Autor Wątek: Będą dawać statki Concordu ale chyba nie szystkim.  (Przeczytany 5796 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Będą dawać statki Concordu ale chyba nie szystkim.
« dnia: Grudzień 09, 2016, 19:34:30 »
Jestem ogólnie zniesmaczony tym, nawet nie chce mi się inteligętnie ich na obrażać na ich forum za to.
Na którąś tam rocznice dali po jednym genosie można było sobie tym od święta polatać, a teraz to będzie pewnie kosztować jak raven state issue, i nikt pewnie tym nie wydokuje albo odrazu zginie od alfy na twarz tornad albo catalysótw, dobrze żę ich sprzedają, może ktoś w końcu zacznie robić z tą grą co należy.
http://updates.eveonline.com/date/2017-04-06/
Sumtno mi się troche zrobiło że tam takie ludzie żyją że takie coś są wstanie napisać.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Będą dawać statki Concordu ale chyba nie szystkim.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2016, 21:20:13 »
Jestem ogólnie zniesmaczony tym, nawet nie chce mi się inteligętnie ich na obrażać na ich forum za to.
Na którąś tam rocznice dali po jednym genosie można było sobie tym od święta polatać, a teraz to będzie pewnie kosztować jak raven state issue, i nikt pewnie tym nie wydokuje albo odrazu zginie od alfy na twarz tornad albo catalysótw, dobrze żę ich sprzedają, może ktoś w końcu zacznie robić z tą grą co należy.
http://updates.eveonline.com/date/2017-04-06/
Sumtno mi się troche zrobiło że tam takie ludzie żyją że takie coś są wstanie napisać.
Zapłacą, to dostaną. Skąd ten ból dupy?

Tak samo dają statki na AT. Dostanie je jakaś garstka, ale to nie ma praktycznie żadnego wpływu na grę szarego playera.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Będą dawać statki Concordu ale chyba nie szystkim.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2016, 09:40:46 »
strzelam (bo ciężko czyta się posta autora wątku) , że koledze mogło chodzić o to, że darmowe Gnosisy krtóre wszyscy dostali są gówno warte bo CCP rozdaje je na lewo i prawo a unikatowe statki rozdadzą tylko tym co kupią bilety na FanFest.
Cóż, mnie to nie dziwi.

ps Ktoś wybiera się na FF w tym roku?  8)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Będą dawać statki Concordu ale chyba nie szystkim.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2016, 10:52:29 »
Dziobak, najpierw powinieneś naubliżać swojemu nauczycielowi j. polskiego

Gaavrin

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gaavrin
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Będą dawać statki Concordu ale chyba nie szystkim.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2016, 12:06:11 »
Co roku rozdają jakieś prezenty ingame dla ludzi na fanfescie. Tym razem wymyślili statki i w sumie nieźle. Z tą unikatowością to bym zresztą nie przesadzał, fanfest to chyba impreza na kilka tysięcy osób. Unikatowe beda bsy bo żeby go dostać trzeba pojechać i na fanfest i na eve vegas.
Tym bardziej, że jak napisał Dziobak można je zniszczyć bandą catalystów. Jakby nie można było ich zniszczyć to bym robił awanturę.

P.s. też jestem ciekaw czy ktoś z centrali jedzie na fanfest, bo sam się zastanawiam, czy się nie wybrać.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Będą dawać statki Concordu ale chyba nie szystkim.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2016, 12:33:35 »
Jestem ogólnie zniesmaczony tym, nawet nie chce mi się inteligętnie ich na obrażać na ich forum za to.
Na którąś tam rocznice dali po jednym genosie można było sobie tym od święta polatać, a teraz to będzie pewnie kosztować jak raven state issue, i nikt pewnie tym nie wydokuje albo odrazu zginie od alfy na twarz tornad albo catalysótw, dobrze żę ich sprzedają, może ktoś w końcu zacznie robić z tą grą co należy.
http://updates.eveonline.com/date/2017-04-06/
Sumtno mi się troche zrobiło że tam takie ludzie żyją że takie coś są wstanie napisać.

rownie dobrze mozna byc zniesmaczonym tym ze ludzie po AT maja np. op fryty ktorym czasem wydokowuja. Takie smaczki to czesc mmo ale tutaj nie kupujemy sobie jakiegos itemu z x euro czy dolcow zeby byl op tylko to wlasnie ... dodatkowe smaczki. Zycze kazdemu zestrzelenia jakiejs chociazby fryty z AT. Musi to bys bardzo fajne przezycie.