Autor Wątek: o 19.20 padla mi EVE  (Przeczytany 15999 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
o 19.20 padla mi EVE
« dnia: Luty 29, 2016, 19:34:26 »
ani nie zadawałem  uszkodzeń ,ani podjąć lupy  , drony nie zadokowały   , nie można się  zalogować na "Accout Menadgment"    ,czy ktos tak jeszcze ma/mial  ??

maly update 19.43  czasu polskiego -serwer status unknown

19.55 -Accout Managment  - działa 
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2016, 20:00:42 wysłana przez Krogulec »
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 29, 2016, 19:44:09 »
to samo
Xantinos pewnie się  wysadził w serwerowni w imię SC
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 29, 2016, 19:56:46 »
To przestaje być śmieszne. Rozumiem, że za problemy sprzed tygodnia + dzisiejszy fackup ktoś mi odda 2 dni gry na konto?  >:(

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 29, 2016, 20:08:06 »
Mówiłeś, że nie grasz  :P
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 29, 2016, 20:10:25 »
Mówiłeś, że nie grasz  :P
Coś tam znów grzebię  ;)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 29, 2016, 20:29:39 »
to samo
Xantinos pewnie się  wysadził w serwerowni w imię SC
Dobre, +1

Cytuj
mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni
Odbiegając nieco od tematu napiszę, że ja też jestem dysortografikiem, ale ciekawi mnie jak to jest u ciebie. Bo to wygląda troszkę jak osobista wojna z systemem. Wstawiasz po 5 spacji i robisz orty, żeby zademonstrować swoją nienawiść wobec systemu, języka polskiego czy może to coś innego? :)

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 29, 2016, 20:39:26 »
Dobre, +1
Odbiegając nieco od tematu napiszę, że ja też jestem dysortografikiem, ale ciekawi mnie jak to jest u ciebie. Bo to wygląda troszkę jak osobista wojna z systemem. Wstawiasz po 5 spacji i robisz orty, żeby zademonstrować swoją nienawiść wobec systemu, języka polskoego czy może to coś innego? :)

wybrałem zawod  w którym nie ma znaczenia  czy pisze poprawnie  czy nie  ,w związku z tym przestałem zwracać na to uwagę  , studentom przekazuje swoja wiedze słownie i w rysunkach .Nie ma mowy o buncie wobec systemu  to wychodzi samo  ............  dla mnie nie jest to problem  , to otoczenie widzi cos czego ja  nie dostrzegam 
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 29, 2016, 20:45:28 »
wybrałem zawod  w którym nie ma znaczenia  czy pisze poprawnie  czy nie  ,w związku z tym przestałem zwracać na to uwagę  , studentom przekazuje swoja wiedze słownie i w rysunkach .Nie ma mowy o buncie wobec systemu  to wychodzi samo  ............  dla mnie nie jest to problem  , to otoczenie widzi cos czego ja  nie dostrzegam
Hmmm, czyli jest to jakaś forma sztuki lub filozofii którą się zajmujesz? Skoro studentom przekazujesz wiedzę to znaczy że jesteś doktorem na uczelni?

Trudno mi wyobrazić sobie że robisz to czy owo "bo tak". Wydaje mi się że masz w tym jakiś cel i widzisz sens.
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2016, 20:56:12 wysłana przez Zgudi »

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 29, 2016, 21:00:50 »
Hmmm, czyli jest to jakaś forma sztuki lub filozofii którą się zajmujesz? Skoro studentom przekazujesz wiedzę to znaczy że jesteś doktorem na uczelni?

Trudno mi wyobrazić sobie że robisz to czy owo "bo tak". Wydaje mi się że masz w tym jakiś cel i widzisz sens.

jestem wąsko specjalizowanym fachowcem   który uprawnienia zawodowe zrobił  w czasach kiedy nie śniło się ze trzeba będzie  kończyć Uniwerek żeby pracować w tym zawodzie   - na dzień dzisiejszy licencjat (ktory niewiele daje ,oprócz papieru ) .
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 29, 2016, 21:05:03 »
jestem wąsko specjalizowanym fachowcem   który uprawnienia zawodowe zrobił  w czasach kiedy nie śniło się ze trzeba będzie  kończyć Uniwerek żeby pracować w tym zawodzie   - na dzień dzisiejszy licencjat (ktory niewiele daje ,oprócz papieru ) .
No ok, ale rozwiń to zdanie:
Cytuj
to otoczenie widzi cos czego ja  nie dostrzegam
Chodzi o to że otoczenie ma błędne wyobrażenie otaczającej rzeczywistości? Po prostu spekuluję bo chcę się czegoś dowiedzieć :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 29, 2016, 21:07:50 »
ani nie zadawałem  uszkodzeń ,ani podjąć lupy  , drony nie zadokowały   , nie można się  zalogować na "Accout Menadgment"    ,czy ktos tak jeszcze ma/mial  ??

maly update 19.43  czasu polskiego -serwer status unknown

19.55 -Accout Managment  - działa

Cytuj
The Domain market region has been closed until further notice by the SCC while officials investigate allegations of insider trading. Please try again tomorrow, or refer to another market region for your trading needs.

Ch*ja działa

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 29, 2016, 21:14:33 »
No ok, ale rozwiń to zdanie:Chodzi o to że otoczenie ma błędne wyobrażenie otaczającej rzeczywistości? Po prostu spekuluję bo chcę się czegoś dowiedzieć :)

30 lat temu byl inny system szkolnictwa , komus zamazylo sie zeby z akademi zrobic uniwersytet  wiec polikwidowali  szkoly policealno-pomaturalne  tworzac kierunki na akademi zeby uzyskac uprawnienia uniwersytetu .
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 29, 2016, 21:20:34 »
30 lat temu byl inny system szkolnictwa , komus zamazylo sie zeby z akademi zrobic uniwersytet  wiec polikwidowali  szkoly policealno-pomaturalne  tworzac kierunki na akademi zeby uzyskac uprawnienia uniwersytetu .
To mi nic nie wyjaśnia. Najlepiej gdybyś zaczął od początku i rozwinął całą odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2016, 21:39:22 wysłana przez Zgudi »

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 29, 2016, 21:41:43 »
aktualnie serwer jest  oficjalnie  OFFLINE   - chyba będzie jakiś bonus   
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 29, 2016, 22:13:51 »
i odpalili klaster  z EVE
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 29, 2016, 22:30:46 »
To przestaje być śmieszne. Rozumiem, że za problemy sprzed tygodnia + dzisiejszy fackup ktoś mi odda 2 dni gry na konto?  >:(

Kiedyś to była norma, nie płacz młody.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 29, 2016, 23:21:16 »
Kiedyś to była norma, nie płacz młody.

No własnie znowu sie wyp.... >:D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 29, 2016, 23:23:31 »
wybrałem zawod  w którym nie ma znaczenia  czy pisze poprawnie  czy nie  ,w związku z tym przestałem zwracać na to uwagę  , studentom przekazuje swoja wiedze słownie i w rysunkach .Nie ma mowy o buncie wobec systemu  to wychodzi samo  ............  dla mnie nie jest to problem  , to otoczenie widzi cos czego ja  nie dostrzegam

No i zajebiście że masz to w dupie, ale pisząc cokolwiek publicznie wypada okazać szacunek dla tych którzy będą zmuszeni przebijać się przez to co "napisałeś". KAŻDA współczesna przeglądarka internetowa wyposażona jest w słownik który podkreśli Ci błędy, a o ile nie masz parkinsona to postawienie więcej niż jednej stacji jest działaniem celowym. Przyswojenie sobie również zasady że spacji nie stawia się przed znakiem interpunkcyjnym jest na poziomie dziecka z podstawówki.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 01, 2016, 00:03:22 »
Nie ma żadnej jednostki chorobowej która by była w stanie wytłumaczyć stawianie wielu spacji, czy też spacji przez znakami interpunkcyjnymi. A parkinsona to on nie ma skoro w EVE jest w stanie grać.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 01, 2016, 00:17:48 »
Chciałem to z niego wyciągnąć. Wstępnie bylem pewien że to rodzaj buntu ideologicznego i że chłopak zacznie tłumaczyć nam swoją filozofię życia, ale wygląda na to, że on nie umie wyjaśnić dlaczego sam to robi. Po prostu "tak bo tak i huj". :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2016, 00:27:57 wysłana przez Zgudi »

Skaza

  • 666
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 85
  • Punish and Slave !
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grim'Harper
  • Korporacja: WATAHA.
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 01, 2016, 17:21:29 »

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się, że masz problemy z myciem naczyń...

Jam jest Hermes. W gniewie własne skrzydła pożerając, przez nienawiść oswojon zostałem.

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 01, 2016, 19:57:47 »
Jak nie gram już od x czasu, tak czasem sobie tu zaglądam. Jednak jak widzę tego typu brednie o przekazywaniu studentom wiedzy słownie i w rysunkach to się nóż w kieszeni otwiera. Jak się ma studentów i im coś wykłada, to podstaowym obowiązkiem, powinna być umiejętność poprawnego pisania w języku, w jakim się wykłada! Jeśli ktoś ma problem z pewnymi regułami w języku polskim, to można się ich NAUCZYĆ!

W "poprzednich" czasach tym bardziej potrafili wpoić tego typu wiedzę w głowy uczniów. Teraz wypalony łeb marychą stwierdzi, że ma dys coś tam i tyle. Prawda jest taka, że smartfon pisze za niego i pojęcia gość nie ma jak wygląda długopis.

Proszę zacząć dostrzegać coś, co dostrzega otoczenie. Pomijam fakt spacji, bo to już zakrawa na jakąś kpinę z użytkowników tego forum.


Gal Anonim

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gal Anonim
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 01, 2016, 20:20:09 »
Za moich czasów w szkole jak ktoś robił błędy, to siedział po lekcjach w klasie i smarował w kajeciku słowa w których robił błędy 200, 300 a nawet i 1000 razy i jakoś dyslektyków nie było :). Wiadomo nie każdy się bystrzakiem rodzi i łapie wszystko w  lot, czasem trzeba trochę więcej popracować, żeby coś do główki wbić. Ale leniuszki zawsze mają wymówki, a nawet potrafią dorobić do tego teorie, bo znacznie łatwiej powiedzieć, że się nie da, niż coś zrobić.

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 01, 2016, 20:25:58 »
Żeby być w temacie. Chyba wszyscy dostaniecie 200,000 SP z powodu problemów, ponieważ przenosili dane na nowy klaster!

Gal Anonim

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gal Anonim
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 01, 2016, 20:30:17 »
Żeby być w temacie. Chyba wszyscy dostaniecie 200,000 SP z powodu problemów, ponieważ przenosili dane na nowy klaster!

200k Sp to lekko ponad 3 dni na max remapie poproszę o źródło jeśli masz pod ręką.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 01, 2016, 20:31:31 »
Cytuj
na dzień dzisiejszy licencjat (ktory niewiele daje ,oprócz papieru ) (...) 30 lat temu byl inny system szkolnictwa , komus zamazylo sie zeby z akademi zrobic uniwersytet  wiec polikwidowali  szkoly policealno-pomaturalne  tworzac kierunki na akademi zeby uzyskac uprawnienia uniwersytetu .

Nie pouczajcie go on ma maturę i licencjat.  :)

Edit: Żeby nie było, że wyśmiewam matury 30 lat temu, też ponoć łatwo nie było.

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 01, 2016, 20:39:37 »
coz esteci  i inni macie problem  , a ja już go od dawna nie mam   .może się wam to podobać  lub nie  to wasza sprawa ,mnie nie jest to potrzebne  . Do tego żeby innym przekazać wiedze i pokazać  jak to się robi  nie zawsze trzeba  pisać  poprawnie  ,dodam ze do mnie pzrychodza tylko ambitni studenci  ,porostu  jestem wymagający  leserzy nie maja co szukać  , wszyscy kończą licencjat z ocenami dobrymi  ( i moja umiejętność pisania ortograficznego nie ma na to wpływu )    .

      Jeśli ktoś czuje się dotknięty ,  wykpiony , lub czegoś nie rozumie  ,  nie musi się wysilać i czytać moich postów (nie pisze tak często  żebyście musieli się  zmuszać )    .wszelkie dorabianie teorii  ,historyjek   itp. niema sensu   ,marychy nie pale  ,nie używam  dopalaczy .
      Wiele wcześniej zauważyłem ze na tym forum  ,esteci  typu Skaza  , zaglądający inaczej  typu Pinio  , i inni  wykorzystują każda okazje żeby nabić sobie posty  , wykazać swoja wielkość ,dokuczyć innym pod byle pretekstem  , co rozładowujecie  nerwy z pracy   , frustracje z życia , czy  to ze macie wszyty esperal i nie możecie nawet powąchać kieliszka , co nie możecie gnoić ludzi w realu to się wyzywacie  na forach  ???
       
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 01, 2016, 21:20:13 »
coz esteci  i inni macie problem  , a ja już go od dawna nie mam   .może się wam to podobać  lub nie  to wasza sprawa ,mnie nie jest to potrzebne  . Do tego żeby innym przekazać wiedze i pokazać  jak to się robi  nie zawsze trzeba  pisać  poprawnie  ,dodam ze do mnie pzrychodza tylko ambitni studenci  ,porostu  jestem wymagający  leserzy nie maja co szukać  , wszyscy kończą licencjat z ocenami dobrymi  ( i moja umiejętność pisania ortograficznego nie ma na to wpływu )    .

      Jeśli ktoś czuje się dotknięty ,  wykpiony , lub czegoś nie rozumie  ,  nie musi się wysilać i czytać moich postów (nie pisze tak często  żebyście musieli się  zmuszać )    .wszelkie dorabianie teorii  ,historyjek   itp. niema sensu   ,marychy nie pale  ,nie używam  dopalaczy .
      Wiele wcześniej zauważyłem ze na tym forum  ,esteci  typu Skaza  , zaglądający inaczej  typu Pinio  , i inni  wykorzystują każda okazje żeby nabić sobie posty  , wykazać swoja wielkość ,dokuczyć innym pod byle pretekstem  , co rozładowujecie  nerwy z pracy   , frustracje z życia , czy  to ze macie wszyty esperal i nie możecie nawet powąchać kieliszka , co nie możecie gnoić ludzi w realu to się wyzywacie  na forach  ???     

Przychodzisz do miejskiego parku i mówisz: "Ja tu będę codziennie i znajdę sobie ustronne miejsce pod krzaczkiem gdzie będę srał. Jak ktoś się doczepi to powiem mu że jest w parku jeszcze całe mnóstwo miejsca gdzie nie śmierdzi. Dlaczego akurat tutaj do mnie przyłazi i się esteta czepia!" :)

Nie żebym obrażał, rzucam tylko małą anegdotą. :)

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 01, 2016, 21:24:38 »
coz esteci  i inni macie problem  , a ja już go od dawna nie mam   .może się wam to podobać  lub nie  to wasza sprawa ,mnie nie jest to potrzebne  . Do tego żeby innym przekazać wiedze i pokazać  jak to się robi  nie zawsze trzeba  pisać  poprawnie  ,dodam ze do mnie pzrychodza tylko ambitni studenci  ,porostu  jestem wymagający  leserzy nie maja co szukać  , wszyscy kończą licencjat z ocenami dobrymi  ( i moja umiejętność pisania ortograficznego nie ma na to wpływu )    .

      Jeśli ktoś czuje się dotknięty ,  wykpiony , lub czegoś nie rozumie  ,  nie musi się wysilać i czytać moich postów (nie pisze tak często  żebyście musieli się  zmuszać )    .wszelkie dorabianie teorii  ,historyjek   itp. niema sensu   ,marychy nie pale  ,nie używam  dopalaczy .
      Wiele wcześniej zauważyłem ze na tym forum  ,esteci  typu Skaza  , zaglądający inaczej  typu Pinio  , i inni  wykorzystują każda okazje żeby nabić sobie posty  , wykazać swoja wielkość ,dokuczyć innym pod byle pretekstem  , co rozładowujecie  nerwy z pracy   , frustracje z życia , czy  to ze macie wszyty esperal i nie możecie nawet powąchać kieliszka , co nie możecie gnoić ludzi w realu to się wyzywacie  na forach  ???
     

Cała reszta po prostu Cie ignoruje, bo czytanie tak sformatowanych postów jest bolesne. Jak przestaniesz pisać oszczędzisz sobie zachodu i nam scrollowania.

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 01, 2016, 21:57:40 »

Nie żebym obrażał, rzucam tylko małą anegdotą. :)

zaraz   sam zawołasz PAPIERU uuuuuuuuuuuuuu    ,takie masz ciśnienie    na te krzaczki      -nie żebym chciał ci wytknąć   ,taka odpowiedz jaki post
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 01, 2016, 21:59:52 »
Cała reszta po prostu Cie ignoruje, bo czytanie tak sformatowanych postów jest bolesne. Jak przestaniesz pisać oszczędzisz sobie zachodu i nam scrollowania.
  czegoś nie zrozumiałeś w pierwszym poście ,bo cala reszta to zwykle trolololo   co nie raz się zarżało na tym forum ,jak nie zrozumiałeś pierwszego postu to współczuje   
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 01, 2016, 22:16:48 »
200k Sp to lekko ponad 3 dni na max remapie poproszę o źródło jeśli masz pod ręką.

https://www.youtube.com/watch?v=6Ff2BObiNsM

Koło 40 sekundy.

Edit: Dajcie bana gościowi, bo pomijając sam fakt braku umiejętności poprawnej polszczyzny widać, że z samą logiką jest problem, jak dla mnie kolega nie ma więcej niż 12 lat.
Netykieta się kolego kłania, dość zapomniane może określenie, jednak coś jeszcze znaczące...

Już ciekawiej było z kolegą co wkręcił w Eve wątek religii czy tam innej sekty.

Gal Anonim

  • CAS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gal Anonim
  • Korporacja: Center for Advanced Studies
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 01, 2016, 22:35:09 »
Nice :). To lubię!

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 01, 2016, 22:39:23 »
Płyta główna mi się spaliła w piątek ... jak milo wiedzieć, że i tak bym nie pograł:D

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: o 19.20 padla mi EVE
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 01, 2016, 23:25:26 »
Cytuj
coz esteci  i inni macie problem  , a ja już go od dawna nie mam   .może się wam to podobać  lub nie  to wasza sprawa ,mnie nie jest to potrzebne  . Do tego żeby innym przekazać wiedze i pokazać  jak to się robi  nie zawsze trzeba  pisać  poprawnie  ,dodam ze do mnie pzrychodza tylko ambitni studenci  ,porostu  jestem wymagający  leserzy nie maja co szukać  , wszyscy kończą licencjat z ocenami dobrymi  ( i moja umiejętność pisania ortograficznego nie ma na to wpływu )    .
Nie wiem co to musiała być za "Sorbona", że promotor Twojej pracy przepchnął taki bubel dalej i dał Ci możliwość uzyskania wyższego wykształcenia. Mój promotor po przeczytaniu kilku pierwszych zdań wypieprzyłby taką pracę przez okno.

  czegoś nie zrozumiałeś w pierwszym poście ,bo cala reszta to zwykle trolololo   co nie raz się zarżało na tym forum ,jak nie zrozumiałeś pierwszego postu to współczuje
W zasadzie ciężko zrozumieć cokolwiek z tego co sklecisz.

Piszesz niechlujnie i bezczelnie chwalisz się tym, że masz to w dupie. Będzie to pewnie dla Ciebie nie lada zaskoczeniem, ale kultura wymaga, aby w obecności innych posługiwać się poprawną polszczyzną. W sumie szczycisz się tym, że jesteś niedouczonym burakiem  :)