Eve Online > Market

POCO niedaleko Jita z 0% corp tax

<< < (3/6) > >>

Wihajster:
Centrala jak zwykle pomocna :)
Pozdrawiam. Janusz.

ps. To może namiar na tani korp w pobliżu Jita?
ps2. Układ: dostaniesz (np.) 50kk miesięcznie z góry za 0tax vs będziesz ciułał tax na drobnicy- myślałem że ktoś już wpadł na konstrukcję takiej oferty

[NAUKE] Son of Rainbow:
znajdz sobie jakis low/null/wh z logistyka i nie bedziesz musial ani blisko jita i bedzie wiecej siana z tego. Odnosnie wpadniecia na takie cos widocznie nikt nie byl na tyle glupi proponowac ukladu, ktory w grze w ktorej legalne jest oszustwo ani tego ze nie chcialoby sie zmieniac standingow dla kazdego z osobna  ze wzgledu na platnosc badz jego brak.  Za duzo pieprzenia

Wihajster:
Zamykając temat, klika info dla zainteresowanych PI w hi (może się komuś przyda)
- jest kilka korpów trzymających POCO (np. Omega And Friends Medialabs [0MI])
- standardowy korp tax jest chory (przy jita- 8-10%, + do tego oczywiście NPC tax) ale można negocjować (blue stand)
- stałej mcznej stawki nikt nie ma w ofercie (nie znalazłem, a centrala, na swój specyficzny sposób, to potwierdza)
- tax po negocjacjach da się zbić do 3-4% (bezpośrednio przy jita)

@Rainbow Child: w hi nie wydobywam a przetwarzam- dlatego muszę mieć rynek pod ręką. Kiedyś było to całkiem dochodowe..

Qlko1:

--- Cytat: Wihajster w Listopad 20, 2016, 11:18:36 ---- stałej mcznej stawki nikt nie ma w ofercie (nie znalazłem, a centrala, na swój specyficzny sposób, to potwierdza)

--- Koniec cytatu ---

Kto by się spodziewał  ::)

Liyaaa87:

--- Cytat: Wihajster w Listopad 18, 2016, 00:06:02 ---Zna ktoś może korp, który udostępnia bez podatku, a za stałą opłatą, POCO gdzieś w pobliżu Jita?

--- Koniec cytatu ---

Niestety nie istnieje taka możliwość, dla właściciela nie miało by to żadnego sensu, a na czymś musi zarabiać ;-)


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej