Eve Online > Poradniki

Factional Warfare (Milicja)

<< < (2/8) > >>

PC5:
Zapomniałeś o jednej bardzo ważnej rzeczy. Tereny FW to RAJ dla piratów. Dwie walczące ze sobą frakcje i do obu można strzelać... mmmm... *błysk w oku, przypomina sobie czasy -10 SS*

Dobry poradnik.

[.BSI.] Dheedee:
Ardar \o/

CM:

--- Cytuj ---Dodatkowo jeśli chcesz należeć do corpa NPC pamiętaj, że będziesz bardzo źle traktowany w milicji. Raz, że podpadasz pod szpiega, awoxera a dwa – nie masz pleców i nikt Cie nie chroni więc można Tobą pomiatać
--- Koniec cytatu ---
Co oznacza to złe traktowanie i pomiatanie?

GlassCutter:
FW to pedalstwo, a jaranie się milicją to ciota i chuj. :-X Nigdy tam nie byłem, więc wiem co mówię!

[NAUKE] Son of Rainbow:

--- Cytat: Overt w Styczeń 22, 2016, 12:10:44 ---Co oznacza to złe traktowanie i pomiatanie?

--- Koniec cytatu ---

Na plexach, komuś nie pasujesz, że tam jesteś blue z silnego corpa Cię odstrzeli a Twój płacz na milicyjnym zostanie olany po stracie statku. Nie masz pleców, nikt Cię nie szanuje. Dwa każdy starszy z FW osobę z NPC corpa uważa za potencjalne zagrożenie więc na plexie może Cię odstrzelić prewencyjnie tym bardziej jeśli jest w czymś droższym.

Jeśli chodzi o pierwszy przypadek jest to słabe i strasznie ganie takie zachowanie. W Amarr bronie młode corpy na przykład, które też często są źle traktowane przez starych wyjadaczy. Co do drugiego przypadku zdarzało mi się odstrzelić osobę z NPC corpa jeśli zachowywał się podejrzanie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej