Autor Wątek: Jak zgrac katalogi z quickbara marketowego  (Przeczytany 6222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Jak zgrac katalogi z quickbara marketowego
« dnia: Lipiec 02, 2017, 17:54:31 »
Od jakiegoś czasu EVE strasznie często mi pada i jedyne co mi chyba pozostało to reinstalka. Tylko jak sobie pomyślę o ponownym ustawianiu katalogów ze zleceniami marketowymi to robi mi się słabo więc pytanko - wie ktoś jak je zabezpieczyć?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Jak zgrac katalogi z quickbara marketowego
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2017, 19:14:11 »
Podejrzewam, że tam gdzie EVE trzyma większość ustawień: katalog typu: C:\Users\<user>\AppData\Local\CCP\EVE\c_program_files_ccp_eve_tranquility\settings
Tam będą pliki .dat - znajdź te dla postaci i konta (po numerach: char_XYZ.dat, core_user_ABC.dat, user_ABC.dat). O ile id (numer) postaci możesz sprawdzić tak łatwo jak wyszukać się na KB, to nie jestem pewny czy id użytkownika (konta) nie trzeba zgadywać.

Przekopiowywałem już te pliki żeby nie konfigurować wszystkiego jeszcze raz np na Sisi czy Thunderdome - działało.
ALE: nie wiem czy te ustawienia, o które pytasz też tam są - zgaduję że tak, ale nie obiecuję.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Jak zgrac katalogi z quickbara marketowego
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2017, 19:49:34 »
Zawsze to jakaś nadzieja.
Dzięki
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Jak zgrac katalogi z quickbara marketowego
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2017, 10:27:21 »
Podejrzewam, że tam gdzie EVE trzyma większość ustawień: katalog typu: C:\Users\<user>\AppData\Local\CCP\EVE\c_program_files_ccp_eve_tranquility\settings
Tam będą pliki .dat - znajdź te dla postaci i konta (po numerach: char_XYZ.dat, core_user_ABC.dat, user_ABC.dat). O ile id (numer) postaci możesz sprawdzić tak łatwo jak wyszukać się na KB, to nie jestem pewny czy id użytkownika (konta) nie trzeba zgadywać.

Przekopiowywałem już te pliki żeby nie konfigurować wszystkiego jeszcze raz np na Sisi czy Thunderdome - działało.
ALE: nie wiem czy te ustawienia, o które pytasz też tam są - zgaduję że tak, ale nie obiecuję.
Są, potwierdzam. W ten sposób migrowałem swoje.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Jak zgrac katalogi z quickbara marketowego
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2017, 18:52:54 »
Niestety przeinstalowanie EVE nie rozwiązało moich problemów więc mam teraz problem :/
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Jak zgrac katalogi z quickbara marketowego
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 05, 2017, 21:19:20 »
Ale odpalałeś "czystego" (świeżo po instalacji) klienta? Czy najpierw jednak przekopiowałeś te pliki? Bo może coś w tych ustawieniach psuje.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Jak zgrac katalogi z quickbara marketowego
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 06, 2017, 19:44:42 »
Może faktycznie.
Skasuje ten katalog i zobaczę. Jeżeli on jest problemem to skasowanie go powinno pomóc

Edit:
Nie pomogło
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2017, 20:47:06 wysłana przez Tloluvin »
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"