Eve Online > Dyskusje ogólne

EVE UMIERA... a nie, czekaj... chociaż w sumie może... (zmiany w PLEXach)

<< < (3/7) > >>

Ptysiu:
Rozmieniają się na drobne (pun intended).

[FNA] Chce Racic:
to jest to o czym pisał Ramzes tyle że wy oczywiście gówno wiecie i tyle.

Qlko1:
Zacytuj.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nosum Hseebnrido:

--- Cytat: Gaavrin w Marzec 16, 2017, 19:48:44 --- Licze też, że dzięki zamianie potanieją takie usługi jak druga kolejka skillowania, łatwiej zrobić promocje z 500 na 400 niż z jednego, niepodzielnego itema na... nie wiem ile. Licze też, że potanieją na rynku itemy kupowane do tej pory za aurum, jako kolekcjoner skinów jest to dla mnie ciekawe.

--- Koniec cytatu ---
Ta druga kolejka skillowania to zbędny przedmiot, powinni go usunąć. Kosztuje dokładnie tyle samo co plex - po przewalutowaniu plexa na aur, za 3500 można kupić ten przedmiot. Na markecie za ISK kosztuje więcej niż plex, a przecież zwykły plex daje dokładnie to samo co ten przedmiot.

Itemy kupowane za aur już potaniały, właśnie przez ten cap 1000 aur którego nie przewalutują na nową walutę np. skin do Talosa który wcześniej kosztował ponad cztery tysiące, teraz można kupić za 250 aur, poza tym jest jeszcze kilkanaście innych skinów z taką 'promocją'. Ludzie którzy kupili wcześniej te przedmioty stracili przynajmniej połowę wydanej kasy.

Jedyną zaletą jaką widzę w tej całej zmianie jest to, że po wprowadzeniu tego będzie potrzeba 500p(pleksików) żeby użyć ich do wydłużenie subskrycji o 30-dni, więc jeśli ktoś będzie chciał kupić nową kurtkę w sklepie za 385p i żeby to zrobić kupi od CCP 'paczkę 500+'. To 115p najprawdopodobniej wróci na market, a nie tak jak obecnie zostanie nie użyte w formie aur, którego nie da się już na nic wydać. Ta zmiana może mieć wpływ na obniżanie ceny 30-dni subskrycji(od czasu do czasu) w zależności od tego kiedy CCP wprowadza do sklepu nowe skinny, kurtki, itd..

Na oficjalnym forum ktoś zaproponował żeby 'nowa' waluta była równowartości jednej godziny(30 dni to 720h). To było by fajne gdyby dało się wydłużać konto o godziny, ale wtedy nie zmniejszałoby ceny 30dniowej subskrypcji o której pisałem.

Qlko1:
Gra na godziny? Zmniejszenie popytu na subskrypcję i w konsekwencji mniejsze przychody w CCP.
Marzenie. Nie ma bata, żeby CCP samo sobie przykręciło strumień gotówki.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej