Autor Wątek: Statystyki EVE - kraje z których pochodzą gracze  (Przeczytany 5507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Statystyki EVE - kraje z których pochodzą gracze
« dnia: Marzec 07, 2017, 12:03:06 »
Słuchajcie, kojarzy ktoś w miarę aktualne statystyki dotyczące krajów, z których pochodzą gracze aktualnie logujący się do EVE? Ostatnie jakie znalazłem w googlu pochodzą z 2013 roku. Tymczasem mam wrażenie, że w tę grę grają już w zasadzie sami Ruscy (no i Amerykanie, ale z jakichś dziwnych TZ). :D

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Statystyki EVE - kraje z których pochodzą gracze
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2017, 13:41:11 »
Ruskich jest duzo, na moim terenie takze z "dziwnych" nacji sa koreance, brazylijczycy, troche osob ze skandynawii, jedna korporacja wegierska, duzo brytoli brytoli, statystyk nie widzialem takich, mozliwe, ze sa.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Statystyki EVE - kraje z których pochodzą gracze
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2017, 13:46:47 »
Ruskich jest duzo, na moim terenie takze z "dziwnych" nacji sa koreance, brazylijczycy, troche osob ze skandynawii, jedna korporacja wegierska, duzo brytoli brytoli, statystyk nie widzialem takich, mozliwe, ze sa.

Nie no, ja mniej więcej wiem skąd są liczne poszczególne korpy czy nawet sojusze (a w każdym razie ich podstawowe korpy), ale chodzi mi właśnie o statystyki - wygląda na to że Ruskich jest po prostu ciągle dużo, podczas gdy u innych nacji trochę zainteresowanie grą spadło, co martwi.

c0ven na przykład ma długą historię wojowania z Chińczykami z Fraternity., długotrwałą love-hate relationship z Rumunami ze Stain, itp. :D


[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Statystyki EVE - kraje z których pochodzą gracze
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2017, 14:46:32 »
Nie no, ja mniej więcej wiem skąd są liczne poszczególne korpy czy nawet sojusze (a w każdym razie ich podstawowe korpy), ale chodzi mi właśnie o statystyki - wygląda na to że Ruskich jest po prostu ciągle dużo, podczas gdy u innych nacji trochę zainteresowanie grą spadło, co martwi.

c0ven na przykład ma długą historię wojowania z Chińczykami z Fraternity., długotrwałą love-hate relationship z Rumunami ze Stain, itp. :D

wiesz ruskich jest duzo szczegolnie po przejsciu eve na system alpha/omega. Teraz przeszlismy z caldari do amarr FW i znajac te rejony od 4 lat ciesze sie, ze ruscy sa cywilizowani bo nie mozna tego powiedziec o przestrzenie cal-gal.