Eve Online > Market

POCO niedaleko Jita z 0% corp tax

<< < (4/6) > >>

Isengrim:
NIE INTERESUJE MIE RZE NIE MA TAKIE ÓSŁÓGI NA RYNKU JA JESTEM KLIJENT I JA WYMAGAM!

Wihajster:
Kolega się tak nie unosi bo mu jeszcze żyłka jaka pęknie! Dla niektórych pewnych rzeczy NIE MA BO NIE I NIE a dla innych 'jeszcze' nie ma :) kwestia podejścia

[NAUKE] Son of Rainbow:

--- Cytat: Wihajster w Listopad 21, 2016, 23:48:41 ---Kolega się tak nie unosi bo mu jeszcze żyłka jaka pęknie! Dla niektórych pewnych rzeczy NIE MA BO NIE I NIE a dla innych 'jeszcze' nie ma :) kwestia podejścia

--- Koniec cytatu ---

koledzy siedza w tej grze lata i uwierz jesli czegos okreslonego nie ma to nie ma i nie bedzie. Rynek jest wolny i ludzie nie szukaja udziwnien a np maksymalizacji zysku

Zgudi:

--- Cytat: Isengrim w Listopad 21, 2016, 16:35:32 ---NIE INTERESUJE MIE RZE NIE MA TAKIE ÓSŁÓGI NA RYNKU JA JESTEM KLIJENT I JA WYMAGAM!

--- Koniec cytatu ---
Isengrim w formie :)


--- Cytuj ---Kolega się tak nie unosi bo mu jeszcze żyłka jaka pęknie! Dla niektórych pewnych rzeczy NIE MA BO NIE I NIE a dla innych 'jeszcze' nie ma :) kwestia podejścia
--- Koniec cytatu ---
Rusz głową. Świat EVE tak działa, że każdy sobie do kieszeni chce napchać isków ile się zmieści a innym zabrać ile się da. Nikt nie ma ochoty ułatwiać czerpania zysków obcej osobie chyba że to dobry kolega z korpa, szkoleniowiec w jakiejś akademii albo ktoś kto ma interes, żeby cię golić ile zniesiesz, przy czym to ostatnie dzieje się najczęściej. Proste :)

[BU FU] Karas:
pytanie tylko jak bardzo trzeba byc zdesperowanym aby cisnac planetki kolo jita. wyjdzie tego po podliczeniu choc z 100m per char w miesiac?.
to juz lepiej chyba rypac skaly na pasku. mniej sie nalatasz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej