Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Blackwater Task Forces - dyskusja

<< < (2/13) > >>

Xeovar:
Pierwsza fuzja a nie rozwód w historii C0venu :) Pogratulowac ;)

PAwulonek:
zmienia sie nazwa ,ludzie ci sami

jedyny plus to prawdopodobnie nie bedziecie placic skladki na c0ven per member  ;D

[NAUKE] Son of Rainbow:

--- Cytat: Zlorf w Kwiecień 30, 2016, 22:55:02 ---Jest takie stare przysłowie "Gdzie 2 się po przyjacielsku okłada, tam i 3 może od nich oberwać"  ;)

--- Koniec cytatu ---

Jakie złowrogie nastawienie. Też mam Ci dać misia jak Panu MKX żeby stwierdzić gdzie Cię dotykano gdy byłeś mały? Nie znamy się a ja jedynie wytknąłem niewątpliwe chamstwo. Trzymaj fason.

[BWTF] Old Piosall:

--- Cytat: [CIALO] Rainbow Child w Kwiecień 30, 2016, 23:24:41 ---Jakie złowrogie nastawienie. Też mam Ci dać misia jak Panu MKX żeby stwierdzić gdzie Cię dotykano gdy byłeś mały? Nie znamy się a ja jedynie wytknąłem niewątpliwe chamstwo. Trzymaj fason.

--- Koniec cytatu ---

Nie znam Cie kolego, ale jakos w wypowiedzi Xapa nie widze chamstwa. Moze taka wypowiedz zrozumie ktos z c0ven. :)

Jeśli masz jakis ból... to moze zachowaj go dla siebie skoro same Miniony nie mają z tym problemu.

[BWTF] Xapitan Bomba:
Też nie rozumiem bólu kupra, z chłopakami z dziury żyjemy na doskonale wrogich relacjach z uśmiechem wymieniając lossy i zdjęcia niewiast bez ciuchów, a tu nagle przychodzi ktoś z zewnątrz i stwierdzia że mamy problem :D
A mamy. 2/3 postujących w tym temacie nie złożyło do nas podania. A możemy się pochwalić takimi osobliwościami, jak jedyna stacja w eve kampiona od środka!

A no i nie mkx tylko MK69A1.
White - rople go stworzyły, ale mu go naoedzamy :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej