Eve Online > Background

FUEL TO FIRE 2 EVE Online Solo PvP

<< < (7/8) > >>

Gaunt:

--- Cytat: Jakub Trokowski w Czerwiec 28, 2016, 07:07:36 ---No skoro im podziękowałeś za sponsoring, to Cię linkują.

Trochę źle napisałem: to z falconem też było bardziej na poważnie niż żartem.

Ehhh... muszę swoje faile ponagrywać i też zrobić filmik.

--- Koniec cytatu ---

Wystarczy zacząć, zrobić 1szy krok. Zachęcam bo potem wypociny zostają na youtube i jest co wspominać :)

Doom:
Ja na szczęście zanim zacząłem nagrywać moje popisy w eve spróbowałem zrobić pare filmów z WoT i mnie to wyleczyło z kariery filmowca :P

Gaunt:

--- Cytat: Doom w Czerwiec 28, 2016, 07:37:57 ---Ja na szczęście zanim zacząłem nagrywać moje popisy w eve spróbowałem zrobić pare filmów z WoT i mnie to wyleczyło z kariery filmowca :P

--- Koniec cytatu ---

Każdy na początku jest beznadziejny :D

Doom:
Tak tak, jasne.
Mimo wszystko jednak wole conajwyzej pochwalić sie KM. Na filmie by było za dużo widać nerwowego klikania myszą, profesjonalnej komunikacji ze skrzydłowym przy użyciu chatu zamiast głosu itp itp :P

Gaunt:

--- Cytat: Doom w Czerwiec 28, 2016, 08:06:09 ---Tak tak, jasne.
Mimo wszystko jednak wole conajwyzej pochwalić sie KM. Na filmie by było za dużo widać nerwowego klikania myszą, profesjonalnej komunikacji ze skrzydłowym przy użyciu chatu zamiast głosu itp itp :P

--- Koniec cytatu ---

Kwestia praktyki, ćwiczyszćwiczyszćwiczyszwychodzizdupy i nagle bam, fajnie, fajnie znowu fajnie :D

Wystarczy próbować :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej