Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

Blackwater Task Forces - dyskusja

(1/13) > >>

[BWTF] Xapitan Bomba:
Wątek którego nikt się nie spodziewał. Tak samo jak tego, że doprowadzimy PTF do disbandu.
DISCUSS.

WhiteCat:

--- Cytat: [BWTF] Xapitan Bomba w Kwiecień 30, 2016, 15:58:43 ---Gdyby połączyć geniusz BWC z ponad 11 latami doświadczenia PTFu?
Wielkie umysły, które dały tej grze tak poronione twory jak[...] Anthar Thebess

--- Koniec cytatu ---
To akurat wina ropli  :P

[NAUKE] Son of Rainbow:

--- Cytuj ---nie jesteśmy elitepropvp
Ostatni raz jak byliśmy elitepvp to brainfartem naszego Imperatora narodził się twór zwany wild5 który w prostej linii dał początek aliansowi psychopijaków zwanych minionami. Narodziny są dośc bolesnym tworem, dlatego postanowiliśmy się drugi raz tak nie napinać. Oczekujemy od Ciebie zaangażowania i ochoty do gry. Nie wytykamy i nie mamy Ci za złe tego jak grasz w EvE.
--- Koniec cytatu ---

Nie mam pojęcia bo nie wdaję się w politykę nullową. Jednak ciekawi mnie czy ten zapis jest ok z Minionkami, świetną ekipą chyba do teraz żyjącą w Therze. Nie mam pojęcia jak oni się do tego odniosą bo to ich sprawa jednak ... wiecie o ile lata bawiliście się w zamordyzm, który jest jak najbardziej zrozumiały to wieczne głaskanie ludzi po ryjku też jest złe. Czasem trzeba wyważyć i umieć rozgraniczyć jedno z drugim - polecam.

P.S jestem psychopijakiem a nie jestem minionkiem ... kur*a jak mam to naprawi

P.S2 fakt napisałem to w niewłaściwym temacie. Powyżej cytat z Bomby ... to brzmi źle :D ... i moja odpowiedź z poprzedniego. To bardzo przykre, że ludzie tak starzy w samej prezentacji nowej korporacji wychodzą w jakieś prywatne niuanse. Dajcie sobie buzi, proszę ;)

[WILD5] Gagat:

--- Cytat: [CIALO] Rainbow Child w Kwiecień 30, 2016, 21:31:03 ---Nie mam pojęcia bo nie wdaję się w politykę nullową. Jednak ciekawi mnie czy ten zapis jest ok z Minionkami, świetną ekipą chyba do teraz żyjącą w Therze. Nie mam pojęcia jak oni się do tego odniosą bo to ich sprawa jednak ...

--- Koniec cytatu ---

Chodzi o to zapewne, że ludzie którzy stworzyli WILD5 pochodzą z BWC, a WILD5 razem z BuFu i Vide założyło The Minions. Takie tam jakieś historyczne zaszłości. Nadal bardzo miło wspominam ludzi z BWC i lubię sobie z nimi popierdolić na ich publiku ;]. Jedyne co mnie przeraża to, że maja teraz Anthara na korpowym :p.

p.s. Xap ma talent do pisania tekstów z jajem ;]. Ten odnośnik do UA też jest mega zabawny ;]

Zlorf:

--- Cytat: [CIALO] Rainbow Child w Kwiecień 30, 2016, 21:31:03 ---Nie mam pojęcia bo...
Nie mam pojęcia jak oni się do tego odniosą ...
...to brzmi źle :D ... To bardzo przykre, że ludzie tak starzy w samej prezentacji nowej korporacji wychodzą w jakieś prywatne niuanse. Dajcie sobie buzi, proszę ;)

--- Koniec cytatu ---
Jest takie stare przysłowie "Gdzie 2 się po przyjacielsku okłada, tam i 3 może od nich oberwać"  ;)

--- Cytuj ---Jedyne co mnie przeraża to, że maja teraz Anthara na korpowym :p
--- Koniec cytatu ---
Anthar to taki "malowany diabeł",  to bardzo sympatyczny i pomocny koleś.
Oczywiście jak na każdego innego trzeba założyć odpowiednie "filtry".

--- Cytuj --- Ten odnośnik do UA też jest mega zabawny ;]
--- Koniec cytatu ---
No, "uderz w stół, a nożyce się odezwą"  ;D
p.s zakrztusiłem się kanapką, jak przeczytałem posta Xap`a.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej