Eve Online > Wsparcie techniczne

EVE w ogóle nie działa

<< < (6/6)

RasePL:

--- Cytat: Doom w Listopad 19, 2016, 23:42:35 ---Może przeoczyłem, ale chyba nie podałeś informacji - na tym laptopie kiedykolwiek miałeś już działającego klienta czy to jest pierwsze podejście? Jeśli nie to jak nazywała się działająca wersja Eve?

--- Koniec cytatu ---

Nie, to jest mój pierwszy raz z EVE.




--- Cytat: Zgudi w Listopad 20, 2016, 07:27:59 ---Mam w miarę podobnego lapka tylko nieco mocniejszy procesor od i7 i mocniejsza grafika od tej samej co ty serii Radeon HD 8XXXM (8850M). Przed crimsonem wszystko śmigało na moim lapku dobrze i bez problemu. Baaaaaardzo długo się opierałem by na niego przejść ale jak już się za to zabrałem to pożałowałem hehe. Jak zainstalowałem Crimsona to niektóre gry ze steama mi się rozjebały. Przestało się odpalać GTA V, Homeworld Remastered i ze dwie inne. Nie mogę również zrobić update bo Crimson się sypie. Na moim blaszaku żaden z tych problemów po prostu nie istnieje. AMD ostatnio coś spierdoliło, chyba powoli olewają starsze wersje kart mobilnych.

Może spróbuj zainstalować to co było przed Crimsonem? Ale z drugiej strony dużo zachodu z taką akcją... Mi się nie chciało tego ruszać, po prostu przestałem grać na lapku w pewne gry.
Też sądzę, że całe to zamieszanie jest spowodowane sterownikami od AMD. Hmmm... Możesz się bawić i kombinować aż zadziała albo sprzedać tego lapka i kupić jakiegoś z kartą nVidia. Duuuuuużo mniej problemów. Soft od nich się nie sypie.

Możesz również ręcznie wyczyścić lapka z wszelkich pozostałości po sofcie od AMD. Nie jest to takie łatwe, bo samo uninstall nie wywala ci nawet połowy rzeczy, które AMD ci wpakowało. Są poradniki w sieci co i gdzie pousuwać. Jak już zrobisz pobierz najnowszą wersję softu ze strony AMD i módl się żeby po wszystkim ci wstała ta włacina karta (bywają problemy że wstaje tylko integra od intela) :)

--- Koniec cytatu ---

No cóż. Wszystkie inne gry doskonale odpala. GTA V, RUST, całą resztę. Pokombinuje jeszcze troszkę.


EDIT: Problem został rozwiązany.  Próbując jeszcze raz zainstalować sterowniki od AMD, wyskoczyło mi do wyboru zalecana wersja sterowników, oraz jakaś wyższa wersja, podpisana jako ewentualna. Wszystko działa. Dziękuję za wszelką pomoc. Temat do zamknięcia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej