Eve Online > Przedpokój

Witam ponownie

(1/2) > >>

Eshtool:
Widzę, że nie jako jedyny wracam po dłuższej przerwie. Ja wracam po 6 latach przerwy i znowu czuje się jak noob. Mam nadzieje, że EVE  jeszcze pociągnie bo spora konkurencja mu rośnie w postaci Citizens.

Soulscream:

--- Cytuj ---Mam nadzieje, że EVE  jeszcze pociągnie bo spora konkurencja mu rośnie w postaci Citizens.
--- Koniec cytatu ---

lol

Gaavrin:
http://eve-centrala.com.pl/index.php/topic,10729.735.html

Jak chcesz wiedzieć jak się kończy postowanie takich opini na centrali to zajrzyj do linku na górze.

A tak wogóle to witamy na centrali i w eve. Po 6 latach przerwy czuć się jak noob to nie wstyd. Niektórzy tak się czują po 6 latach aktywnego grania ;)

Filip Bonn:

--- Cytat: Soulscream w Grudzień 03, 2016, 17:28:33 ---lol

--- Koniec cytatu ---

choć raz zgadzam się z Soulscream'em  ;D

Goblin_Wizard:
To ja się tu dołączę i również przywitam jako powracający. Mógłbym właściwie napisać to samo OP poza opinią o SC od której zdecydowanie się zdystansuję. ;) W temacie EVE zapomniałem prawie wszystko, łącznie z nazwą mojego konta i musiałem się nisko kłaniać supportowi żeby chcieli mi przypomnieć nawet tak podstawowe rzeczy. Mam zamiar ogarnąć ten nowy tutorial i zobaczymy co się zmieniło i ile mi się przypomni. Na razie nastawiłem sobie brakujące skille na darmowym dostępie co by czas się nie marnował. Jedyne co dobrze pamiętam to cena plexów gdy kończyłem grać ok. 300m. Teraz to podskoczyło 4 razy. :o Ciekaw jestem z czego to wynikło przez te lata? Więcej kasy leci w grze czy co? A może graczy tak przybyło, że popyt wzrósł?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej