Śmietnisko > Off Topic

Steam - przenoszenie gier.

(1/2) > >>

Zgudi:
Hej,

Przeniosłem ok. 300GB gier na steam z jednego na drugi komputer po prostu kopiując folder "steamapps". Jak się okazało działa to OK łącznie z multiplayerem, tak jak na starym kompie.

Niestety jest jeden zgrzyt. Steam wszystko to chce mi pobierać od zera, muszę stopować pobieranie. Da się to w jakiś sposób obejść? Istnieje jakieś sensowne rozwiązanie? Miał ktoś już podobny kłopot?

Problem w tym, że na moim 12 mega bitowym łączu pobieranie wszystkiego od nowa zajmie co najmniej 4 doby nieustannego sciągania.

Chciałbym, żeby Steam zamiast zaciagać od nowa, sprawdził zgodność istniejących plików i ewentualnie pobrał aktualizacje.

Soulscream:
Przenieś cały katalog steam. Ja przenoszę swój od 10 lat i działa.

sztosz:

--- Cytat: Soulscream w Marzec 04, 2016, 15:13:45 ---Przenieś cały katalog steam. Ja przenoszę swój od 10 lat i działa.

--- Koniec cytatu ---

This! :)

Zgudi:
Jest inny sposób: Gra PPM > Pliki Lokalne > Sprawdź spójność plików gry. Ten sposób sprawia, że weryfikacja plików gry skutkuje sukcesem i steam nie pobiera już tej gry od nowa.

Niestety po ponownym uruchomieniu peceta gra znów dodaje się do kolejki jako do ściągnięcia od zera. Po co skoro została zweryfikowana poprawnie i zaktualizowana 5 minut temu!? Co za hujstwo.

Spróbuję przenieść cały folder. Może to coś da.

FITTIpalti:
http://i.imgur.com/juP1gVe.png

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej