Autor Wątek: Zkillboard a zbieranie killi  (Przeczytany 5045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Zkillboard a zbieranie killi
« dnia: Kwiecień 29, 2016, 01:43:36 »
Pytałem przez dwa dni zagraniczniaków ale nikt nie był w stanie odpowiedzieć na pytanie a raczej rozwiązać mój problem.

Mam 2 corpy w jednym alliance (Akademia Milicyjna i The North Capsuleers), przerzuciłem executionera z jednego do drugiego. Oczywiście pousuwałem jakiś dzień po API z obu corpów i postawiłem nowe dodając na Zkillboard, Na zkillboard executioner się nadal nie zmienił. O ile do każdego z corpów zbiera kille czy lossy to na alliance akurat nic. To jest akurat pytanie do osób, które zarządzały corpami a najlepiej alliance a tych nie ma wiele więc problematyka unikalna. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Zkillboard a zbieranie killi
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2016, 08:03:37 »
Jak pytalem Yusake, który dba o nasz KB, to mówił, że nie spotkał nigdy tego problemu. Zawsze wystarczało API korpow stworzone przez dyrkow. Nie musi to być CEO

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Zkillboard a zbieranie killi
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2016, 11:20:53 »
Ja to chyba z CEO robiłem
U nas zasysa się to tak https://zse.me/kb/?a=kill_related&kll_id=33660 ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Zkillboard a zbieranie killi
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2016, 15:55:53 »
Dzięki chłopaki za pełną merytorykę. Posłałem zapytanie do CCP jak i do zkillboard w tej sprawie bo może coś po patchu się buguje. Tu jest też ten problem, że zmienił się executor. Pożyjemy zobaczymy nadal nie zbiera ale mam nadzieję, że się to zmieni.

Fly dangerous o7