Autor Wątek: Dyskusja o sprzęcie gamingowym  (Przeczytany 53653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 26, 2016, 13:41:33 »
Piszesz teraz o licencji a wcześniej pisaleś o shackowanych windowsach, widzę odwracanie kota ogonem się zaczyna.
tak a to czymś się rożni to może mi opisz jak ty to rozumiesz dla mnie stworzenie pirata wiąże się z tym że musisz dokonać autoryzacji systemu :)

Certyfikat jakości a nie autentyczności... Gorzej niż z dzieckiem...

Jakią masz pewność że ktoś kto grzebał w systemie nie dodał nic od siebie, skoro suma kontrolną obrazu się nie zgadza?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Tak bo akurat Windows to najbezpieczniejszy system świata hahaha.
Nie pamiętam, kiedy to były testy robione chyba z czasów sprzed 7 można było zhakować wersję instalacyjną przed jej ukończeniem.
Nieskonfigurowaną wersję linux hakowali 48 h.
Jeśli wiesz co robić to zagrożenie jest niewielkie, ale stale realne taki system :)

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 26, 2016, 13:58:26 »
Co innego zostać znakowanym przez kogoś, a co innego samemu instalować z uśmiechem na ustach jakiś syf. Ty oczywiście różnicy nie widzisz :)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 26, 2016, 13:58:56 »
Po przemyśleniach dot. tego jak grać, wydaje mi się że najlepszym wyjściem będzie stremowanie obrazu przez kabel lub router z PC do lapka. Laptop będzie służył jako kontroler. Trzymanie, dużego i ciężkiego laptopa gamingowego na kolanach wraz z wyjącą i wiejącą podkładką chłodzącą nie jest zbyt komfortowe.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 26, 2016, 17:43:16 »
Zgudi fajny sprzęcik, będę coś podobnego w przyszłym miesiącu montować, bo gra w EVE na 'all low' to masochizm lekki choć gorsze kilkusekundowe freezy które mam czasem.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 26, 2016, 17:58:55 »
Zgudi fajny sprzęcik, będę coś podobnego w przyszłym miesiącu montować, bo gra w EVE na 'all low' to masochizm lekki choć gorsze kilkusekundowe freezy które mam czasem.
Jak tylko do EVE i nienajnowszych (lub najnowszych na medium lub low) gier to wystarczy prosta buda za 1600zł-2200zł :P W EVE powinno śmigać na ultra na 2 kontach naraz, to dobrze zoptymalizowana gra.

Zresztą, napisz ile chcesz wydać to może sztosz coś złoży.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2016, 18:12:25 wysłana przez Zgudi »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 26, 2016, 19:17:25 »
Myślę nad GTX 970 MSI na purepc polecają do tego i5-6400 / i5-6500 / i5-4690k i tu mam zgryz bo kompletnie nie mam pojęcia który brać, resztę zestawu zbuduję wokół tego. Płytę główną też z purepc myślę dobrać w zależności od wybranego procka.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 26, 2016, 19:53:20 »
Każdy bierze inaczej. Ja bym brał skylake do kręcenia bo dłużej posłuży. Tylko niestety płyty są do niego droższe.  W kwietniu jest premiera nowych kart na pascalu.

Pytanie jest ile dałbyś tak realnie na cały zestaw i czy chcesz podkręcać.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 26, 2016, 19:57:36 »
Hmmm radzisz, żeby do kwietnia się wstrzymać?  :'(
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 26, 2016, 20:08:39 »
Hmmm radzisz, żeby do kwietnia się wstrzymać?  :'(
Update: Jak widać przesunęli. Parę miesięcy temu czytałem że kwiecień.

Cytuj
NVIDIA zamierza zaprezentować swoje najnowsze karty graficzne oparte na GPU Pascal podczas targów Computex 2016, które będą odbywały się od 31 maja do 4 czerwca. Co jest jednak ważne, możemy mieć do czynienia z papierową premierą
http://www.purepc.pl/karty_graficzne/nvidia_pascal_premiera_kart_graficznych_podczas_computex_2016

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 26, 2016, 23:24:58 »
ja tam raczej wyznawalem zasade, ze nie kupuje sie nowosci.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 01, 2016, 08:19:49 »
Ok to jak jest z tym W10, skoro W10 proffesional jest tańszy od home to bardziej się opłaca mnie kupić czy jest jakisbhaczyk może?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 01, 2016, 08:35:41 »
Nie ma haczyków. Ogromnym plusem wersji PRO dla ludzi którzy w domu sobie na kompie instalują jest LGPO https://en.wikipedia.org/wiki/Group_Policy Tak naprawdę to jest jedyne sensowne narzędzie do dostosowania Windowsa do swoich potrzeb.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 01, 2016, 10:12:27 »
Ale co mówicie o tym linku co go wkleilem? Jedni twierdzą że to legalne, inni, że nie. Ja bardzo chciałem ten http://www.morele.net/system-operacyjny-microsoft-windows-10-professional-pl-32-64-bit-usb-box-fqc-09115-766585/, ale cena mnie zgniotła.


Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 01, 2016, 10:31:11 »


Kupiłem windę home za 519zł. Właśnie dowiedziałeb się że Windows 10 Professional legalnie można kupić za 80zł. Czy wszyscy to wiedzą i tylko ja nie wiem???

Mnie konkretnie chodziło o ten Twój wpis.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 01, 2016, 10:56:07 »
@Zgudi: Zamierzasz zmieniać całego kompa w przeciągu najbliższych 3-5 lat? Nie? To po cholerę Ci BOX? Kup OEM (a dokładniej OEI), będzie sporo tańszy. A ten windows na Kinguin pewnie jest legalny. Kupujesz na firmę czy na osobę fizyczna? Jeżeli to drugie, to możesz pierdolić wszystkie certyfikaty, naklejki, chuje muje, dzikie węże. Jeżeli windows się zaktywuje z kluczem który dostałeś, to jesteś legalny i koniec rozmowy. Jeżeli się nie będzie aktywował to reklamacja w Kinguin i po problemie.

M$ nigdy nie ścigał użytkowników "domowych" za posiadanie pirackich Windowsów. Nigdy nie nasyłał prawników etc. bo to by stało w sprzeczności z polityką firmy. Co innego firmy. Dla M$ najważniejsza była monopolizacja rynku. Mając w 95% domów na świecie choćby i pirackie Windowsa, czerpiesz ogromne korzyści finansowe z tego faktu tylko nie bezpośrednio, ale pośredni, bo to generuje ogromne zyski chociażby z tego, że Ci sami ludzie będą używać Windowsa w firmie, a firmą ogólnie na całym świecie o niebo łatwiej dobrać się do dupy. Druga sprawa jest taka, że ta monopolizacja w skuteczny sposób umożliwiła wszelkie umowy pomiędzy M$ a producentami sprzętu i dlatego praktycznie każdy Laptop jest na dzień dobry sprzedawany z Windowsem, tak samo jak zestaw komputerowy, którego nie składasz sam.

A najlepszym dowodem na to, jest to, że upgrade do Windowsa 10 jest zupełnie za darmo dla praktycznie każdego. Upgrade nielegalnego Windowsa 8 czy 7 do 10 sprawia że ta 10 dla Microsoftu staje się legalna, tj. niczym się dla nich nie różni, od upgrade'u z legalnego Windowsa.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 01, 2016, 11:26:52 »
No dobra. Fajnie to wyjaśniłeś. A upgrade z home do pro mi jakieś przysługuje w cenie mniejszej niż 500zł?  :P Czy jestem poszkodowany z racji posiadania box? :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2016, 11:35:13 wysłana przez Zgudi »

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 01, 2016, 12:29:42 »
Tak, nie pamiętam jakie to są ceny jeżeli chodzi o 7, ale ceny dla 10 znajdziesz w sieci :) Najlepiej jest zadzwonić do jakiegoś większego sklepu, np. komputronika dowiedzieć się ile to u nich kosztuje i jaki jest kod produktu, a potem poszukać tego w sieci w normalnej cenie :P

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 01, 2016, 12:51:56 »
Hmmm zastanawiać się czy nie kupić jednak GTX 960 4gb zamiast 970 i poprostu za jakiś rok wymienić na Pascala... :o
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 01, 2016, 13:09:26 »
Hmmm zastanawiać się czy nie kupić jednak GTX 960 4gb zamiast 970 i poprostu za jakiś rok wymienić na Pascala... :o
Zależy do czego potrzebujesz i jaki monitor. Jak fullhd i do wieśka na ultra to 970. Jak niekoniecznie to 960 i za rok wymiana. Patrząc na testy, 960 jest o jakieś 40% mniej wydajny w grach od 970. A to niestety spora różnica.

Ja mam 1680x1050, gorsza rozdziałka oznacza wzrost wydajności o jakieś 15% w stosunku do standardowej 1920x1080. 4gb ram w stosunku do 2gb dadzą przy przeciętnej grze znikomy wzrost mocy, chyba że gra potrzebuje dużo ramu jak w przypadku GTA, Star Citizen, to wzrost będzie spory. Podkręcę jeszcze kartę o jakieś 200-300mhz i może dociągnę tym do stockowego 970 przy fullhd.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2016, 14:00:34 wysłana przez Zgudi »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 01, 2016, 15:57:43 »
Sadzilem że różnica między tymi kartami to jakieś 15 fps a jeśli to 40% to sporo.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 01, 2016, 16:13:53 »
Sadzilem że różnica między tymi kartami to jakieś 15 fps a jeśli to 40% to sporo.
Nie da się tego przeliczyć na fpsy. Za dużo czynników do ogarnięcia. W jednej grze będzie 100 vs 60 a w innej 40 vs 30, a w jeszczę innej będzie 20 vs 20, jak na kiepskim serwerze w armie. Najlepiej czytać testy.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 01, 2016, 17:52:46 »
http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/nvidia-geforce-gtx-960-vs-nvidia-geforce-gtx-970

jeśli grasz na windows 7,8  kup 970 bo na diretex 11 ma wyższa wydajność jeżeli masz Win 10 kup radeona :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 03, 2016, 14:21:25 »
Sprzęt doszedł. Wszystko dobrze złożone i zainstalowane wszystkie stery i programy z płytek. Zapusciłem Prime95, OCCT i widać, że chłodzenie zmontowane OK, bo przy 3.5ghz (niepodkręconym) temperatury przy obciążeniu 100% na wszystkich rdzeniach nie przekraczają 45*C. Dobry wynik. Z czasem podkręcę do 4.5.

Jednak nie wszystko ze sklepem morele było super. Wielkie, ledwo trzymajace się kupy pudło owinięte szeroką taśmą 1 raz. W samym pudle jedynie w środek napchane troche bąbelków**. Druga sprawa to obsługa mailowa i telefoniczna klienta która sprawiała wrażenie jakby miała wszystko w dupie. Aż się boję o serwis. :D


** Chodzi mi o to, że kilogramowe chłodzenie wmontowane w delikatne mobo jest podatne na uszkodzenia, kiedy się rzuca paczką.
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 08:59:36 wysłana przez Zgudi »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 03, 2016, 22:39:32 »
Zobaczę jak będzie u mnie. Do mnie przychodzą same części bo obudowę już mam kupioną. Na infolinie dzwonilem dwa razy zmieniając części w zamówieniu, wrażenia jak najbardziej pozytywne. Zobaczymy jak będzie dalej.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 09, 2016, 06:07:44 »
Potrzebna mi jest karta sieciowa Wi-Fi z wejściem m.2, ktoś może coś polecić?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 15, 2016, 08:24:46 »
Taka sytuacja

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/amd-xconnect-technologia-podlaczenia-karty-graficznej-do-laptopa.html
Może się przyjmie. Obecnie laptopy do gier są duże i ciężkie ze względu na rozbudowane chłodzenie, które i tak średnio sobie radzi z odprowadzaniem ciepła mobilnych układów. Takie coś pozwoli odchudzić laptop i zwiększyć jego moc w grach, bo stosujemy desktopową grafę, która jest 2x wydajniejsza od jej mobilnej wersji.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sprzedam laptop gamingowy
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 15, 2016, 08:25:54 »
stary news z zeszlego tygodnia, ta techmologia jest juz dawno zapomniana...
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dyskusja o sprzęcie gamingowym
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 15, 2016, 09:41:55 »
Zamowilem GTX 970 koniec końców, PC jest już złożony i sprawuje się super ale grać i tak nie mogę bo wzniosłem się na wyżyny swojej zajebistosci i niechcący zrzucilem nowiutki monitor z biurka (rip).



Co do zewnetrznych GPU to na NHL.pl jest cały poradnik jak samemu coś takiego zrobić.
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2016, 09:48:14 wysłana przez [WILD5] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Dyskusja o sprzęcie gamingowym
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 15, 2016, 09:54:40 »
Hahahaha, jebłem. Przypomniało mi się jak kumpel na wii grał w golfa i mu się manetką wyśliznęła i wbiła w telewizor :).

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja o sprzęcie gamingowym
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 15, 2016, 11:24:26 »
Zamowilem GTX 970 koniec końców, PC jest już złożony i sprawuje się super ale grać i tak nie mogę bo wzniosłem się na wyżyny swojej zajebistosci i niechcący zrzucilem nowiutki monitor z biurka (rip).



Co do zewnetrznych GPU to na NHL.pl jest cały poradnik jak samemu coś takiego zrobić.
Podaj cały konfig łącznie z monitorem.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Dyskusja o sprzęcie gamingowym
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 15, 2016, 17:05:46 »
1   Pamięć Kingston Savage DDR4, 8GB(2x4GB), 2133MHz, C13
2   Dysk SSD Crucial BX100 250GB SATA3 (CT250BX100SSD1)   
3   Płyta główna MSI B150M Mortar,
4   Procesor Intel Core i5-6500 Skylake, socket 1151, 64bit, 3.6GHz, 65W, cache 6MB, BOX
5   Zasilacz Be Quiet! SYSTEM POWER 8 500W (BN241)   
6   Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache
7   Karta graficzna MSI GTX 970 GAMING 4096 MB DDR5 - (GTX 970 GAMING 4G)   
8   Napęd Samsung SH-224FB - zmienilem na zewnetrzy czekam na dostawe
9   Klawiatura CMStorm QuickFire TK Cherry MX Red
10   Słuchawki HyperX HX Cloud Black (KHX-H3CL/WR)   
11   Chłodzenie CPU Be Quiet! Shadow Rock Slim BK010   
12   Be Quiet! Silent Wings 2 PWM (BL031)   
14   Zasilacz Be Quiet! Straight Power 10 500W

Nie wszystkie numery są, bo nie przeklejałem anulowanych produktów.
Monitora nie ma co pisać, było minęło.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusja o sprzęcie gamingowym
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 15, 2016, 17:17:33 »
Ile dałeś bez monitora?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Dyskusja o sprzęcie gamingowym
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 15, 2016, 17:24:51 »
Dwa zasilacze?