Autor Wątek: Witam ponownie  (Przeczytany 5903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eshtool

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Witam ponownie
« dnia: Grudzień 03, 2016, 11:50:05 »
Widzę, że nie jako jedyny wracam po dłuższej przerwie. Ja wracam po 6 latach przerwy i znowu czuje się jak noob. Mam nadzieje, że EVE  jeszcze pociągnie bo spora konkurencja mu rośnie w postaci Citizens.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2016, 17:28:33 »
Cytuj
Mam nadzieje, że EVE  jeszcze pociągnie bo spora konkurencja mu rośnie w postaci Citizens.

lol

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2016, 18:08:12 »
http://eve-centrala.com.pl/index.php/topic,10729.735.html

Jak chcesz wiedzieć jak się kończy postowanie takich opini na centrali to zajrzyj do linku na górze.

A tak wogóle to witamy na centrali i w eve. Po 6 latach przerwy czuć się jak noob to nie wstyd. Niektórzy tak się czują po 6 latach aktywnego grania ;)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2016, 20:47:45 »
lol

choć raz zgadzam się z Soulscream'em  ;D
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Goblin_Wizard

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2016, 21:46:54 »
To ja się tu dołączę i również przywitam jako powracający. Mógłbym właściwie napisać to samo OP poza opinią o SC od której zdecydowanie się zdystansuję. ;) W temacie EVE zapomniałem prawie wszystko, łącznie z nazwą mojego konta i musiałem się nisko kłaniać supportowi żeby chcieli mi przypomnieć nawet tak podstawowe rzeczy. Mam zamiar ogarnąć ten nowy tutorial i zobaczymy co się zmieniło i ile mi się przypomni. Na razie nastawiłem sobie brakujące skille na darmowym dostępie co by czas się nie marnował. Jedyne co dobrze pamiętam to cena plexów gdy kończyłem grać ok. 300m. Teraz to podskoczyło 4 razy. :o Ciekaw jestem z czego to wynikło przez te lata? Więcej kasy leci w grze czy co? A może graczy tak przybyło, że popyt wzrósł?

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Witam ponownie
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 04, 2016, 10:48:31 »
To ja się tu dołączę i również przywitam jako powracający. Mógłbym właściwie napisać to samo OP poza opinią o SC od której zdecydowanie się zdystansuję. ;) W temacie EVE zapomniałem prawie wszystko, łącznie z nazwą mojego konta i musiałem się nisko kłaniać supportowi żeby chcieli mi przypomnieć nawet tak podstawowe rzeczy. Mam zamiar ogarnąć ten nowy tutorial i zobaczymy co się zmieniło i ile mi się przypomni. Na razie nastawiłem sobie brakujące skille na darmowym dostępie co by czas się nie marnował. Jedyne co dobrze pamiętam to cena plexów gdy kończyłem grać ok. 300m. Teraz to podskoczyło 4 razy. :o Ciekaw jestem z czego to wynikło przez te lata? Więcej kasy leci w grze czy co? A może graczy tak przybyło, że popyt wzrósł?

Hej,

jesli potrzebujesz supportu w grze zapraszam na kanal CDN. - Jest to jednoczenie kanal szkoleniowki dla nowych co Cie bardzo pewnie nie interesuje ale moze Ci dac kanal w grze gdzie jest duzo bardzo starych graczy gdzie mozesz pytac i otrzymywac dobre odpowiedzi bo na kanale zakazany jest troll a wieczorami jest nawet 60-80 Polakow. Tam mozesz tez znalezc swoja przyszla korporacje czy po prostu otrzymac odpowiedzi na nurtujace Cie pytania. Ten kanal sluzy pomocy innym

Co do ilosci zarabianych iskow, tak teraz zarabia sie wiecej jak np ponad 6 lat temu na okreslonych rzeczach. Bo te powstaly, daly mozliwosc farmy duzej ilosci isk. Tak samo spolecznosc Centrali zachecam do monitorowania kanalu CDN by miec wglad w jaki sposob pomaga sie nowym by zostali w grze.