Autor Wątek: Jak to wygląda na początku.  (Przeczytany 21462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 15, 2016, 12:43:37 »
"Gangi solo"
Że co proszę?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 15, 2016, 12:45:04 »
"Gangi solo"
Że co proszę?
Bój się boga, nie wiesz co to gang solo?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 15, 2016, 13:18:40 »
Bój się boga, nie wiesz co to gang solo?
Gang solo to grupa 10 piratów strzelających do tego samego frajera :)w tym samym miejscu, ale nie będących ze sobą powiązanych to główny wytwór ED właśnie rzadziej spotykany w innych grach  ani flotą ani znajomości ani żadną inna koligacją :)
Za trudne czy brak dobrej woli ?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 15, 2016, 13:26:24 »
Przecież to Filipp nie wiedział.
Ja np. zawsze latam gangiem solo, jestem ja i kilka moich innych osobowości. Rzadko to sie sprawdza, bo nie potrafimy sie dogadać.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 15, 2016, 13:32:24 »
gangi solo.
[youtube]http://youtube.com/watch?v=BithCMlvNno[/youtube]

Zielarz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zielarz
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 15, 2016, 16:47:17 »
Zajrzyj do wątku o SC proszę znowu murze wypisywać to samo :)
SC to jest MMO możesz polecieć sobie w open space i jak chcesz może tam być 30 000 graczy tylko po co ?
Przecież to będzie kompletnie niegrywalne, a ty jako 1/30 000 jak chcesz to ogarnąć co tam się dzieje?
Będzie taki lag, że żeby cokolwiek zobaczyć wszystko powyłączasz z gry jak w eve będziesz oglądać skaczące w 10 klatkach kwadraciki i się jarać jaka to epicka bitwa :)
Poza marketem masz w sumie wszystko to samo co w eve , są pleksy i exploracja , mining , produkcja ,pve misje , inkursja , sektory systemów hi sec - pvp, dodatkowo dla tych co chcą akcji pvp w szybszym tępie bo maja mało czasu na podchody jest tryb arenowy oraz liga do tego walki dredów o sovy.
Nie wiem co dodadzą za trochę bo jak pisałem dynamicznie to rozwijają, a ludzi przybywa w dużym tempie.
Co do ED zgoda gra jest fajna, ale to pełen symulator nie każdy lubi ogarniać 30 przycisków plus przepustnica żeby sobie polatać, łatwiej wybrać orbitę kliknięciem myszy :)
Problemem ED jest mała ilość graczy i praktycznie zerowe interakcje pogłębione teraz polityką płatnych dodatkowo dodatków.
Tam graja albo małe floty znajomych albo gangi solo.
Wracając do SC i socialu masz korporacje przecież, a systemy maja sov gdzie tu brak tych aspektów w grze ?
Nawet bym stwierdził, że SC jest bardziej mmo bo nie masz możliwości zrobienia misji pve czy pvp solo musisz mieć drużynę , więc uczysz się współpracy czy tego chcesz czy nie (nie dotyczy open space ale to od 6 poziomu dopiero).

Jeśli studentka jest normalną katoliczką i szanująca się kobieta, a nie przechrztą , lewakiem, ateistą, lemingiem czy czym tam  to ci loda nie zrobi dla mnie porównanie na poziomie mocno niesmacznym.

Przerastasz mnie człowieku...
Ciągnąc ta rozmowę dalej dojdziemy do takiej schizmy, że stwierdzisz iż pasjans jest grą MMO z rozbudowaną gospodarką i craftingiem.
Z ostatniego zdania Twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś Katokomunistą, a w tej grupie osób istnieje przerażający wręcz nawyk gadania od rzeczy.
Już pomijając Merytoryczne braki zawarte w Twoich wypowiedziach, chciałbym nadmienić ze adres tego forum to "http://eve-centrala.com.pl/" a nie "http://StarConflikt-grupamasowania wacka.com.pl/" dlatego gdakanie non stop do fanów EVE o tym jak jakaś inna gierka jest zajebista to coś nie na miejscu.

Wyobraź sobie jakbyś się czuł gdyby na Forum w którym rozkminiacie z kolegami jak wysłać przelew do ojca dyrektora nagle zalogował się jakiś eteisto-satanistoo-żydo-komucho-mason i zaczął wam mówić że rozsądek jest fajny.  Powiedzielibyście mu wtedy że to nie jest miejsce dla niego. I tak samo jest z Twoim gdakaniem o Star Conflict ;)


sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 15, 2016, 17:00:50 »
Ja cię Zielarz bardzo proszę przestań. Bo znowu zniknie i będzie nudno :(

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 15, 2016, 17:07:56 »
Przerastasz mnie człowieku...
Ciągnąc ta rozmowę dalej dojdziemy do takiej schizmy, że stwierdzisz iż pasjans jest grą MMO z rozbudowaną gospodarką i craftingiem.
Z ostatniego zdania Twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś Katokomunistą, a w tej grupie osób istnieje przerażający wręcz nawyk gadania od rzeczy.
Już pomijając Merytoryczne braki zawarte w Twoich wypowiedziach, chciałbym nadmienić ze adres tego forum to "http://eve-centrala.com.pl/" a nie "http://StarConflikt-grupamasowania wacka.com.pl/" dlatego gdakanie non stop do fanów EVE o tym jak jakaś inna gierka jest zajebista to coś nie na miejscu.

Wyobraź sobie jakbyś się czuł gdyby na Forum w którym rozkminiacie z kolegami jak wysłać przelew do ojca dyrektora nagle zalogował się jakiś eteisto-satanistoo-żydo-komucho-mason i zaczął wam mówić że rozsądek jest fajny.  Powiedzielibyście mu wtedy że to nie jest miejsce dla niego. I tak samo jest z Twoim gdakaniem o Star Conflict ;)
Wątek jest o star conflikt forum jest związane z EVE, ale nie każdy gracz eve gra tylko w eve.
Poza tym jestem graczem eve :) i to o sporym stażu, ale raczej to nie ma nic do rzeczy.
Reszty nie komentuje wystarczy mi Puszken.
Proponuję żebyś raczej skupil sie na lekturze linków które ci podałem zamiast offtopic na centrali inaczej nie zglebisz tajników mrocznej wiedzy i już na zawsze pozostaniesz tylko padawanem :)

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 15, 2016, 23:12:21 »
To nie jest watek o SC ale nie przeszkadzaj sobie.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 15, 2016, 23:25:19 »
sęk w tym ze on wycieka wszędzie tam gdzie napisze cokolwiek ale masz racje to nie watek o SC chociaż wypełnia go już chyba większość postów

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 15, 2016, 23:38:38 »
sęk w tym ze on wycieka wszędzie tam gdzie napisze cokolwiek ale masz racje to nie watek o SC chociaż wypełnia go już chyba większość postów
Czyli osiągnąłeś swój cel. SC wciska się w każdy zakątek centrali dzięki twojej tytanicznej pracy scamowania :D

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Jak to wygląda na początku.
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 16, 2016, 03:12:40 »
Ja z uwagi na przynaleznosc nie mam nic przeciw SC ;p Mam koszulki z logiem SC, majtki, skarpetki. Teraz okazuje sie, ze mamy nawet wlasna gre, ktora nie tylko zabija inne szipy ale zabije EVE. Jestem bliski wygrania EVE.