Autor Wątek: Flota dla nowych  (Przeczytany 55968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Flota dla nowych
« dnia: Styczeń 30, 2017, 20:42:41 »
FLOTA DLA NOWYCH

Nasza inicjatywa ma na celu ułatwić dostęp do small scale PVP wszystkim graczom polskiego community.

Zasady są proste. Wchodzisz na nasz kanał w grze "Flota dla nowych" oraz na naszą mailing listę "Flota PL". Tam z co najmniej 24h wyprzedzeniem dowódcy będą informować o planowanych flotach bojowych.
Prowadzić będą doświadczeni FC, bardziej, lub mniej znani w polskim community.
Zarówno miejsce startowe jak i fity podane będą w wiadomościach mailing listy.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z Was przynależy do jakiejś grupy graczy, każdy uwiązany jest jakimiś standingami, więc wspólne floty mogłyby skutkować dyplomatycznymi zgrzytami.

Tym, którzy obawiają się takich konsekwencji proponujemy stworzenie nowego konta Alfa. Opracowaliśmy ścieżki skillowania oraz fity, dzięki czemu, korzystając z anonimowości, będziecie mogli bez skrępowania roamować z nami.

Plan skillowania oraz lista statków dostępne w MOTD kanału „Flota dla nowych”.

Prosimy o zapewnienie sobie kilku statków w systemie regroupu.

Polecamy założyć konto z linku polecającego, dzięki czemu postać na start otrzyma 250k SkillPoints, co znacznie przyspieszy proces nauk (użycie punktów zgodnie ze skillplanem wystarczy, by używać bazowych fitów).

Jeśli chcesz wziąć udział jako FC, napisz do mnie - postać ZOMO Zenek ingame.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Patronat medialny :)
http://www.eveonlinepolska.pl/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2017, 19:03:21 wysłana przez Qlko1 »

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2017, 23:08:12 »
Setup środowego wypadu podany jest na kanale in game flota dla nowych.  Ruszamy do pure blinde i fade, czyli głównie na tereny pandemic hordy i bravów. Moim zdaniem idealne miejsce dla młodych graczy, do stawiania pierwszych kroków w 0.0 pvp. Starszych graczy zachęcam do wsiadania w deski t3, młodych w deski t1. Z mojej strony postaram się na swoich roamach trzymać się 1-2 setupów. Czyli deski t1 w połączeniu z deskami t3 i nano cruzy z deskami t1 (setup w planie).

Bardzo chętnie przyjmiemy każdą pomoc ze strony fc. Piszcie do Zomo Zenka!!!!!!!!! ;]

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2017, 08:54:53 »
Bump. Przypominam, że dziś wieczorem rusza pierwsza flota!

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2017, 10:11:43 »
home ten sam? godzina wylotu?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2017, 10:40:25 »
Torrinos, 20 PL. Jeśli możecie, ogarnijcie statki na własną rękę.

Mamy sprowadzone 40 sztuk bazowych, ale problemem będzie wystawienie tego wszystkiego na public market jednocześnie. Musimy lepiej dograć logistykę na przyszłość :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2017, 22:59:29 »
Nowy nie jestem, ale wybrałem się i nie żałuję, zabawa przednia, atmosfera całkiem wesoła.
Fajna inicjatywa warto kontynuować ;)

Dzięki Gagat i Karaś za prowadzenie ;)


EDIT: teskt kogoś bodaj z CDN. w połowie bitki że mają blue z Goonsami, bezcenny xD

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2017, 23:05:27 »
Nowy nie jestem, ale wybrałem się i nie żałuję, zabawa przednia, atmosfera całkiem wesoła.
Fajna inicjatywa warto kontynuować ;)

Dzięki Gagat i Karaś za prowadzenie ;)


EDIT: teskt kogoś bodaj z CDN. w połowie bitki że mają blue z Goonsami, bezcenny xD
Miały być brejwy i horda, wyszło inaczej. Na przyszłość chłopaki mają ogarnąć neut alty. A z ewentualnym pożarem będę się mierzyć jutro   :-\

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2017, 23:12:53 »
Pierwsza flota za nami. Trochę chaosu, trochę zabawy. Liczby dopisały, bo mieliśmy we flocie ponad 20 osób. Z ciekawszych rzeczy, mieliśmy walkę z goonami, którzy byli w podobnym setupie i liczbach. Wiele się nie zastanawiając wskoczyliśmy przez gejta prosto w środek ich kuli i przyjęliśmy walkę na ich warunkach. Udało nam się przejąć inicjatywę i ogarnęliśmy grida. Później musieliśmy odpuścić ze względu na dość duży spawn hordy w setupie nie do podjęcia dla nas. Reszta to pojedyncze kile i takie tam pierdoły ;].

https://theminions.zse.me/kb/?a=kill_related&kll_id=46471

Za tydzień kolejny roam z torrinos, setup podam jutro wieczorem, ale raczej się nie zmieni.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 02, 2017, 07:29:13 »
Dzieki rownierz chlopaki. Cieszy frekfencja, ze ludzie chca polatac, czegos wiecej niz farmy iskow. Niestety, jak Gagat wspominal wiele razy, aby czus sie swobodnie w ocenie sytuacji grida trzeba latac, duzo latac. Wraz z doswiadczeniem, bedzie wam latwiej sie odnalesc, ale bylo bardzo dobrze. RAPE goowniakow: ] zacny. biorac pod uwage wyrowane sily, gdzie polowa naszych nie mogla strzelac.
Natomiast kilka kutasow na czolo przykleilbym naszym pilotom, ktorzy czy to z "wyEBania" czy z checi popisania sie, nie blyszczeli za bardzo dyscyplina.

do nastepnego o7
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2017, 07:10:32 »
Kolejna flota 08.01 20 pl, setup deski t1 i t3. Szczegóły podane na kanale in game, flota dla nowych

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 03, 2017, 18:27:57 »
Kolejna flota 08.01 20 pl, setup deski t1 i t3. Szczegóły podane na kanale in game, flota dla nowych

Dopiero za rok ?

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 03, 2017, 18:30:34 »
eh miało być 08.02 ;].

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2017, 09:26:22 »
bump

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2017, 22:52:50 »
kolejny roam za nami, mieliśmy kilka ciekawych starć, bez kompleksów deskami t1 we współpracy ze starszymi graczami w deskach t3 podejmowaliśmy walki z hordą i myślę, że było całkiem śmiesznie. Horda jak zwykle dopisała, widać, że grają po to żeby się bić, bo pvp sprawia im przyjemność, aż chce się tam latać. Na gridzie przewijały nam się wszelkie fregaty, deski t3, cruzy, hice, bsy (vinycator np). Było w co postrzelać.

Szukamy FC na kolejną środę. Chętnych proszę o kontakt do ZOMO Zenek in game, lub na centrali.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 09, 2017, 12:59:25 »
https://theminions.zse.me/kb/?a=kill_detail&kll_id=46687 Widzę Gagat że nie mogłeś się powstrzymać. :D

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 09, 2017, 13:05:06 »
Mogl zabic, a tylko punktowal.
tak poprawdzie to ja troche tez zjebalem, bo Militis zostal zlapany przez HICa, gdybym przepalil dampy pewnie bym go uratowal: ]... no ale
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 09, 2017, 13:11:18 »
lockowalem z grida i spunktowalem go na poczatku bitki zamiast jakiegoś atrona czy tam innego gówna, które było w linii ;]. Taki mały fuckup, ale naszczęście nie wpłynęło to na Jego śmierć. Zginą kiedy warpną hic, postawił banie i zescramował Go. Akurat był w trakcie zmiany subsytemu i nie mógł w czas odejść. Miltis akurat jest jednym z bardziej ogarniętych ludzi na flotach dla nowych i trochę czerwienieje ze wstydu z tego powodu hehe. To starzy gracze, którym się chce ruszyć dupe i polatać z młodymi robią tą różnice, że jesteśmy w stanie podjmować fajniejsze walki i  zrobić dużo więcej kili. Więc naprawdę jestem wdzięczny za ich obecność. To, że ktoś coś komuś kiedyś to mnie zupełnie nie interesuje.

tak wogóle mieliśmy we flocie ponad 20 osób, zrobiliśmy ponad 30 kili. Więc frekwencja jest zacna i cieszy mnie, że ludzie z CDN i NOE chcą sobie postrzelać, pouczyć się poruszania w gangu itd. Widać, że wielu kadetów już mocno poprawia swoje umiejętności trzymania dystansu, wykonywania poleceń itd.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2017, 13:18:17 wysłana przez [WILD5] Gagat »

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 09, 2017, 13:30:50 »


Więc frekwencja jest zacna i cieszy mnie, że ludzie z CDN i NOE chcą sobie postrzelać, pouczyć się poruszania w gangu itd. Widać, że wielu kadetów już mocno poprawia swoje umiejętności trzymania dystansu, wykonywania poleceń itd.
Z taką intencją zaczęliśmy organizować te floty, tym bardziej więc cieszą Twoje wnioski :)

Panowie, poszukujemy FC na następny tydzień. Jeśli ta zacna inicjatywa ma trwać, to nie możemy drenować tylko Gagata. Popytajcie znajomych, może ktoś zechce poświęcić 2h w środę na poprowadzenie floty randomów :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 09, 2017, 20:20:59 »
W przyszłą środę roama prowadzi Savannah Kado z BWTF. Setup i system startowy bez zmian. Więcej info na kanale in game Flota dla nowych. Zapraszamy wszystkich

Szukamy dalej FC na kolejne roamy. Chętni pisać do ZOMO Zenek

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 10, 2017, 03:16:15 »
jeden a moich znajomych powiedział kiedyś - "pro pvp whores on blues", Gagat jak widać jest jak najbardziej pr0, l33t itd. xD

a tak serio było fajnie, dzięki za podpompowanie ego Gagat, dzięki tym dwóm flotkom zakochałem się w confessorze.
Generalnie - Gagat przy wsparciu Karasia - prowadzą zajebiście, co biorąc pod uwagę że trzon floty stanowią bądź, co bądź świeżaki, zasługuje na tym większy podziw.
Na ile czas mi pozwoli będę brał udział w kolejnych flotkach (kolejne confessory, plus parę innych zabawek na dniach poleci do Torrinos).

Co do wtopy - peszek, hic zdropił zaraz po tym jak zmieniłem tryb, a że po wcześniejszym starciu byłem już na hullu (rewarpiłem) to nie udało mi się dośc szybko zmienic trybu i wybić z bani, mimo że pilot hica zjebał i odpalił bańke zamiast mnie punktować.

Podsumowując - dzięki, bedę wpadał jak będę mógł, kto nie był niech żałuje i wpada na kolejną wycieczkę.



PS. Jeśli będzie zainteresowanie, sam jestem gotów poprowadzić flotkę po naszym domowym low, tudzież 0.0 na południu (provi/catch), przy czym, mogła by to być flotka zarówno po polsku jak i po angielsku jeśli by nowi gracze byli zainteresowani poznaniem international community :)



[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 10, 2017, 08:38:28 »
co do confesiurka, to troszeczke sie spozniles: ] hehehehe przed ostatnim nerfem dt3 byl OP, naprawde byl zaaaajebisty w lawicy kilku sztuk czynil cuda. mam w nim okolo 2,5k killi hehe wiec sie "troszke" tym latalo: ] Niestety obecnie IMO jest za bardzo mulowaty, niby nadal bije 70km niby nadal w miare szybki, ale jakos tak bez polotu. w stosunku do hujkatki zachowuje sie jak drake w flocie cruzow.
Obecnie tabela rankingowa kite dt3 w naszym stylu latania to
hujkate>jack>confesiurek>>>śpul
hujkatka jeszcze jest najblizej starego confesiurka, insta dps 1,5sec alignu bije 70km. bardzo dobry ship. zaraz za nim jack, ma sporo wad ale align 1,4sec jest OP. do tego mozna go bez klopotu zrobic bijacego 100+ oczywiscie zawsze polecam miec przy sobie nowe soft (jak to gagat okresla) Damskie antipharmy +8% do zasiegu rakiet. Zaaaaaajebisty drag. confesiurek jak juz pisalem, niby OK, ale cegla. nie uciekniecie ze speedlock kampy na bramie, gdzie 2 wczesniejsze robia to bez klopotu. Śpul jest po prostu za krotki i nie nadaje sie do zabawy.

Naprawde polecam zabierac ze soba te 8% dragi. rakietowe do zasiegu, dziala maja trakcing i ewentualnie do capa. ale czerowy i zielony to PODSTAWA.

Przykladowe fity
https://theminions.zse.me/kb/?a=kill_detail&kll_id=46630
https://theminions.zse.me/kb/?a=kill_detail&kll_id=46628
https://theminions.zse.me/kb/?a=kill_detail&kll_id=46103
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 10, 2017, 09:26:54 »
Jeszcze raz dzięki za flotkę. Nagrałem jakieś 10 min, pewnie w weekend wrzucę na YT.

Fajnie dla odmiany polatać deską T3 - ostatnio czymś podobnym latałem jak Wataha organizowała floty desek T3 po low (a i wtedy częściej robiłem e-war czy logi). Na solo latnie po plexach milicyjnych chyba przydał by się inny fit iż coś z optimalem ~70km.

Warto dodać, że jak na flotę dla nowych, to takie latanie jakie było, to dość głęboka woda - ale to dobrze: można się czegoś nauczyć / zobaczyć coś nowego.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 10, 2017, 10:09:30 »
PS. Jeśli będzie zainteresowanie, sam jestem gotów poprowadzić flotkę po naszym domowym low, tudzież 0.0 na południu (provi/catch), przy czym, mogła by to być flotka zarówno po polsku jak i po angielsku jeśli by nowi gracze byli zainteresowani poznaniem international community :)
I już masz pogwizdane, bo wpisałem do kajecika, że mogę Cię MĘCZYĆ :D

Fajnie, że cała akcja zbiera takie recenzje, warto było się za to zabrać :)

Jak buk da, a partia pozwoli, to może sam się wybiorę, bo trochę wstyd nakręcać ludzi i samemu się nie pojawiać. Póki co wieczorami agruje mnie mała drona.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 10, 2017, 19:25:02 »
roam po low bardzo zacny pomysł. Im większa różnorodność tym lepiej ;]. Jak dla mnie to te roamy mają pokazać młodziakom, że kwintesencją tej gry jest pvp, a pvp można robić niezależnie od miejsca zamieszkania i ilości sp. Ważny jest tylko pomysł i chęci.

Co do głębokości stawu do którego wskoczyliśmy, to racja, dość głęboki i można powiedzieć, że z kamieniem przywiązanym do szyi. Wydaje mi się, że w takich warunkach nauczą się najwięcej, a jak już wypłyną na powierzchnię to nic ich nie zatopi ;]. Inną kwestią jest też to, że starzy wyjadacze też chcą się bawić, a nie nudzić ;]

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 11, 2017, 02:11:51 »
Jeśli chodzi o mój pomysł na roam to w skrócie.
Skupiłbym się na terenach FW amarr/minmatar
Flota fregat long range, preferowane slicery, ale na dniach opracuję fity na tańsze statki również innych ras - założenie to duży zasięg (50km+) w połączeniu z LR punktami (garmury,keresy)
Optymalna kompozycja 5 slicerów na 1 LR Tackle, opcjonalnie 2 szybkie logistyki+weberzy (vigil fleet/cruor/hyena).

Jeśli będą chętni to dawać znać ZOMO Zenkowi,Rainbowowi albo mi, do końca tygodnia przygotuję fity ;)



Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 12, 2017, 08:48:01 »
Dowód, że było warto wpaść: https://www.youtube.com/watch?v=iqxCiDjOM84

Bardzo chętnie polecę jako e-war / logi w kolejnych edycjach.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 12, 2017, 11:28:58 »
Dowód, że było warto wpaść: https://www.youtube.com/watch?v=iqxCiDjOM84

Bardzo chętnie polecę jako e-war / logi w kolejnych edycjach.

chyba najciekawsze momenty ująłeś ;]. Mogę to udostępnić na kanale flota dla nowych jako małe promo ?

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 12, 2017, 14:13:59 »
Jasne, linkuj.

A tych nudnych (przelotów czy strzelania do scorpiona na gejcie) to nawet nie nagrywałem. :)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 13, 2017, 12:01:33 »
Jest jakaś szansa na "flotę dla nowych" w tym tygodniu?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 13, 2017, 12:38:38 »
Oczywiście, flota odbędzie się z nowym FC. Gagat odpoczywa.

Wszystko jest dograne :)

Dokładamy wszelkich starań, żeby ta impreza odbywała się regularnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2017, 13:07:25 wysłana przez Qlko1 »

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 13, 2017, 13:43:19 »
Staramy się pozyskac nowych fc. Ja będę dopiero za jakieś 3-4 tygodnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 13, 2017, 17:26:19 »
Sure! A kiedy dokładnie?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 13, 2017, 17:59:11 »
Sure! A kiedy dokładnie?
Szczegóły są w MOTD kanału Flota dla nowych.

Każda środa o 20 czasu PL.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 15, 2017, 09:36:43 »
Czas na bump, dziś o 20 rusza kolejna flotka. Zapraszamy.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Flota dla nowych
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 15, 2017, 13:10:15 »
Pomeczylem moich chlopakow mam nadzieje ze licznie dolacza, swietna inicjatywa. Polecam. Pamietajcie ze przed wyruszeniem w droge nalezy zebrac druzyne :D