Autor Wątek: Amarrski Związek Działkowców  (Przeczytany 49050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[PANCE] Nightblue

  • PANCE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: Sicariorum
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 20, 2016, 20:49:21 »
Do tej, że jest nie na temat pewnie ;)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 20, 2016, 20:56:47 »
Do tej, że jest nie na temat pewnie ;)
Dlaczego nie na temat?

To jest dzial "Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje" - dyskutujemy tutaj na temat autora posta rekrutacyjnego, i wplywu jego reputacji na postrzeganie korporacji, ktora reprezentuje. Jezeli chcialbys tutaj ingerencji moderatora, to podaj chociaz cytat, ktory cie zaniepokoil, i powod niepokoju, np, smacktalk, trolling, czy co tam jeszcze przyjdzie ci do glowy :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 20, 2016, 21:02:51 »
"Jeśli nie ma nikogo kto Cię nienawidzi to znaczy, że nie jesteś osobą którą warto zawracać sobie głowę" - piękne zdanie, wyhodowałem sobie prywatne grono internetowych hejterków, którzy ciągle próbują mi robić pod górkę, z mizernym skutkiem, w dość śmieszny sposób. Kilku poległo w tej walce i od dawna się nie logują, czuję jakąś taką dziwną satysfakcję, z tego że dołozyłem do tego jakąś małą cegiełkę.

Mijają już lata, a hejterzy dalej piszą, działając na moją i moich kolegów korzyść - nasz wątek jest na górze :) Wy pieprzycie, a ja dalej cieszę się szacunkiem wielu doskonałych pilotów, którzy jak słyszą o tych podjazdach wybuchają śmiechem i gratulują mi prywatnego folwarku, na który w chwilach nudy zawsze mogę liczyć, wystarczy jedno moje zdanie i moje pieski dają głos - mało komu udałoby się tak wytresować zwierzątka :)


A wracając do tematu czyli naszego korpa - w tym tygodniu należymy do najskuteczniejszych pilotów naszej milicji, mimo że jest nas niewielu. Korporacja na drugim miejscu w tym tygodniu, w top 10 aż 4 naszych pilotów. Większość z nas może się poszczycić mistrzowskim opanowaniem wybranych statków. W sumie nie przegraliśmy chyba żadnej walki przy równych liczbach, generalnie nie ma u nas podejścia takiego jak "nie da rady" albo "nie mamy szans", dominuje założenie "chyba nie zabijemy ich wszystkich, ale kilku damy radę" przedwczoraj, jeden z naszych kolegów latając solo z 8 osobowego gangu wyciągnął pojedynczego svipula i zamordował go slicerem, ja nieco wcześniej, też w pojedynkę (i też slicerem) przegoniłem z naszego systemu 12 osobowy gang desek.

W ramach przybliżenia generalnych zainteresowań pilotów w naszym korpie pozwolę sobie wstawić pewien kawałek muzyczny, w sumie chyba ustawimy go sobie jako hymn

https://www.youtube.com/watch?v=YlBnJ0egT_4



PS. zapraszamy c0ven i jego tytany - chcemy trochę wychillować i postrzelać do krzyżyków które potem będą na KB, a Wy nadajecie się idealnie ;) Co do wszystkich innych zapraszamy do wspólnego latania, oprócz Gaunta, bo nie lubimy hipokrytów ;)

PPS. Mam nadzieję że c0ven nie będzie wzywał policji jak mu zabijemy z kolegami tytany ;*

PPPS. @Catfrcomblabla To wykorzystałem młodych graczy którzy sobie coś wyrencili, czy starych graczy dla których to były drobne ? I skąd ja ich znałem bo co chwilę twierdzisz co innego ? Oj kolego zauważam u ciebie objawy dysocjacyjnego zaburzenia osobowości - jak chcesz o tym porozmawiać możesz wpaść do nas na TSa, powiesz reszcie mojego korpa gdzie Cię dotykałem że tak źle to zniosłeś ;*
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2016, 21:11:58 wysłana przez MiltisUmbrae »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 20, 2016, 21:14:37 »
Miales prawo zrobic to, co zrobiles, EVE wrecz do tego zacheca. Twoja nieudolnosc i brak stylu (okradac jakichs poczatkujacych polskich graczy, ktorzy sobie wynajeli system w Eso wchodzac mainem i udajac kolege) pozwala nam nazywac cie tak, jak nazywamy - zlotowa, drobniak, piiip, piiiiiip, bibip, itd. Do tego sluza ludziom fora w internecie, do kulturalnej wzajemnej wymiany opinii :>

Ty po prostu nie widzisz tej subtelnej roznicy, miedzy mozolnym wprowadzaniem specjalnie stworzonego alta, przez wszystkie security cheki WROGIEGO powerbloku, zeby w pewnym momencie zajumac kontrakty kurierskie za DZIESIATKI BILIONOW, a potem wywiezc sobie na spokojnie frachtem we wrogim korpie logistycznym, a potem niechwaleniem sie tym, zeby sie z nowu udalo. Ty okradles mainem kolezkow ktorych znales z TS, zabrales im drobne ze skarbonki, i przyleciales sie tym pochwalic na centrale. Lecz sie.

Przenosząc do realnego życia: Czyżbyś popierał tych co zwinęli miliony i bezkarnie zwiali a tego co w sklepie ukradł batonika za 99 groszy i głupio dał się złapać byś wsadził? Może powinieneś zostać politykiem? :P

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 20, 2016, 21:15:50 »
PS. zapraszamy c0ven i jego tytany - chcemy trochę wychillować i postrzelać do krzyżyków które potem będą na KB, a Wy nadajecie się idealnie ;) Co do wszystkich innych zapraszamy do wspólnego latania, oprócz Gaunta, bo nie lubimy hipokrytów ;)

PPS. Mam nadzieję że c0ven nie będzie wzywał policji jak mu zabijemy z kolegami tytany ;*

Chciałem Cię uprzejmie poinformować że Cat nie gra w EVE od dobrych dwóch lat. Jedyna łączność z EVE którą utrzymuje to eve-centrala, gdzie uaktywnia się gdy coś nawiąże do jego wspomnień z EVE.

Cieszy mnie natomiast fakt że jasno napisałeś jak postrzegasz C0ven, będę pamiętał o tym jak następnym raz zapytasz czy możesz się do nas ponownie dołączyć.
Bo taki był temat naszej ostatniej rozmowy, niedługo przed Twoją przygodą z milicją, nieprawdaż? I jak dobrze pamiętam wykazałem się moją typową dyplomacją i nie wysłałem Cię od ręki na drzewo....

C0ven AD2016 nie ma już nic do Ciebie, bo 95% ludzi gra <2 lata i nie ma pojęcia o tej całej historii. Jest natomiast kilka osób które by o niej wszystkim przypomniały w odpowiednim momencie, bo podobnie jak Cat grały wtedy i nie lubią takich przekrętów. Żadna z tych osób nie wypowiedziała się w tym wątku na Twój temat.

W ogóle, jedyną osobą z C0VEN która napisała w tym wątku przede mną to Xap. Pozostałe osoby które kojarzysz z C0venem już w nim nie są :) Np pierwszy komentator w tym wątku Pawulonek.
Jestem pewien że chłopaki z Thery zaopiekują się waszymi krzyżykami jeśli zaprosisz ich tak uprzejmie jak nas.

Życzę powodzenia w rekrutacji.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 20, 2016, 21:22:04 »
Xeo, tak myślałem o współpracy i zakopaniu wojennego topora, ale po tym jak się z Wami nie dało dogadać i w sumie sami nie wiedzieliście czego chcecie, i co można zrobić w tej kwestii, to sorry, ale chyba pozostanę przy toporku. Nie lubię współpracować z ludźmi którzy są niezdecydowani, nie wiem jak pozostali.


A że Cat nie gra to wiem, on naprawdę zachowuje się jak piesek, który się stęsknił za panem - jak tylko się wypowiem na centrali, on skacze, merda ogonkiem i szczeka xD

[PANCE] Nightblue

  • PANCE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: Sicariorum
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 20, 2016, 21:31:02 »
C0ven AD2016 nie ma już nic do Ciebie, bo 95% ludzi gra <2 lata i nie ma pojęcia o tej całej historii. Jest natomiast kilka osób które by o niej wszystkim przypomniały w odpowiednim momencie, bo podobnie jak Cat grały wtedy i nie lubią takich przekrętów. Żadna z tych osób nie wypowiedziała się w tym wątku na Twój temat.

W takim razie dlaczego osoby nie grające w grę komentują wątek o korpie z którym nigdy nie miały styczności?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 20, 2016, 21:40:32 »
PPPS. @Catfrcomblabla To wykorzystałem młodych graczy którzy sobie coś wyrencili, czy starych graczy dla których to były drobne ? I skąd ja ich znałem bo co chwilę twierdzisz co innego ? Oj kolego zauważam u ciebie objawy dysocjacyjnego zaburzenia osobowości - jak chcesz o tym porozmawiać możesz wpaść do nas na TSa, powiesz reszcie mojego korpa gdzie Cię dotykałem że tak źle to zniosłeś ;*
No drobne, w porownaniu do tego, co mogles zabrac gdybys chociaz odrobine sie na tym znal :) Dla kolegi, ktorego wykorzystales to bylo bardzo duzo kasy, splukal sie zeby to oddac bo cie polecil i odechcialo mu sie grac, wiec w sumie to wzgledne. Kiedy chwaliles sie tym na centrali wydawales sie byc dumny, skad ta nagla zmiana i niechec do rozmowy na ten temat? Czy to cos wstydliwego? Zarzucasz mi w co drugim poscie schizofrenie, wiec postaraj sie byc konsekwentny i nie zaprzeczac sam sobie, albo jest wszystko okej albo nie jest.

edit:
Przenosząc do realnego życia: Czyżbyś popierał tych co zwinęli miliony i bezkarnie zwiali a tego co w sklepie ukradł batonika za 99 groszy i głupio dał się złapać byś wsadził? Może powinieneś zostać politykiem? :P
Kazdy ma swoje indywidualne granice, napewno nie udawalbym czyjegos kolegi, zeby cos ukrasc.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2016, 21:50:04 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 20, 2016, 22:16:55 »
W takim razie dlaczego osoby nie grające w grę komentują wątek o korpie z którym nigdy nie miały styczności?

Bo jest to forum publiczne o EVE Online i panuje tu wolność wypowiedzi?

[PANCE] Nightblue

  • PANCE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: Sicariorum
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 20, 2016, 23:09:20 »
Czyli nie będzie problemu jak będę pisał posty, które nie są związane z tematami?

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 20, 2016, 23:43:44 »
I to jest Centrala o jaką nic nie robiłem. :)


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 21, 2016, 00:13:43 »
I to jest Centrala o jaką nic nie robiłem. :)



Tak. Centrala mnie zaskoczyła, a naprawdę myślałem, że nigdy mnie niczym nie zaskoczy. Wygrzebano temat z przed 5 lub więcej lat i zrobiono szum. :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 21, 2016, 00:14:35 »
Tak. Centrala mnie zaskoczyła, a naprawdę myślałem, że nigdy mnie niczym nie zaskoczy. Wygrzebano temat z przed 5 lub więcej lat i zrobiono szum. :P

Sandbox :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 21, 2016, 00:15:33 »
Nekro wszech czasów!

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 21, 2016, 00:16:10 »
Nekro wszech czasów!
A kto przed chwila przywolywal tytany?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 21, 2016, 00:20:09 »
A kto przed chwila przywolywal tytany?
Sugerujesz że to nie był tylko żarcik ale Miltis brał w tym udział?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 21, 2016, 06:36:02 »
Sugerujesz że to nie był tylko żarcik ale Miltis brał w tym udział?
a nie?
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BWTF] Old Piosall

  • BWTF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Old Piosall
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 21, 2016, 06:41:43 »
Xeo, tak myślałem o współpracy i zakopaniu wojennego topora, ale po tym jak się z Wami nie dało dogadać i w sumie sami nie wiedzieliście czego chcecie, i co można zrobić w tej kwestii, to sorry, ale chyba pozostanę przy toporku. Nie lubię współpracować z ludźmi którzy są niezdecydowani, nie wiem jak pozostali.


A że Cat nie gra to wiem, on naprawdę zachowuje się jak piesek, który się stęsknił za panem - jak tylko się wypowiem na centrali, on skacze, merda ogonkiem i szczeka xD
Zdecydowanie i w wiekszosci wiedzielismy czego chcemy, a raczej kogo nie chcemy w swoich szeregach.

Nie znam Cie. Jednak nie zaleznie jakiej wielkosci bylaby to kradziez, czy jak to okresliles wskazanie ulomnosci systemu, jednak jest to zawsze kradziez. Łatka zostaje, tymbardziej w polskim com. Bo jest one bardzo male w porownaniu do tego anglojezycznego.

Niestety tak to dziala. Od siebie zycze powodenia.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 21, 2016, 16:00:46 »

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 22, 2016, 19:54:55 »
z miltisem miałem kontakt i złego słowa nie powiem - nikomu u nas świni nie podkładał, rozmawiało się kulturalnie i sympatycznie, problemów nie było - życzę powodzenia!
Some Men Just Want to Watch the World Burn

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 22, 2016, 21:09:10 »
Bo u was nie ma co ukrasc.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[PANCE] Nightblue

  • PANCE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia Zamorska
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: Sicariorum
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 24, 2016, 21:21:17 »
A u was miał. 3b xD Za takie drobne to concord umarza.

Day Ones

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Day Ones
  • Korporacja: The Red Island Foundation
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 24, 2016, 21:23:09 »
W sumie ma troche racji lmao

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 26, 2016, 12:08:17 »
Hm miło widzieć jakiś polski korp, który uprawia co innego niż sama farmę. Pozostaje więc życzyć powodzenia.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 27, 2016, 01:43:57 »
No niestety amarrska milicja nie daje rady minmatarom, prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku dni pozostanie amarrom jeden system - Arzad, czyli system w którym siedzi nasza ekipa.

Pomijając CVA które walczy głównie w providence, nasza korporacja jest najskuteczniejsza w całej milicji. To samo tyczy się naszych pilotów, mimo trudności, idziemy do przodu - powiększamy zapasy, udaje nam się zarabiać, i Arzad mimo że to jeden z 2 pozostałych amarrom systemów jest utrzymany na 0,0% - czyli na chwilę obecną jest całkowicie w naszych rękach.

[.666-] Majok Asurian

  • .666-
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Majok Asurian
  • Korporacja: xXDoomHeimXx
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 30, 2016, 14:10:23 »

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 30, 2016, 14:52:44 »
macie plusa do cva ?

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 30, 2016, 16:06:30 »
są w naszej milicji, a przynajmniej byli w ostatnim czasie, więc nie możemy do nich strzelać żeby nie psuć standów. Ale typowego blue na zasadzie my latamy do nich oni do nas z bratnią pomocą nie mamy, i nie planujemy.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 14, 2016, 16:17:39 »
Żeby nie było że nas nie ma (tylko mnie nie było przez tydzień- mazury, żagle - wiecie jak jest ;))

Bawimy się dalej - http://evf-eve.com/services/brcat/?s=3086&b=7161860&e=5&t=q - od czasu do czasu nawet SC. pomaga amarrskiej milicji, dzięki czemu trafiają się całkiem fajne kille, czasem nawet jakieś capsle.

Przeskoczyliśmy 1000 killi co biorąc pod uwagę że jest nas niedużo (22chary, a żywych z 15 osób) i raczej nie latamy w blobach, jest całkiem znośnym wynikiem jak na jakieś 2 miesiące istnienia.

Odbijamy się od dna jako amarr, mamy w tej chwili już 5 systemów, i idziemy dalej.

Rekrutacja jest cały czas otwarta, a jeśli ktoś ma ochotę polatać z nami od czasu do czasu bez zobowiązań to zapraszamy na nasz public ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2016, 09:43:02 wysłana przez MiltisUmbrae »

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Amarrski Związek Działkowców
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 14, 2016, 17:20:13 »
Żeby nie było że nas nie ma (tylko mnie nie było przez tydzień- mazury, żagle - wiecie jak jest ;))

Bawimy się dalej - https://zkillboard.com/related/30003086/201608131200/ - od czasu do czasu nawet SC. pomaga amarrskiej milicji, dzięki czemu trafiają się całkiem fajne kille, czasem nawet jakieś capsle.

Przeskoczyliśmy 1000 killi co biorąc pod uwagę że jest nas niedużo (22chary, a żywych z 15 osób) i raczej nie latamy w blobach, jest całkiem znośnym wynikiem jak na jakieś 2 miesiące istnienia.

Odbijamy się od dna jako amarr, mamy w tej chwili już 5 systemów, i idziemy dalej.

Rekrutacja jest cały czas otwarta, a jeśli ktoś ma ochotę polatać z nami od czasu do czasu bez zobowiązań to zapraszamy na nasz public ;)

Battlereport się zjebal, weź popraw