Autor Wątek: NAVAL ACTION  (Przeczytany 51515 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 23, 2016, 22:00:49 »
Karaś, podobno mieliście zlot ;)

[youtube]http://youtu.be/49FWp7WLYKw[/youtube]
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 31, 2016, 11:19:59 »
XP to podstawowy hamulec. Grając za każdą bitwę dostajesz doświadczenie. Od 50 do kilku tys zależy ile dmg zrobisz i czy na botach czy graczach.

W miarę zdobywania XP gracz awansuje na kolejne rangi, które ustawiają maksymalną ilość załogi jaką można dowodzić.
Chodzi w tym o to, że o ile można płynąć dowolnym okrętem o tyle bez odpowiedniej załogi nie obsłużysz go. Zatem noobek który rozegrał 5-10 bitew nie da rady skutecznie używać fregaty bo będzie miał 60 ludzi max. Nawet jeśli da rade taką fregatę kupić.

XP leci wolno. Nie wchodząc w szczegóły potrzebujesz jakieś 2-3 miechy grając spokojnie (1-2 h) wieczorkiem żeby wbić range na 3rd rate (czyli pierwszego liniowca dostępnego)
Wiadomo, że dziki w dodatku z pomocą gildi zrobią to pewnie w 2 tyg ale mi tak to jakoś idzie. Kupiłem na początku stycznia a brakuje mi jeszcze jakieś 25k expa do demona.

Osobnym tematem jest craftowanie i drugi licznik XP który tam jest. Ten zależy od tego co wyprodukujesz i statku dają tutaj najlepsze wyniki. Ale też jest to przystopowane przez fakt, że masz roboczogdziny dziennie dostępne. Dziennie przybywa ich koło 1000. Żeby zbudować np fregate od zera (komponenty + statek) no to potrzeba 1800h czyli 2 dni. Puenta jest taka, że też idzie to wolno nawet jak ktoś ci pomaga. Wolniej nawet niż exp na statki. Powiedziałbym 3-4 miechy żeby wbić max lvl pod warunkiem, że ktoś to robi non stop, ktoś Ci pomaga, masz kase i surowce na przemiał non stop. A tak sie nie da. Realnie 2x tyle.

Będzie reset na serwerze ale XP zostanie a to najważniejsze.
Ja grałem 3 dni, mogę już latać statkami do 150 załogi, dziś pewnie styknie 200. Tak więc nie jest źle z tym XPem.

Mówisz "do demona"... piracka frakcja znaczy się, solo czy w Blackwatersach? :D

Gra nawet fajna chociaż brakuje mi w niej info typu co zrobić żeby ruszyć z miejsca po tym jak w bitwie staniesz pod wiatr albo czegoś co chociaż w przybliżeniu pokaże lokalizację statku na mapie. No i jakiegoś kursu strzelania do celu  ;)

Sterujesz manualnie żaglami :)


Dodam jeszcze że mapa jest tak wielka że nie wiem czy dnia by starczyło żeby przepłynąć z Trynidadu do Nowego Orleanu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2016, 11:28:31 wysłana przez Dagund »

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 31, 2016, 12:28:08 »
starczy okolo 6-7h
burningsails.com
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 31, 2016, 13:13:36 »
wiadomo kiedy będzie ten reset i czy będzie wtedy można zmienić frakcję?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 31, 2016, 13:29:15 »
wipe=chgw
frakcje mozna zmienic w kazdej chwili, nie traca przy tym nic poza dobrami doczesnymi. Tzn rangi i craft lvl zostaje, jedynie kase i okrety tracisz, ewentualnie musisz przezucic przez kogos w jakims freeporcie.

btw dzis weszla nowa latka, z ktora dodali fregatowego tradersa i nowego 3rd
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 31, 2016, 19:22:40 »
No to mamy detronizatora Naval Action :P
Coś takiego pojawiło się dziś w War Thunderze. Nie wiem po co, ale jest :D

[załącznik usunięty przez administratora]
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 01, 2016, 13:23:35 »
Sorka ale to nie umywa się do NA

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 01, 2016, 14:04:37 »
Pewnie Gejdziny zaczęły primaaprylis wcześniej i tyle

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 01, 2016, 15:26:29 »
Sorka ale to nie umywa się do NA

Spójrz na datę hello.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 01, 2016, 18:33:18 »
Sorka ale to nie umywa się do NA
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 02, 2016, 09:41:38 »

Mówisz "do demona"... piracka frakcja znaczy się, solo czy w Blackwatersach? :D


Ja w KOTO siedze ale ekpie z Blackwater znam bo codziennie siedzymy na tym samym TSie.

_edit
A co do expa to też musze zrewidować podejście, Johnny wbił demona na trinko z karonadami w 3 dni  :o

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 14, 2016, 10:43:24 »
Witac,

"Uwaga: W tym wątku nie pisano od 30 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku. "

hehe tak chce

No ten tego... ostatnimi czasy znow troche zaczalem pykac w statuszki. Gra nadal sie rozwija, nadal w dobrym kierunku, ALE nadal dosc wolno: \
Mimo to, juz daje calkiem sporo frajdy. Jako ze przez ostatni tydzien mamy eksterminacje mojej nacji(holendrzy) to sporo jest roboty z RvR. Choc mi osobiscie bardzo spodobalo sie solo. master & commander i te sprawy: ], nawet plywam HMS Surprice: ].
Oczywiscie z poczatkowego hype "2000"luda na serwerze zrobilo sie 500-800 wieczorkiem, co i tak jest wystarczajace jak na moje potrzeby.

bonusem dorzucam wczoraj zrobionego screena z przejecia ciezkiej floty inwazyjnej przez nasze comando "Alla snackbar" wypchane trotylem(tzn czarnym prochem) po burty brygi mercury itp gowienka 6 i 5 ratowe.
o7
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/253714630169243781/A39EEDBA91F0F3D429A5DEE53A13EF5ADBDDF1F9/
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[HARGA] Dert Kan

  • HARGA
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dert Kan
  • Korporacja: Harridan Guardian
  • Sojusz: Solar Citizens
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 16, 2016, 14:58:10 »
namawiasz, namawiasz, namawiasz .....
chyba namówiłeś. Dziś zainstaluję to coś.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 30, 2016, 08:43:46 »
Taki moj maly sukces, Udalo mi sie lekka fregatka 5 klasy Surprise 19 dzial na burte 150 funtow salwy potopic 2 noobkow. z czego 1 byl w ciezkiej fregacie 4 klasy Constitution 27 dzial na burte i 504 funty salwy. + sredniego trader shipa 5 klasy, Le Gros z 10dzialami na burte i 90funtow salwy. Zadanie bylo o tyle ciekawe, ze sama constytucja powinna mnie rozgniesc w 3-4 salwach, jesli nie kadlub, to przynajmniej maszty. No ale i bohater dupa, kiedy sprzetu kupa, a w glowie siano. Sprytnie wykorzystujac mechanike wiatru udalo mi sie posadzic kilka celnych salw pod linie wodna kadluba. Przecieki i przechyly dolozyly swoje. samemu nie ponoszac zbyt duzych strat.

zrzut z ekranu w polowie walki. Jak widac mamy rowno pojedzone, strony, mimo ze on ma niemal 2x wiecej burty i 3x ciezsza salwe: ]
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/253715926051343433/3A675E9DAF72B5A1CB5B5A77281BCBF20D69406B/

Mimo to koncowka walki z konstytucja i ciegle przeszkadzajacym mi le grosem byla dosc dramatyczna, bo mi i jemu brakowalo ostatnich kilku kulek do zakonczenia dziela. (Aby utopic trzeba zjesc cala burte, tzn caly bialy pasek, wtedy ship nieustannie nabiera powoli wody az do zatoniecia)
http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/253715926051343842/55051284980CA9A7E800068A2A42F26A6A67B1A4/

Udalo mi sie szczesliwie posadzic ta salwe, nastepnie uciec z pola razenia, aby mnie jakos fartownie nie przestrzelil i po kilku minutach Consti byla w pelnym zanurzeniu, a ja chroniac swoja poorana strone zbijam zagiel Le grosa i szczesliwie do samego konca broniac swojej poobijanej burty doprowadzam do poddania sie le grosa, a dzieki temu zdobyciu jego okretu.

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/253715926051344219/5E7DB1AAFFF208D360EC554C2F6EF76C3270E6BA/

Moje pierwsze tak powazne 2v1: ], bo czysto w teorii, nie powinienem miec najmniejszych szans. to tak jak by cynabalem zezrec brutka na zero, ktory ma do pomocy nie wiem, hehe jakies gowno z niewielka sila ognia ale mocno przeszkadzajace, bo typek ciagle probowal mi przeszkadzac abym nie mial czystego strzalu, lub spychal mnie z kursu abym obrocil sie moja poobijana burta w strone konstytucji.

NA moze nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Ale SOLO i ogolnie walka jest OPPPpppp. mialem duzo farta, ze trafilem na takie tacosy, ale i kupe funu z udanej akcji: ]

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/253715926051344530/C11D4B7B16E79C6F0690805A610C85AA4B2AEBE3/


zeby nie bylo, zaraz po tym jak wyklikalem, czekalo ich juz na mnie 7, w faiboatach, ale ze zazwyczaj nie ogarniaja tagowania, to zwialem: ]

link do wiki gdzie jak ktos chce mozna sobie porownac rozne okrety
http://navalaction.wikia.com/wiki/Ships
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2016, 08:53:30 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 10, 2016, 19:34:27 »
Karaś wiesz coś na temat tej gierki? 8)
[youtube]http://youtu.be/NkLocLP46m4[/youtube]
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 11, 2016, 07:12:45 »
Nie, nic i ona raczej ma niewiele wspolnego sama tematyka walki okretow, mimo tego co widac na filmiku: ]

Za to mam taka ciekawostke, jak przejebane to bylo zajecie: ]
https://www.youtube.com/watch?v=XfsuIaTU92Y

btw, codziennie staram sie cos topic. Czasami wpadaja ciekawsze kille, czasami mniej ciekawe.
link do e-penowania sie. wklejam co ciekawsze kille z krotka historyjka. To jest ta fajna zaleta tego typu gier, ze tu kazdy kill ma za soba jakas historie, w eve mielisz flote 10 osobowa, to masz 10 killi, mielisz 100 statkow to masz 100 killi i tyle sie pamieta. W NA gdzie walka trwa od 15-30min do nawet 1h, masz duzo wiecej ciekawego contentu do zapamietania, niz tylko PRIMARY: ], analiza bledow, roznych manewrow co mozna bylo zrobic lepiej, jak sie zachowac w danej sytuacji. duzo wiekasza imersja swiata. Ale tylko dla fanboyow: ]

http://forum.game-labs.net/index.php?/topic/16315-pvp-opisy-walk/page-2
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2016, 09:57:29 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 11, 2016, 17:03:13 »
... W NA ... masz duzo wiecej ciekawego contentu ...



 ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 12, 2016, 09:40:16 »
wczoraj dostalem bardzo mily prezet od moich hiszpanskich przyjacol.
doceniajacy moje starania, gnebienia ich od miesiaca: ]
http://i.imgur.com/v1HTvV6.png
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 12, 2016, 13:33:34 »
Uuu epenik polechtany :)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 12, 2016, 18:58:21 »
Ale chujowy hatemail :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 13, 2016, 09:15:30 »
Zgodnie z duchem tamtych czasów napisany. O ile oczywiście to jakiś z góry automat nie wysyła po przekroczeniu jakiejś magicznej ilości zatopionych jednostek wroga.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 27, 2017, 14:18:16 »
Gdyby ktos przypadkiem chcial se popykac w ta gownogre, ale szkoda mu bylo sporych hajsow. To jest ogazja spuscic w szambie kilka dyszek, zamiast 160PLNow
http://store.steampowered.com/app/311310/Naval_Action/
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 27, 2017, 14:44:18 »
Mam chęć sobie pograć tylko że waham się bo odstraszają mnie opinie, że żeby coś zrobić w tej grze to trzeba bardzo długo siedzieć przy komputerze, a dopływanie do portów zajmuje tyle, że lepiej w międzyczasie oglądać serial albo czytać neta. Ja nie mam tyle czasu na grę. Ale skoro taka przecena, to może spróbuję...

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 27, 2017, 14:51:25 »
Jak zobaczysz interface znaczy sie miedzy mordzie, to zmienisz zdanie.
Mimo wszystko gdyby ktos bardzo chcial napic im kilka rubli do kieszeni, to wprowadzili polska nacje. tak qfa wiem, mamy polska nacje na karaibach... histrycznie... a jak.
I ten tego, oczywiscie sami polacy w niej: ], ale przynajmniej wyjasnia ktorym guzikiem sie wydokowuje i dlaczego twoja barka nie strzela, a miala strzelac. wiec mimo braku interface nie chcialem spoilerowac w pierwszym zdaniu, to nauczycie sie jak sie porusza w pustych placeholderach aby uzyskac to chego chcecie.

tak serio, gierka naprawde moglaby byc bardzo fajna. Ale mi brak juz chyba cierpliwosci. Dodatkowo chodza ploty ze komusze pomioty chca zrobic to samo tylko a'la wot. Sama walka bez plywania zbierania itp itd. Ta gre mozna potraktowac jako wprawke na przyszlosc... hehe
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 27, 2017, 15:01:03 »
6 dyszek to niedużo, no to zakupione. Jak znowu nie będzie do kogo otworzyć gęby na TS to się odpali :P

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 27, 2017, 15:19:01 »
6 dyszek to niedużo, no to zakupione. Jak znowu nie będzie do kogo otworzyć gęby na TS to się odpali :P
Ta gra jest co najmniej tak aktualizowana jak day z standalone. Czyli prawie wogole. Żeby coś zrobić to trzeba kupę czasu. Żeby dopłynąć gdzieś to trzeba kupę czasu. Kiedyś Karaś mnie namówił, 130 zł do śmietnika :). Potencjał ma wielki, ale deweloper robi wszystko żeby się nie udało :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka


ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 27, 2017, 19:46:39 »
A zobaczę czy na moim padłolapku to odpalę ;)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 28, 2017, 09:15:05 »
Kiedyś to chciałem kupić a potem zobaczyłem komentarze na steamie.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 28, 2017, 13:26:27 »
Nie oszukujmy sie, ta gra nie jest dla wszystkich, Trzeba jednak byc troche autystycznym z elementami sado. Gra troche celuje w symulacje w realiach historycznych. Niektorzy bardziej podchodza do tego jako role play inni mniej. Ja na razie sobie odpuscilem. |Ostatnie moje podejscie do pvp to bylo 3 dni polowania i bynajmniej nie pisze tu o 3 dniach ingame: ]. Ma to swoj urok, patrolowanie, szukanie targetu. nawet jesli go znajdziecie i dojdzie do walki, ofiara moze uciec. Mi bardzo sie podoba taki styl gry. tzn, nic na sile wielogodzinne wpatrywanie sie w horyzont, bo moze wkoncu sie trafi upragniony target. Sama mechanika walki jest rewelacyjna. Prawdziwy art of war. Ja specjalizowalem sie w plywaniu lekka fregatka na close. 1 ewentualnie 2 bledy w manewrowaniu i nawet noob byl wstanie mnie zaorac sila salwy burtowej. Ale za to wygrana czasami po 1,5h ostrej spiny to rewelacyjna frajda. Niestety wymaga to czasu i cierpliwosci. Taki troche fishing.
pve nudne jak flaki z olejem, ale niestety nie da sie inaczej sensownie zarobic kasy, wiec swoje odpekac w glupich misjach trzeba.

Filmik,
Dosc specyficzny filmik, jak jeden z naszych dzielnych polskich psychomordercow atakuje okretem 4 klasy WASA(bardzo silny, obecnie lekko OP) 2 transport shipy GROSZKI z czego 1 to gracz a 2 to bot sterowany przez tego gracza. Koles oczywiscie dostaje wpierdol, mimo ze byla to sytuacja nie do wjebania. No ale noobek nacial sie na kogos kto wie dokladnie CO i kiedy robic. Tak w tej grze skill ma znaczenie i to ogromne.

Nagrywane od strny groszka, 10 gowno dzial na burte. Wasa 34 chyba.
https://www.youtube.com/watch?v=8UtdGnpkGlU

o7
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2017, 13:35:03 wysłana przez [BU FU] Karas »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 29, 2017, 20:56:32 »
Ja dobrze widzę, że abordaż to po prostu monigierka typu kamień-nożyce-papier...? Rety, Defender of the Crown na morzu :D
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 29, 2017, 21:01:59 »
Tak, tak to mniej niz wiecej dziala, ale jest wbrew pozorom bardzo fajnie rozwiazane. Bo kluczowym parametrem jest paliwko(preparation) kazda akcja zjada różna ilosc prepa i dodatkowo IM pozniej tym wiecej tego prepa zostanie zjedzone. Niby najbardziej oplaca sie w ostatniej sekundzie, aby zmylic przeciwnika, ale nie zawsze jest to oplacalne. Tu w tym filmiku, rusek w zasadzie stosuje jedna i ciagle to sama takte, a chlopaczek daje sie robic jak dziecko. Powiem wiecej. Rusek by to przegral gdyby typeczek odszedl od kompa i zrobil sobie kakauko na uspokojenie nerwow, bo wtedy jechalby tylko na brace(obrona przeciw atakom zasiegowym) co jest dodatkowo bardzo skuteczne jak ma duzo zalogi, przeciw atakom. Obecnie przy duzo mniejszej ilosci zalogi jest mega ciezko wygrac abordaz. Ale jak widac, gdy trafisz jelenia to i to jest mozliwe: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 13, 2017, 10:13:39 »
O jakis jeden z ostatnich wdupionych, port battli.
Stosunkowo krotki: ], ale da pewne wyobrazenie, jak wygladaja starcia. IMO zabawa ciekawa, ale tak miedzy nami, za duzo wymaga to zachodu, dla kilku chwil zabawy... nie to co w eve  : ]
https://www.youtube.com/watch?v=czlsV9W7cxA
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 23, 2017, 13:18:35 »
Wczoraj wystartowala wersja Naval Action Legends. Czyli arenowka. WOT w swiecie drewniakow.
Jest to wczesna alfa, stosunkowo malo ludzi, ale mimo wszystko warte polecenia aby sie pobawic. Kazdy kto ma NA, otrzymal tez dostep do NAL jako osobna pozycja na liscie gier. Doskonala jesli ktos chce pobawic sie w pew pew bez potrzeby farmienia gruzu.

ULTRA szybkie 30minutowe potyczki: ] hehehehe
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 15, 2019, 01:24:08 »
Tak, że ten...
Wyszło z EA
Można się spieszyć grać, póki jest peak
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: NAVAL ACTION
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 15, 2019, 08:37:05 »
Już raz ty mnie namowiles na to Ruskie gówno :)

Wysłane z mojego Archos 50 Saphir przy użyciu Tapatalka