Eve Online > NoobGarten

Flota dla nowych

(1/24) > >>

Qlko1:
FLOTA DLA NOWYCH

Nasza inicjatywa ma na celu ułatwić dostęp do small scale PVP wszystkim graczom polskiego community.

Zasady są proste. Wchodzisz na nasz kanał w grze "Flota dla nowych" oraz na naszą mailing listę "Flota PL". Tam z co najmniej 24h wyprzedzeniem dowódcy będą informować o planowanych flotach bojowych.
Prowadzić będą doświadczeni FC, bardziej, lub mniej znani w polskim community.
Zarówno miejsce startowe jak i fity podane będą w wiadomościach mailing listy.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z Was przynależy do jakiejś grupy graczy, każdy uwiązany jest jakimiś standingami, więc wspólne floty mogłyby skutkować dyplomatycznymi zgrzytami.

Tym, którzy obawiają się takich konsekwencji proponujemy stworzenie nowego konta Alfa. Opracowaliśmy ścieżki skillowania oraz fity, dzięki czemu, korzystając z anonimowości, będziecie mogli bez skrępowania roamować z nami.

Plan skillowania oraz lista statków dostępne w MOTD kanału „Flota dla nowych”.

Prosimy o zapewnienie sobie kilku statków w systemie regroupu.

Polecamy założyć konto z linku polecającego, dzięki czemu postać na start otrzyma 250k SkillPoints, co znacznie przyspieszy proces nauk (użycie punktów zgodnie ze skillplanem wystarczy, by używać bazowych fitów).

Jeśli chcesz wziąć udział jako FC, napisz do mnie - postać ZOMO Zenek ingame.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Patronat medialny :)
http://www.eveonlinepolska.pl/

[WILD5] Gagat:
Setup środowego wypadu podany jest na kanale in game flota dla nowych.  Ruszamy do pure blinde i fade, czyli głównie na tereny pandemic hordy i bravów. Moim zdaniem idealne miejsce dla młodych graczy, do stawiania pierwszych kroków w 0.0 pvp. Starszych graczy zachęcam do wsiadania w deski t3, młodych w deski t1. Z mojej strony postaram się na swoich roamach trzymać się 1-2 setupów. Czyli deski t1 w połączeniu z deskami t3 i nano cruzy z deskami t1 (setup w planie).

Bardzo chętnie przyjmiemy każdą pomoc ze strony fc. Piszcie do Zomo Zenka!!!!!!!!! ;]

Qlko1:
Bump. Przypominam, że dziś wieczorem rusza pierwsza flota!

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[BU FU] Karas:
home ten sam? godzina wylotu?

Qlko1:
Torrinos, 20 PL. Jeśli możecie, ogarnijcie statki na własną rękę.

Mamy sprowadzone 40 sztuk bazowych, ale problemem będzie wystawienie tego wszystkiego na public market jednocześnie. Musimy lepiej dograć logistykę na przyszłość :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej