Eve Online > Wsparcie techniczne

EVE w ogóle nie działa

(1/6) > >>

RasePL:
Witam, przychodzę z problemem, iż przez dzisiejszy cały dzień próbowałem zainstalować EVE. Najpierw pobierając przez steam. Włączam, nic się nie dzieje, steam stwierdza, iż gra została włączona, a po chwili steam uważa, że nie jestem w grze. Odinstalowałem, pobrałem launcher z głównej strony. To samo, aczkolwiek na pulpicie dostałem pliki z crashem, które po otwarciu notepadem nie pokazują nic konkretnego. Pobrałem także te całe "Resources" i także zainstalowałem, na nowo. Znów to samo. Próbowałem jako administrator, resetować laptopa, przez plik .exe. Ale ciągle to samo. Czy ten problem jest może znany, ewentualnie czy ktoś wie, jak go rozwiązać?

tomassz:
Zainstaluj bez steama.

RasePL:
To także zrobiłem. Napisałem w poście, że próbowałem bez steama i ze steamem.

Filip Bonn:
nigdy nie mialem zadnego problemu z tym, dziwne

[NAUKE] Son of Rainbow:

--- Cytat: RasePL w Listopad 19, 2016, 19:46:24 ---Witam, przychodzę z problemem, iż przez dzisiejszy cały dzień próbowałem zainstalować EVE. Najpierw pobierając przez steam. Włączam, nic się nie dzieje, wyskakuje "Running," a po chwili znika. Odinstalowałem, pobrałem launcher z głównej strony. To samo, aczkolwiek na pulpicie dostałem pliki z crashem, które po otwarciu notepadem nie pokazują nic konkretnego. Pobrałem także te całe "Resources" i także zainstalowałem, na nowo. Znów to samo. Próbowałem jako administrator, resetować laptopa, przez plik .exe. Ale ciągle to samo. Czy ten problem jest może znany, ewentualnie czy ktoś wie, jak go rozwiązać?

--- Koniec cytatu ---

w katalogu bin masz program "repair.exe" odpal.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej