Eve Online > Przedpokój

Kulturne pozdrowienia.

(1/6) > >>

.xXmieczuXx.:
Witam.
Zaczynam próby zabawy w tę skomplikowaną gierkę. I jak tylko moja dzieciarnia i żona mi pozwolą, to będę zgłębiał tajniki tego kosmicznego labiryntu :D

Mam nr. buta 42.5, pochodzę z Wa-wy. I szczególne pozdrowienia dla gościa, który całkiem niedawno kupił sobie mieszkanko blisko Marymonckiej. Oby to przeczytał :D :D

Was drodzy czytelnicy tego posta również serdecznie pozdrawiam ;)

Gaunt:

--- Cytat: .xXmieczuXx. w Luty 10, 2017, 16:10:41 ---Witam.
Zaczynam próby zabawy w tę skomplikowaną gierkę. I jak tylko moja dzieciarnia i żona mi pozwolą, to będę zgłębiał tajniki tego kosmicznego labiryntu :D

Mam nr. buta 42.5, pochodzę z Wa-wy. I szczególne pozdrowienia dla gościa, który całkiem niedawno kupił sobie mieszkanko blisko Marymonckiej. Oby to przeczytał :D :D

Was drodzy czytelnicy tego posta również serdecznie pozdrawiam ;)

--- Koniec cytatu ---

Strasznie małe stopy

[BWTF] Xapitan Bomba:
No, albo zaokrąglij w górę tego buta albo bedziemy do ciebie strzelać w highsecu.
Witamy w eve.

.xXmieczuXx.:

--- Cytat: Gaunt w Luty 10, 2017, 16:12:18 ---Strasznie małe stopy

--- Koniec cytatu ---
No wielkie nie są, to prawda...14-letni syn ma o numer większe ;p

[BWTF] Xapitan Bomba:
Weź bo jego koledzy przeczytają za 10+lat jak dorosną do eve i będzie musiał im sprzedać bajkę że jest półsierotą.
No ale szykuj się, jak się ogarniesz ingame to jest wejdź na podstawowe kanały czyli BWC HQ, Polska i jakiś dowolny inny i śmiało pytaj tam o wszystko.
Jak ci sie spodoba gra to uciekaj z highseca, całe forum chętnie pomoże Ci zostać facetem chociażby wirtualnym

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej