w momencie najbliższego session change zrobi ci offline wszystkich niewspieranych przez alpha skillset modułów + stracisz wszystkie bonusy ze skilli omega. Dodatkowo sprawdzenie skillsetu dla statków posiadających jumpdrive jest robione przed skokiem - nie da się skoczyć mając status alpha.

Gaavrin:
https://community.eveonline.com/news/dev-blogs/plex-rework-follow-up/

Aurum już ne przepadnie, ale żeby zapewnić stabilność rynku bilans poniżej 1000 zostanie przewalutowany 3 miesiące później. Imo rozwiązanie ok, ccp jednak słucha???

Isengrim:

--- Cytat: Gaavrin w Marzec 21, 2017, 20:12:28 ---https://community.eveonline.com/news/dev-blogs/plex-rework-follow-up/

Aurum już ne przepadnie, ale żeby zapewnić stabilność rynku bilans poniżej 1000 zostanie przewalutowany 3 miesiące później. Imo rozwiązanie ok, ccp jednak słucha???

--- Koniec cytatu ---

Rozwiazanie spoko, ale z tym sluchaniem to troche wiesz, nie bardzo mieli wyjscie. Pozbawienie ludzi PLATNEGO kontentu, jakim jest aurum (nawet w tak znikomej ilosci) to bylaby afera wieksza niz Summer of Rage, toz przeciez to by bylo do zaskarzenia do Komisji Europejskiej (o ile wczesniej by ich rodzimy UOKIK nie spalowal).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej