Eve Online > Przedpokój

Chciałbym wrócić :D

<< < (12/13) > >>

[BU FU] Karas:
jak widac, renoma eve mimo free to play nadal utrzymana.
Samoistmnie eliminuje malo rozgarnietych tibiagimba, co nawet do podcierania dupy potrzebuja pomocy mamy.

GOOD.

Soulscream:

--- Cytat: dimcar7 w Grudzień 14, 2016, 11:40:05 ---Widze że nie ma co liczyc na pomoc.....

--- Koniec cytatu ---

Jesteś elektoratem pisu co uważa, że mu się należy ?

Shamoth:
Mały Hijack...
Po latach dostałem cynk że EvE wchodzi w LF2P, podjarałem się że będę mógł w końcu odwiedzać EvE raz w miesiącu/tygodniu/jak czas pozwoli bez konieczności płacenia myta. Niestety tak kolorowo nie ma, ograniczenia są profilowane pod rasy i swoją Caldaryjską suką na Amarrskich statkach nie polatam. Może i dobrze w końcu będzie okazja żeby zabrać się za Matarską łajzę, która do tej pory robiła za słup, i poznać EvE znowu od podstaw :D
Na szczęście, chyba, w EvE wszystko jest ale stare konto z centrali odparowało, pisze że nie ma takiego użytkownika ani skojarzenia z mailem choć w archiwum mam maile z centrali ;)
Z kim gadać w tej sprawie, no chyba że był jakiś perm wipe i nie ma o czym gadać...

Xarthias:
Skrypt usuwa nieaktywne dłuższy czas konta. Odzyskiwanie to trochę zabawy i jeśli nie było tam czegoś Ci niezbędnego to raczej nie będziemy się męczyć :P

Shamoth:
W sumie to wszystko da się odtworzyć, poza licznikiem, odnośnikami do postów, tematów, pw i takich tam...
Fajny skrypt, szkoda tylko że wcześniej nie powiadamia z tygodniowym wyprzedzeniem. Jak by ktoś miał totalnie w duszy to i tak by olał takiego maila ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej