Autor Wątek: Corp dla nowych - korporacja szkoleniowa.  (Przeczytany 36362 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Corp dla nowych - korporacja szkoleniowa.
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 20, 2017, 08:17:03 »
Jako ze Gagat sie opierdacza, pozwole sobie podsumowac wczorajszy wypad przez kadetow do pure. Chlopaki szybko i sprawnie dotarli na miejsce. Niestraszne byly im polaczenia na EOLu. Niestety juz w 1 podejsciu stracilismy 1 z nich. Gdy na pysk wyladowala nam flota nightmarow: ], no ale nie zrazajac sie, polecielismy najpierw do do6 zobaczyc co brave dla nas przygotowalo. O dziwo bylo ich bardzo malo i nie chcieli podjac walki. Zabilismy co bylo do zabicia i zapada decyzja aby zajac sie daniem glownym w KLY gdzie horda dala nam bardzo fajna bitwe.

https://theminions.zse.me/kb/?a=kill_related&kll_id=46041

Tak wiec z mojego pkt widzenia, roam bardzo udany. Z pkt widzenia kadeta, byc moze wypad byl chaotyczny szczegolnie sama bitwa z okolo 30 hordziakami, bo dzialo sie duzo, bardzo duzo na raz. No ale pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc i trzeba sie otrzaskac.
Wszyscy kadeci wrocili bezpiecznie do domu... przez klonownie(bez wyjatku), hehe, a Gagat juz rozkminia bardziej mordercze setupy i mysle, ze bedzie jeszcze mozliwosc pokazania chlopakom co to jest eve... jesli przeciwnik dopisze: ]

o7

[edit] podmienilem link bo cos sie spierdaczylo
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2017, 17:14:57 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Corp dla nowych - korporacja szkoleniowa.
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 22, 2017, 09:52:48 »
Ustalenia zostały poczynione, więc ogłaszam:

Mam przyjemność zaprosić Was wszystkich na kolejny otwarty wykład, w którym kolega Ostrze Halabardy opowie o tym, jak się mieszka w systemach Wormhole.
Liczymy, że poza wyjaśnieniem mechaniki znajdzie się jeszcze kilka minut na opowiedzenie paru ciekawych historii  ;)

Niedziela (22 stycznia) godzina 18:00 czasu PL na TS3. Szczegóły na kanale CDN.


Bump.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Corp dla nowych - korporacja szkoleniowa.
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 22, 2017, 21:26:54 »
Szybkie podsumowanie.

Szkolenie oczywiście się odbyło. Z powodu problemów z łączem Ostrze Halabardy szybko nas niestety opuścił i cały ciężar wykładu spadł na Woby Kansene z korporacji X legion.
Woby dziarsko dźwignął ten ciężar. Słuchało go około 30 graczy, pojawiło się kilka ciekawych opowieści i sporo pytań  ;)

Szybko wyklarowała się potrzeba zorganizowania kolejnego spotkania, w którym szerzej porozmawiamy o mechanice struktur. Postaram się więc wkrótce takie szkolenie zorganizować. Szczegóły na kanale CDN. w grze oraz na centrali.

Słuchaczom dziękuję za obecność, niespodziewanemu wykładowcy dziękuję za uratowanie sytuacji, do zobaczenia wszystkim na kolejnym wykładzie  :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Corp dla nowych - korporacja szkoleniowa.
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 26, 2017, 17:41:27 »
Szybko wyklarowała się potrzeba zorganizowania kolejnego spotkania, w którym szerzej porozmawiamy o mechanice struktur. Postaram się więc wkrótce takie szkolenie zorganizować. Szczegóły na kanale CDN. w grze oraz na centrali.
Jak powiedział, tak zrobił:

Zapraszam serdecznie na kolejny otwarty wykład. Zgodnie z wyrażonym zapotrzebowaniem, tym razem porozmawiamy o strukturach i mechanice, która nimi rządzi. Całość poprowadzi kolega Old Piosall.
Wykład odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 29 stycznia o 18:00 czasu PL na TS3. Szczegóły na kanale CDN.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Corp dla nowych - korporacja szkoleniowa.
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 18, 2017, 11:18:26 »
Jeżeli to nie tajemnica to moglibyście wyjaśnić co się takiego stało że z CDN. wyłonił się drugi korp szkoleniowy ?
Sponsored By Technetium  ;D

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Corp dla nowych - korporacja szkoleniowa.
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 18, 2017, 13:13:16 »
Jeżeli to nie tajemnica to moglibyście wyjaśnić co się takiego stało że z CDN. wyłonił się drugi korp szkoleniowy ?

W absolutnym skrocie bylem w CDN z Qlkiem tak jak on byl kiedys u mnie w AM :) role sie odwrocily. Napisal do mnie, ze chce wyjsc z milicji jako CDN bo uwaza, ze null to najlepsze miejsce na start. Nie zgodzilem sie z nim uwazajac, ze takim miejscem jest low. Podalismy sobie lapki, kto chcial isc do null zostal w CDN, kto chcial zostac w low przeszedl do mojego nowego corpa.

Daro

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Daro
  • Korporacja: Unseen Academy
  • Sojusz: The Unseen Company
Odp: Corp dla nowych - korporacja szkoleniowa.
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 02, 2017, 06:45:49 »
Witam.
Chciałem zapytać czy korporacja jest aktualnie aktywna oraz czy jest prowadzona rekrutacja.

pozdrawiam

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Corp dla nowych - korporacja szkoleniowa.
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 02, 2017, 14:30:13 »
Hej, zaczep mnie mailem ingame na ZOMO Zenek.

Działamy w ramach aliansu c0ven.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka