Autor Wątek: Chciałbym wrócić :D  (Przeczytany 27201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Chciałbym wrócić :D
« dnia: Październik 21, 2016, 03:58:43 »
Więc to tak. Kiedyś nawet grałem, ale teraz trudno wyczuć czy ta gra jeszcze żyje? a jak żyje to jak się ma polska reprezentacja? Czy latają jeszcze fajne ekipy pvp?

Póki co nie pamiętam hasła ani nawet maila do mojego konta tutaj. Zobaczymy jak będzie z kontem w grze :D chyba nie kasują kont? :D

tak tak, jestem dziadem i zapewne totalnym nubem, ale co tam... winter is comming

P.S.

Doom wiesz, że Cie lubię? :D

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2016, 07:13:33 »
Jeszcze nas trochę lata... Dyskusja może być o definicję "fajny". :P

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2016, 09:50:46 »
Ja po sporej przerwie wróciłem do eve wiosną tego roku. Zaglądając na centrale miałem wtedy podobne obawy. Eve ma się jednak znacznie lepiej niż eve centrala, powiem więcej, 'polska reprezentacja' w eve, ma się znacznie lepiej niż eve centrala.
8 listopada wchodzi nowy dodatek, w którym wprowadzają coś co bym określił, jako perma trial account. Jak odzyskasz dostęp do konta, to po 8 listopada będziesz mógł za darmo zobaczyć jak teraz eve wygląda. Kont, nawet takich które nigdy nie były opłacone, ccp nie usuwa nigdy, twoje konto więc gdzieś tam jest i na ciebie czeka :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2016, 10:46:23 »
Tzzzzzt tzzzzzt – dźwięk przemieszczającego się ładunku elektrycznego rozbrzmiał w ciemnym i zmarzniętym korytarzu. Po ścianie przemknęła świetlista kropla. Gruba warstwa lodu pokrywająca metalowe ściany zdaje się zaczęła rozmarzać. Po siedmiu miesiącach dryfu ogromny lotniskowiec zbliżył się do słońca na tyle, blisko, aby można było dostrzec wyraźniej kształt statku, wyłonił się z ciemności z charakterystycznym rozwidlonym kadłubem z przodu. Na prawej burcie widoczne były uszkodzenia. Przez gigantyczne jak na skale człowieka dziury, wlewało się światło głównym korytarzem w głąb statku.
Temperatura otoczenia zaczęła wzrastać na tyle by lód przeistoczył się w ciekłą wodę a ta dokonała cudu. Uszkodzony kabel układu elektrycznego przekazał za jej pośrednictwem swój ładunek do kontrolki. W pokoju nr 3042 tuz pod mostkiem głównym zabłysnęło światełko. Lekko zielonkawe, seledynowe światło wydobywało się z czegoś na kształt kokonu. Jajkowaty kształt pokryty ciemnym metalem a na górze szybka, przez która można było dostrzec obrys tego czegoś, co jest w środku. Kształt stawał się tym wyraźniejszy im z większym natężeniem był oświetlany. Po lewej stronie od „kokonu” wyraziście świecił się diodowy pasek. Trzy kolory zdecydowanie oznaczały cos i raptownie wskazywały wzrost czegoś pnąc się ku górze niczym oszalałe. Po prawej stronie oświetlony ultrafioletowym światłem widoczny był skafander kosmiczny. Ogromny przeszklony hełm i buty. Na piersi tego kosmicznego ubrania oraz z boku na hełmie widniały jednakowe znaki. Dwa przenikające się łuki w złotym kolorze.
Po 7 godzinach, gdy diodowe paski sięgnęły odpowiedniego poziomu kokon otworzył się a z jego wnętrza wypadło humanoidalne ciało oraz wylały się hektolitry galaretowatej cieczy.
Wellcome back HiddEn Q – rozległ się głos z kontrolki.
Ssij – odparł chrypliwym głosem humanoid starając się wesprzeć rozdygotanymi rękoma i postawić do pionu swoje osłabione długą śpiączką ciało. Gdzie to kurwa jest? ja pierdole! – mruczał pod nosem, gdy już powstał i zataczając się podszedł do skafandra. Szarpał jeden rękaw później drugi aż w końcu znowu upadł na podłogę. Kurwa! – machając rękoma przewrócił ciężkie buty i wtem wytoczyła się butelka. Szyderczy uśmiech pojawił się na pysku starego pirata. Powoli doczłapał się do butelki. Niczym czający się drapieżnik dopadł swoją ofiarę, spokojnie z pełnym profesjonalizmem. Ręce już mu nie drżały. Spojrzał w stronę przebijającego się od słońca światła. Blade zaćmione oko zabłysło na chwilę. Wpatrzony odkręcił butelkę i powoli, lecz jednym ciurkiem opróżnił połowę zawartości. Siedział tak bez ruchu wpatrzony w siną dal i rozmyślał… rozmyślał…  kto mnie tak urządził? Hmmm… yhmm… nagle wykrzykną - Pabllo Ty tępy Chuju!



Tym sposobem witam ponownie wszystkich na centrali. Starych wyjadaczy i nowych nuubków. Mam nadzieję, że spędzę tutaj uroczą zimę wśród flejmu i jadowitego trollingu.


Ostatnio się bardziej postarales :)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2016, 17:51:57 »
8 listopada mówicie?

Przez fajny mam na myśli taki, co bije neutów i nie ma blue standów :D

Kusi mnie bardzo sobie pograć, ale nawet nie pamiętam gdzie się wylogowałem i jakie statki mam ze sobą. Gdzie są moje capitale, bo uciekałem chyba ze Stain do Provi, albo odwrotnie jeszcze przed nerfem. Myślicie, ze jak zagadam z CCP to mi pozbierają stuf z jedno miejsce? to już ze 2-3 lata nie grałem :(

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2016, 18:00:35 »
Czasem robią takie rzeczy. Ale nie wiem czy jest jakaś ich procedura, czy sprawa uznaniowa i zalezna od GM'a któy rozpatrje petycję

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2016, 18:05:05 »
wole ich zapytac zanim zaloguje :D

na pewno jestem w stacji moje capitale również, ale do licha w której? może ma zły undock i jest kampiona :D

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2016, 18:09:24 »
Czasem robią takie rzeczy. Ale nie wiem czy jest jakaś ich procedura, czy sprawa uznaniowa i zalezna od GM'a któy rozpatrje petycję
Może szantaż albo groźba, że nie będziesz grać :D , bo ja ich kiedyś zapytałem to nic nie wskórałem. Sprzedawałem na miejscu za 70 procent ceny z jita pierwszemu lepszemu gościowi.

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2016, 18:10:35 »
Może szantaż albo groźba, że nie będziesz grać :D , bo ja ich kiedyś zapytałem to nic nie wskórałem, sprzedawałem na miejscu za 70 procent ceny z jita pierwszemu lepszemu gościowi.

no dokładnie powiem im, ze od tego zalezy czy bede gral,

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 23, 2016, 13:21:59 »
Nie żebym czarnowidział ale oni raczej mają w głębokim poważaniu takie żądania;P

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 24, 2016, 12:15:47 »
8 listopada mówicie?

Przez fajny mam na myśli taki, co bije neutów i nie ma blue standów :D

Kusi mnie bardzo sobie pograć, ale nawet nie pamiętam gdzie się wylogowałem i jakie statki mam ze sobą. Gdzie są moje capitale, bo uciekałem chyba ze Stain do Provi, albo odwrotnie jeszcze przed nerfem. Myślicie, ze jak zagadam z CCP to mi pozbierają stuf z jedno miejsce? to już ze 2-3 lata nie grałem :(



mi kiedys ciala uciekaly z kontenera ... serio ubywaly a konserwowalem je zacnie i tulilem czesto, po miesiecznej dyskusji przez petycje mi nie oddali wiec pewnie nie przerzuca Ci rzeczy z jednego miejsca na drugie :D. Jak masz w provi to zagadaj do nich zeby Ci wyrzucili rzeczy za stacje i tyle albo sprzedaj, w stain szukaj dziury i wsio
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2016, 12:23:14 wysłana przez [CIALO] Rainbow Child »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 24, 2016, 16:27:36 »
Mi kiedyś przewalili rzeczy z impounded w Eso do hiseca, ale to był taki przypadek że bety w impounded były zawieszone i nie dało się ich wyjąć, jakimś skryptem je przerzucał, i zapytał czy może mi to wrzucić do stacji gdzie korp ma HQ.... nie protestowałem ;)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 04, 2016, 22:15:22 »
Wiem, że nekro, ale w ciągu ostatnich miesięcy mało zaglądałem na centralę, a info może się komuś przydać
Pod koniec kwietnia 2016 zawaliłem ewakuację z Branch i wysłałem petycję o pomoc w ewakuacji. W petycji napisałem, że mało grałem w tym czasie i nie mogłem wywieźć rzeczy itp. Otrzymałem następującą odpowiedź (plus 15d suba jako przeprosiny za zwłokę w odpowiedzi  ;) )

Cytuj
As you are not currently in the station where your assets are located, we may move a single ship from an inaccessible station to your location as an exception. Please let us know the ship you wish to be moved to you so we can take the necessary steps. Your remaining assets will have to be moved within normal game mechanics, such as Courier Contracts which can be created for those assets through your asset list, independently of your current location and access to the station the assets are located on.

potem było trochę przepychanek z różnymi GMami o to jaki statek i info

Cytuj
I am afraid that the GM in question was acting out of order, as the help we can offer is only for characters that have been offline and unsubscribed for extensive periods of time. As such we will sadly not be able to move the assets between stations for you.

po następnej wymianie uprzejmości z powołaniem się na zakup statku pod wpływem wcześniejszej decyzji i urodziny  ;) zakończyło się

Cytuj
I have now made an extremely rare exception to our rules and moved your Charon to Jita IV - Moon 4

I w ten sposób fracht wypełniony po brzegi różnymi dobrami zmienił miejsce stacjonowania z BKG na Jita.
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 05, 2016, 09:25:28 »
no dokładnie powiem im, ze od tego zalezy czy bede gral,

ja bym sie wystrzaszyl i przeniosl Ci te graty...
Az chyba sam zadeklaruje pomoc i bede wodzil przez WH gdzie tylko wskazesz.
lol
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 05, 2016, 09:38:37 »

po następnej wymianie uprzejmości z powołaniem się na zakup statku pod wpływem wcześniejszej decyzji i urodziny  ;) zakończyło się

Niech zgadnę, ten zakupiony statek to Charon...?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 05, 2016, 18:30:17 »
Dokładnie tak.
Później sprzedałem go w jita po wyższej cenie więc jeszcze zarobiłem na przeniesieniu rzeczy   :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 05, 2016, 19:14:04 »
Dokładnie tak.
Później sprzedałem go w jita po wyższej cenie więc jeszcze zarobiłem na przeniesieniu rzeczy   :P

To wcale nie dziwię się, że musiałeś "przepychać" z GM'ami, za takie cfaniactwo i bezczelność to sam bym Cię upierdolił na miejscu GM'a  :P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 05, 2016, 19:26:10 »
Zaczęło się od prostego pytania czy można. Jakby od razu GM powiedział, że się nie da to nie byłoby sprawy. No ale skoro powiedział, że można to kupiłem statek by przenieść rzeczy. Gdzie tu widzisz cwaniactwo i bezczelność?
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 05, 2016, 22:03:42 »
Zaczęło się od prostego pytania czy można. Jakby od razu GM powiedział, że się nie da to nie byłoby sprawy. No ale skoro powiedział, że można to kupiłem statek by przenieść rzeczy. Gdzie tu widzisz cwaniactwo i bezczelność?

Cytuj
As you are not currently in the station where your assets are located, we may move a single ship from an inaccessible station to your location as an exception. Please let us know the ship you wish to be moved to you so we can take the necessary steps. Your remaining assets will have to be moved within normal game mechanics, such as Courier Contracts which can be created for those assets through your asset list, independently of your current location and access to the station the assets are located on.

a Ty kupiłeś Charona i wjebałeś do niego wszystkie swoje statki,itemki etc.


Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 05, 2016, 22:55:43 »
ojtam ojtam
Kupiłem charona jak się okazało, że nie może to być JF. Poza tym nikt nie mówił o tym, że to ma być statek, który akurat masz na stacji, tylko że 1. Czyli wszystko było zgodnie z ustaleniami. A że GM był mało precyzyjny to już nie moja wina  ;)
Zresztą jakby coś takiego nie było możliwe to by się nie zgodził i powiedział, że charon odpada. Skoro się zgodził znaczy nie było tam cwaniactwa i bezczelności a korzystanie ze swoich praw. Coś jak powołanie się na mały druczek w umowie  ;)
Poza tym istotą sprawy jest to, że w pewnych sytuacjach GM może graczowi pomóc w przeniesieniu rzeczy, które gdzieś utknęły.  :P

PS
Nie wjebałem wszystkich statków, itemków itp. Max 5-10%.
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 06, 2016, 08:55:28 »
Zakładam że Islandia jest państwem Prawa (w odróżnieniu od państwa Prawa i Sprawiedliwości  ;D ), może więc domniemywać że CPP też działa zgodnie z zasadami państwa prawa, a co za tym idzie ich pracownicy również i pewnie nie jest im obca https://pl.wikipedia.org/wiki/Funkcja_gwarancyjna_prawa A co za tym idzie wszelki upierdalanie za bezczelność, jeżeli jest w granicach prawa (EULA, regulaminy, itp) to jest dopiero skurwysyństwo i bezprawie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 06, 2016, 09:39:00 »
Zakładam że Islandia jest państwem Prawa (w odróżnieniu od państwa Prawa i Sprawiedliwości  ;D ), może więc domniemywać że CPP też działa zgodnie z zasadami państwa prawa, a co za tym idzie ich pracownicy również i pewnie nie jest im obca https://pl.wikipedia.org/wiki/Funkcja_gwarancyjna_prawa A co za tym idzie wszelki upierdalanie za bezczelność, jeżeli jest w granicach prawa (EULA, regulaminy, itp) to jest dopiero skurwysyństwo i bezprawie.

Sztosik jakby działali tak super zgodnie z przepisami to by nie mogli spełnić jego prośby. Jakbyś przeczytał to byś widział że napisali "extremly rare exception", więc poszli mu zajebiście na rękę omijając swoje wytyczne. :)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 06, 2016, 11:35:54 »
No ale gdzie te wytyczne są napisane? Gdzieś jest to w EULA zapisane że nie przenoszą statków czy wogóle przedmiotów? Jest jakiś regulamin ogólnie dostępny, który to reguluje? :) Zakładam że nie ma, więc to że ktoś sobie napisze "extremly rare exception" odnosi się pewnie do jakiś wewnętrznych wytycznych których z EULA nie mają nic wspólnego. Po za tym chodzi mi o to, że żaden GM przy zdrowych zmysłach nie bedzie upierdalał niczego za cwaniactwo, bo takie cwaniactwo nie jest czynem zabronionym. Jeżeli mieliby upierdalać, banować, whatever za to że ktoś próbuje wycwaniaczyć przeniesienie wszystkiego na inną stację to musieli by jasno tego zabraniać. To nie jest przepychanka dwóch żuli pod sklepem, tylko wielomilionowy biznes i nie mogą sobie pozwolić na zagrywki rodem spod monopolewego, czyt.: "pierdalanie za cwanictwo"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 06, 2016, 12:11:01 »
Nie odnoszę się do EULA tylko do Twojej teorii jaka to Islandia jest praworzadna i robi tylko to co jest zgodne z prawem od A-Z.

Pozatym jeśli twierdzisz, że CCP i GMy nie mają żadnych regulaminów tylko swoje "widzimisię"  to w zasadzie niemamy o czym rozmawiać.
Skończ.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 06, 2016, 12:45:25 »
Nie odnoszę się do EULA tylko do Twojej teorii jaka to Islandia jest praworzadna i robi tylko to co jest zgodne z prawem od A-Z.

Pozatym jeśli twierdzisz, że CCP i GMy nie mają żadnych regulaminów tylko swoje "widzimisię"  to w zasadzie niemamy o czym rozmawiać.
Skończ.
Kurde stary, ty nadal nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem :) Gdzie ja niby twierdzę że nie mają regulaminów i działają według swojego "widzimisię"? :*

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 06, 2016, 12:51:07 »
Chyba Ty  :-*
Napisz jeszcze parę razy EULA  8)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 06, 2016, 21:08:09 »
napisali "extremly rare exception", więc poszli mu zajebiście na rękę omijając swoje wytyczne. :)
Ominęli swoje wytyczne i poszli mi zajebiście na rękę, bo ich wytycznymi była zasada, że graczowi można przenieść zafitowany (z wypchaną ładownią) statek w inne miejsce jeżeli gracz utracił możliwość korzystania z niego w wyniku dłuższej przerwy w grze, a u mnie tej przerwy nie było. Jakbym w tamtym okresie nie miał suba, albo chociaż się nie logował to by było w pełni zgodne z wytycznymi, no ale co jakiś czas się logowałem więc teoretycznie to był mój problem.
Tyle tylko, że nie mieli za bardzo wyjścia bo pierwszy GM znając sytuację powiedział, że to jest do zrobienia, a poważna firma jaką jest (a przynajmniej stara się za taką uchodzić) CCP nie może sobie pozwolić na puszczenie w świat infa, że nie wie czego chce i że nie dotrzymuje swoich zobowiązań więc skoro klient się uparł, że chce by zrobili co obiecali i jeszcze mówi, że poniósł koszty w związku z tą obietnicą  musieli się zgodzić. Oczywiście chcieli uniknąć w przyszłości tekstu w stylu - wtedy mi zrobiliście więc czemu nie teraz - więc rzucili tekst o tym, że to wyjątkowy wyjątek. Standard. Sam taki tekst rzuciłem tydzień temu pożyczając projektor  :P

Natomiast co do cwaniactwa i bezczelności to jeżeli domaganie się od kogoś by zrobił to co obiecał zrobić jest bezczelnością i cwaniactwem to faktycznie to co zrobiłem było cwaniactwem i bezczelnością. Dla mnie jednak było to tylko zwykłe domaganie się zrealizowania dobrowolnie złożonej obietnicy co moim zdaniem jest prawem każdego człowieka
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 06, 2016, 21:21:42 »
Tolek co do cwaniactwa to napisałem tak ponieważ sądziłem że w grę wchodzą tylko shipy ktore miałeś zakupione i załadowane do otrzymania odpowiedzi od GM'a. Jeśli oni dopuszczają kupno Charona i zapakowania do niego całej stacji to LOL  ;D ale w takim wypadku nie jesteś cwaniakiem itp.

@edit
Tylko hmm nadal nie bardzo rozumiem jednego fragmentu:
Cytuj
As you are not currently in the station where your assets are located, we may move a single ship from an inaccessible station to your location as an exception.

Jak dla mnie wyraźnie jest napisane, że chodzi o stację na której Cię nie ma i która jest dla Ciebie nieosiągalna(!), więc nie bardzo rozumiem jak zdołałeś załadować tego Charona bez dostępu do stacji...  ;D

Jeśli to zrobiłeś to jednak miałeś dostęp do tej stacji a to jak najbardziej zakrawa na cwaniactwo i bezczelność a GM jak najbardziej miał prawo odmówić tego czego się domagałeś.

Chyba, że czegoś nie rozumiem?  :-\
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2016, 21:35:50 wysłana przez [WILD5] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 09, 2016, 13:56:39 »
Póki co polatałem trochę altem i muszę ponarzekać :D

1. Co to za zjebana amerykańsko-gimbazlajno-mangowa stylistyka statków, matar wyglada jak nie matar, caladari również - chujnia
2. te ciągłe zmiany interfejsu, nie poznaje ikon, co to k...?
3. ceny pleksów :(

no coż szybko pzypomniałem sobie ile jebania jest w tej grze. obejrze sobie filmik, zjaram gibona i tyle bedzie z mojej gry :D

elo!

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 09, 2016, 14:16:17 »
no coż szybko pzypomniałem sobie ile jebania jest w tej grze.
Hmmm? :)

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 09, 2016, 14:52:00 »
Póki co polatałem trochę altem i muszę ponarzekać :D

1. Co to za zjebana amerykańsko-gimbazlajno-mangowa stylistyka statków, matar wyglada jak nie matar, caladari również - chujnia
2. te ciągłe zmiany interfejsu, nie poznaje ikon, co to k...?
3. ceny pleksów :(

no coż szybko pzypomniałem sobie ile jebania jest w tej grze. obejrze sobie filmik, zjaram gibona i tyle bedzie z mojej gry :D

elo!

Kiedy ostatnio grałeś w eve? W 2010? Jak dla mnie statki są ładniejsze niż kiedyś, Interface jak dla mnie ostatnio zyskał na przejrzystości, zresztą do każdego funkcjionalnego można się przyzwyczaić. A cena plexów jest taka sama od lat. Za to iski zarabia się dzisiaj łatwiej.

[SH-KL] Punctator

  • SH-KL
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Punctator
  • Korporacja: Shadow-Kill
  • Sojusz: Aureus Alae
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 09, 2016, 16:59:02 »
Hidden stary niedobry piracie o?  :D

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 10, 2016, 20:34:13 »
Jak dla mnie wyraźnie jest napisane, że chodzi o stację na której Cię nie ma i która jest dla Ciebie nieosiągalna(!), więc nie bardzo rozumiem jak zdołałeś załadować tego Charona bez dostępu do stacji...  ;D
Była nieosiągalna w sensie, że należała do wroga i nie miałem na niej dostępu do żadnych usług łącznie z prawem do dokowania. Charona kupiłem bo przy kupnie sprzedaży nie ma to znaczenia. Załadować go mogłem ponieważ został mi tam JC (zresztą dalej tam jest). A że GM nie wie jakie obowiązują go zasady to już nie moja wina. Słowo się rzekło, kobyłka u płota.
Zresztą to drobiazgi. Liczy się to, że w niektórych sytuacjach GM może przenieść graczowi jakiś statek (o ile nie ma on JD) z tym co ma w ładowni łącznie z klonem (jeżeli gracz siedzi w tym statku)
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

dimcar7

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 12, 2016, 10:25:09 »
Witam

Mam pytanie.

Zaczełem grac w 2009 r , po roku zrobiłem przerwę, teraz odpaliłem gre ponownie, konto działa, ale prawdopodobnie znikneły wszystkie moje statki i itemy i chyba wszystkie skille które miałem wytrenowały też sie skasowały, czy to możliwe ??? czy mozna to jakos przywrócic ??

Dzieki za odpowiedź/ podpowiedź

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Chciałbym wrócić :D
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 12, 2016, 10:58:42 »
po mojemu to zostawiłes passy zaufanemu koledze odchodzac...
reszty sam się domyśl :>
nie jeden by się pewnie zdziwił jakby zobaczył swojego chara zostawionego kolegom...
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?