Autor Wątek: Czy rząd rujnuje kraj?  (Przeczytany 224547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 10, 2016, 14:47:27 »
Weźcie nie straszcie tymi bankami, bo nie daj boziu okaże się że mój przygłupi szwagier ma rację trzymając wszystkie oszczędności w materacu.
Wolałbym chyba złamać obie ręce na raz  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 10, 2016, 15:16:24 »
Ja tam wolałbym mieć pieniądze w materacu niż mieć złamane obie ręce.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 10, 2016, 15:27:34 »
Miałem na myśli że wolałbym mieć złamane dwie ręce niż świadomość że on miał rację  >:(

To tak samo traumatyczne, jakby się nagle okazało, że Antoś i jego wesoła banda miała rację o zamachu.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 10, 2016, 15:29:07 »
To tak samo traumatyczne jakby się nagle okazało że Antoś i jego wesoła banda miała rację o zamachu.
Więc włóż tą teorię o upadku bankowości (tak jak Antosiową) między bajki i się nie spinaj.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 10, 2016, 15:33:48 »
Więc włóż tą teorię o upadku bankowości (tak jak Antosiową) między bajki i się nie spinaj.
I weź se tu człowieku pożartuj  :-X
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 10, 2016, 16:12:11 »
To tak samo traumatyczne, jakby się nagle okazało, że Antoś i jego wesoła banda miała rację o zamachu.

Szkoda że teraz można albo uznać że komisja rosyjsko-tuskowa zrobiła dobrą robotę i wykazała wszystko, albo być oszołomem od antoniego :-[
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 10, 2016, 16:32:40 »
Szkoda że teraz można albo uznać że komisja rosyjsko-tuskowa zrobiła dobrą robotę i wykazała wszystko, albo być oszołomem od antoniego :-[
Na razie do wyboru są dwie komisje i można się opowiedzieć za raportem komisji A lub komisji B. A że latający cyrk wybuchającej parówki to kpina, to nawet i wybór nie bardzo jest wyborem :) Ale możesz się nie opowiedzieć za żadnym i tadaaaam nikt nie mówi Ci że jesteś od tych macierewiczowych.

Na moje to trzeba by zacząć od tego, czemu prezydent spóźnia się na lot, a później wpierdala się w robotę pilotom...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 10, 2016, 17:29:39 »
Szkoda że teraz można albo uznać że komisja rosyjsko-tuskowa zrobiła dobrą robotę i wykazała wszystko, albo być oszołomem od antoniego :-[

Być może komisja Millera coś przegapiła. Być może nie wskazano prawidłowego przebiegu katastrofy (może brzoza jest niewinna :P ). Ale dalej stoimy przed dychotomicznym wyborem - zamach (może bomba, może pocisk, może celowe uszkodzenie samolotu, etc.) lub "nieumyślne" rozbicie samolotu. Pierwsze jest domeną komisji Macierewicza. Drugie w wersji z błędami ludzkimi (a nie np. ukrytą wadą techniczną samolotu) to domena Millera. Jeżeli Miller się myli, ale nie w kwestii, że to nie był zamach i że to nie wada samolotu co co? Kto mógłby jeszcze być odpowiedzialny za katastrofę? Przecież Komisja w swoim raporcie wskazała w zasadzie wszystkich kogo się dało - pilotów, Błasika, kontrolę naziemną lotniska, sam pułk, w którym był burdel nie z tej ziemi. Kogo jeszcze można by wskazać? Jedyny kto mi przychodzi do głowy to szef (a w zasadzie kolejni szefowie) MON, którzy nie wychylili, że w pułku jest taki burdel (lub wiedzieli, ale to tolerowali). Ale to jest już tylko polityczna odpowiedzialność, a nie bezpośrednia za katastrofę. Z całą pewnością nie będzie to Arabski, który nie odpowiadał za decyzję o starcie samolotu i lądowaniu. O tym decydowała załoga, która miała prawo i obowiązek odmowy lądowania, jeśli uznała, że do lądowania warunków nie ma. Arabski odpowiadał tylko za to by samolot był i by na miejscu "impreza" miała ręce i nogi. Może można by ciągać go za to, gdyby samolot był niesprawny o czym ten by wiedział, a mimo to nakazał przygotować ten samolot.

PS. Wymieniłem Arabskiego, bo on jest najczęściej z polityków obwiniany za to co się stało (oczywiście poza Tuskiem, który wg zwolenników teorii spiskowych rozwalił tutkę do spółki z Putinem). Ma nawet sprawę karną, która całkiem możliwe, że skończy się jego skazaniem. Sęk w tym, że nawet jego ewentualne uchybienia w organizacji wyjazdu PLK nie miały wpływu na samo rozbicie się samolotu we mgle (sztucznej czy prawdziwej).
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 10, 2016, 18:13:39 »
Qlko nie rozprzestrzeniaj tych gówien o wpierdalaniu się pilotom w robotę exploitowanych przez chyba każdą gówno gazetę. Oryginalne nagrania miały 11kHz, to jest kurwa żart. Ja bym nie był sceptyczny gdyby nie fala samobójstw, skasowanie skrzynek z Jaka itd. Ale spoko, prawdy się nie dowiemy i rozumie dlaczego, cieszę się że będziemy mieć stałe bazy nato.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 10, 2016, 18:53:57 »
Ja bym nie był sceptyczny gdyby nie fala samobójstw, skasowanie skrzynek z Jaka itd.

http://www.bliskopolski.pl/katastrofa-smolenska/zgony-poza-katastrofa/

Poza Musiem, który i tak juz powiedział, co miał do powiedzenia, nikt z wymienionych w tym zestawieniu nie dysponował informacjami (a przynajmniej nie informował o tym), które mogłyby podważyć oficjalne wyniki śledztwa. Do tego część zginęła po prostu w rożnych nieszczęśliwych wypadkach. Wrzucanie części osób do zestawienia zakrawa na absurd (jak ten biskup czy Marek Rosiak). Jeszcze ci Rosjanie. To juz cholera wie, czy mamy takich asów wywiadu, że sobie mogą pozwolić na eliminacje członków rosyjskich specsłużb, czy to robota samych "ruskich". Jak to ich spisek to po cholerę brali do śledztwa nieodpowiednich ludzi, których potem trzeba było likwidować.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 11, 2016, 07:09:11 »
Z tą katastrofą smoleńską to tak jak z okrągłą ziemią w zasadzie nie ma na to dowodów ale ja uważam że jest zamach, tak samo ziemia dostajemy tylko jakieś grafiki od NASA które mają udowodnić że ziemia jest okrągła a na płaskość ziemi jest 38x więcej dowodów.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #291 dnia: Luty 11, 2016, 07:28:52 »
nno fitti ma racje,
GDZIE JEST KRZYZZ!!!!!!!1111111111111jedenjedenjedenONEONEONE
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #292 dnia: Luty 11, 2016, 08:30:27 »
Mniej więcej tu:


Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #293 dnia: Luty 11, 2016, 09:14:42 »
nno fitti ma racje,
GDZIE JEST KRZYZZ!!!!!!!1111111111111jedenjedenjedenONEONEONE

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 11, 2016, 14:28:31 »
Ciekawy artykuł. DB pierze brudne pieniądze z krajów ogarniętych wojną.
http://biznes.pl/magazyny/finanse/deutsche-bank-upadnie-podobnie-jak-lehman-brothers/ty2ycr
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2016, 14:39:05 wysłana przez Zgudi »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #295 dnia: Luty 11, 2016, 14:55:46 »
Pewnie większość banków tak robi, poza PKO ofc :)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zielarz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zielarz
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 13, 2016, 19:28:27 »
Jedna z niewielu rzeczy, jakia sie wspaniale udala przez ostatnie 8 lat, to podzielenie ludzi na pol w taki sposob, ze jedna czesc uwaza druga za idiotow, i wzajemnie. Spoleczenstwo jest spolaryzowane w takim stopniu, ze wszelki dialog jest juz wlasciwie niemozliwy, bo jezyk dyskusji osiagnal kompletne dno. Ludzie bezrefleksyjnie obdarzaja sie epitetami typu "oszolom", "zdrajca", "leming" nie zastanawiajac sie nad tym, ze takie slowa uniemozliwiaja wszelka dyskusje, bo obrazanie rozmowcy tylko dlatego, ze ma inne zdanie nie prowadzi do porozumienia - i winne sa tu obie strony. Powszechnosc internetu dodatkowo radykalizuje takie zachowania, bo np. latwiej takiemu "anonimowemu internaucie" nazwac profesora "oszolomem" na forum o statkach kosmicznych, niz pojechac na wyklad i powiedziec mu to prosto w twarz  ;)

Dzień dobry.

Małe sprostowanie. Biorąc pod uwagę pojęcie ilorazu inteligencji społeczeństwo składa się ( w dużym skrócie) z około 20% skrajnie głupich, 20% zwyczajnie głupich, 20% zwyczajnych, 20% w miarę myślących i 20% nadających się do robienia czegoś sensownego. Resumując mamy do dyspozycji około 70% procent miernot i kretynów które za żadne skarby nie powinno mieć prawa głosu a już na pewno nie decydowania o państwie. W tej grupie są prawdopodobnie wyborcy wszystkich dostępnych w Polsce partii politycznych. Pozostałe 30% jakiegoś wielkiego huraa nie zrobi więc sytuacja jest jaka jest.

Co do profesorów to niestety prawda jest taka że jest wśród nich wielu kretynów. Tytuł naukowy w kierunkach humanistycznych dostaje się za publikacje. Więc na dobrą sprawę wystarczy coś pisać, włazić w dupe dziekanowi i być święcie przekonanym o swojej racji.

Problem polega na tym że polityka to przede wszystkim matematyka, i zdolność do bilansowania zysków i strat na korzyść państwa które się reprezentuje. Paradoksalnie większość " profesorów"  doktorów i innych takich wypowiadających się we wszelakich telewizjach to zwykle absolwenci kierunków humanistycznych, jak filozofia, stosunki międzynarodowe czy też - o zgrozo - politologia. Jak się trafi jakiś historyk to jest szansa ze powie coś ciekawego bo oni tam przynajmniej musza używać mózgu częściej niż na innych humanistycznych kierunkach. Ale nie oszukujmy się. Zarządzanie państwem to ekonomia, a polityka międzynarodowa to biznes :)

Od razu sprostowanie do mnie samego.
Nie uważam że kierunki humanistyczne są zupełnie do dupy, bo ich istnienie ma sens i jest potrzebne dla całości społeczeństwa, jednak jakoś żaden matematyk nie wpadł na pomysł pouczania Prof. Miodka jak się wymawia słowo KAPUSTA, natomiast wielu folozofopolitologów twierdzi że są ekspertami z dziedziny ekonomii.

Z tą katastrofą smoleńską to tak jak z okrągłą ziemią w zasadzie nie ma na to dowodów ale ja uważam że jest zamach, tak samo ziemia dostajemy tylko jakieś grafiki od NASA które mają udowodnić że ziemia jest okrągła a na płaskość ziemi jest 38x więcej dowodów.

Jako ze jestem tu nowy i nie znam jeszcze nikogo chciałbym spytać czy Ten post mam rozumieć w kategorii sarkazmu ? ;)
Mam taką szczerą nadzieję ;)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 13, 2016, 21:51:27 »
(...)natomiast wielu folozofopolitologów twierdzi że są ekspertami z dziedziny ekonomii.

Za to za najwybitniejszych prawników uważają się historycy :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 14, 2016, 11:44:06 »
Dzień dobry.

Małe sprostowanie. Biorąc pod uwagę pojęcie ilorazu inteligencji społeczeństwo składa się ( w dużym skrócie) z około 20% skrajnie głupich, 20% zwyczajnie głupich, 20% zwyczajnych, 20% w miarę myślących i 20% nadających się do robienia czegoś sensownego.
Hmmm to dziwne w takim razie, bo ja jakos wszedzie (a juz zwlaszcza na forum o statkach kosmicznych) natykam sie tylko na te 20% wybitnych supergeniuszy...
Co do profesorów to niestety prawda jest taka że jest wśród nich wielu kretynów.
Tak samo jak w kazdej innej grupie spolecznej, bez wyjatku. A im wiekszym ktos jest debilem, tym wieksza ma tendencje do uwazania innych za idiotow, nie uwazasz? Wlasciwie mozna nawet powiedziec, ze im czlowiek glupszy, tym wiekszym sie wydaje sam sobie medrcem.
Problem polega na tym że polityka to przede wszystkim matematyka
Polityka to w takim samym stopniu matematyka, jak np . eurystyka czy etyka, to ze Ty skupiasz sie glownie na aspekcie matematycznym nie znaczy, ze inni rozumuja podobnie.

Jako ze jestem tu nowy i nie znam jeszcze nikogo chciałbym spytać czy Ten post mam rozumieć w kategorii sarkazmu ? ;)
Mam taką szczerą nadzieję ;)
Trolling is a art :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Zielarz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zielarz
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 15, 2016, 17:11:51 »
Tak samo jak w kazdej innej grupie spolecznej, bez wyjatku. A im wiekszym ktos jest debilem, tym wieksza ma tendencje do uwazania innych za idiotow, nie uwazasz? Wlasciwie mozna nawet powiedziec, ze im czlowiek glupszy, tym wiekszym sie wydaje sam sobie medrcem.
==================
Polityka to w takim samym stopniu matematyka, jak np . eurystyka czy etyka, to ze Ty skupiasz sie glownie na aspekcie matematycznym nie znaczy, ze inni rozumuja podobnie.

Nie chodzi mi o to że wszyscy mają rozumować podobnie, niech sobie każdy ma swoje poglądy.
Irytuje mnie po prostu obecny ostatnio hype na to, że jakiś profesor coś tam powiedział i to jest przenajświętsza prawda bo on jest profesor i koniec.
Strasznie się to modne zrobiło na tv TRWAM i dlatego napawa mnie taką agresją :)

Technicznie rzecz biorąc Państwo jest jak korporacja i nie ma się co oszukiwać, pchanie do zarządzania nim jakiś większych idei nie ma sensu, jak również (o czym przekonaliśmy się po bolszewickiej próbie zaimplementowania marksizmu) kompletnie się nie sprawdza.

Idąc na logikę jeśli posiadalibyście swoją własną personalną korporacje której zyski idą w miliardy itd, to na CEO wolelibyście jakiegoś dziadka z demencją, kompleksami i umiłowaniem proboszcza.
Czy młodego i prężnego menadżera, który jest zorientowany w rynku technologii i tym co się dzieje u konkurencji?

Wybór jest chyba oczywisty.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 15, 2016, 17:52:22 »
Nie chodzi mi o to że wszyscy mają rozumować podobnie, niech sobie każdy ma swoje poglądy.
Irytuje mnie po prostu obecny ostatnio hype na to, że jakiś profesor coś tam powiedział i to jest przenajświętsza prawda bo on jest profesor i koniec.
Strasznie się to modne zrobiło na tv TRWAM i dlatego napawa mnie taką agresją :)

Technicznie rzecz biorąc Państwo jest jak korporacja i nie ma się co oszukiwać, pchanie do zarządzania nim jakiś większych idei nie ma sensu, jak również (o czym przekonaliśmy się po bolszewickiej próbie zaimplementowania marksizmu) kompletnie się nie sprawdza.

Idąc na logikę jeśli posiadalibyście swoją własną personalną korporacje której zyski idą w miliardy itd, to na CEO wolelibyście jakiegoś dziadka z demencją, kompleksami i umiłowaniem proboszcza.
Czy młodego i prężnego menadżera, który jest zorientowany w rynku technologii i tym co się dzieje u konkurencji?

Wybór jest chyba oczywisty.
Ale jak niby profesory gadają od rzeczy na TVN to słuchasz z otwartymi ustami :)
Wiadomo odezwał się nie ten profesor i nie w tej stacji piękna moralność :)
Mnie imponuje polonistka Pitera, która wie wszystko najlepiej na każdy temat.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 15, 2016, 18:03:32 »
Mnie imponuje polonistka Pitera, która wie wszystko najlepiej na każdy temat.

Czytając twoje posty na temat EvE absolutnie mnie to nie dziwi :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #302 dnia: Luty 15, 2016, 18:14:00 »
Czytając twoje posty na temat EvE absolutnie mnie to nie dziwi :P
i mnie to cieszy :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #303 dnia: Luty 15, 2016, 18:25:51 »
A nie powinno...

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka


xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #304 dnia: Luty 15, 2016, 18:27:43 »
A nie powinno...

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka
a to niby czemu ? dla mnie to oznaka zdrowia aprobata przez takie osoby spowodowała by u mnie depresje :)

Zielarz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zielarz
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #305 dnia: Luty 16, 2016, 07:47:03 »
Ale jak niby profesory gadają od rzeczy na TVN to słuchasz z otwartymi ustami :)
Wiadomo odezwał się nie ten profesor i nie w tej stacji piękna moralność :)
Mnie imponuje polonistka Pitera, która wie wszystko najlepiej na każdy temat.

Misiu kolorowy nie mówię że TVN zaprasza samych ludzi z głową. Profesorowie posiadający wiedzę i wysoką reputację charakteryzują się tym że nie mają czasu na takie pierdoły jak występ w telewizji.

Natomiast TV trwam podałem jako przykład telewizji która NIGDY nie zaprosiła na antenę profesora który pasowałby do omawianego tematu. No pomijając teologów, bo to teoretycznie religijna stacja. TVN,owi polsatowi czy innym niemieckim mediom, administrowanym przez żydowską masonerię na polecenie syjonistycznych postkomunistów ( mam nadzieje że trafiłem :) ) zdarza się czasami zaprosić do rozmowy załóżmy o ptaszkach - ornitologa, a o finansach ekonomistę :)

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #306 dnia: Luty 16, 2016, 07:48:59 »
Muszę zgodzić się z Xantinosem po raz pierwszy  :P

Dlaczego rozgraniczamy profesorów na głupków z Trwam i nieomylnych expertów z TVN, mamy jeszcze oszołomów z TVP.

Tak pani Pitera jest debilną babą z krótką pamięcią.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #307 dnia: Luty 16, 2016, 08:53:42 »
TVN,owi (...) zdarza się czasami zaprosić do rozmowy załóżmy o ptaszkach - ornitologa, a o finansach ekonomistę :)

Pamiętam panią profesor chuj wie czego mówiącą na wizji o wzbogaceniu kulturowym którego doświadczmy dzięki imigrantom oraz jak wysoko wykształceni są to ludzie. Mi to wystarczyło. Ci wasi telewizyjni eksperci mają tyle wspólnego z tytułami jakie są im w studiu przypisywane jak aktorzy z reklam leków z tytułami lekarzy.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #308 dnia: Luty 16, 2016, 10:40:47 »
Dlaczego rozgraniczamy profesorów na głupków z Trwam i nieomylnych expertów z TVN, mamy jeszcze oszołomów z TVP.

Ale to przecież Xantios pisać o TVN.

Czy naprawdę 3/4 tego forum nie umie czytać ze zrozumieniem? Zielarz mówił o profesorach którzy gówno wiedzą w temacie a robi się z nich ekspertów tylko i wyłącznie ze względu na tytuł naukowy, zupełnie pomijając dziedzinę w jakiej go uzyskali. A Trwam podał jedynie jako przykład.

Owszem napisał o tym, że poza trwam zdarzają się przypadki, że ktoś kto się zna na rzeczy mówi o tej właśnie rzeczy. A czy w Trwam bywa tak? Poza teologią*?

*Która nauką nie jest, chociażby ze względu na brak możliwości weryfikowania stawianych przez nią hipotez.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #309 dnia: Luty 16, 2016, 11:03:46 »
A czy w Trwam bywa tak? Poza teologią*?

*Która nauką nie jest, chociażby ze względu na brak możliwości weryfikowania stawianych przez nią hipotez.

Bywa, pierwszy wywiad. Zresztą polecam całość.
[youtube]http://youtu.be/HO6GzLxSh44[/youtube]
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #310 dnia: Luty 16, 2016, 12:09:56 »
Bywa, pierwszy wywiad. Zresztą polecam całość.

No to super, ja zwyczajnie nie mam zielonego pojęcia co się dzieje w telewizji bo nie oglądam :) Może wywiad fajny, tylko temat który mnie w ogóle nie interesuje, więc sobie podarowałem oglądanie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #311 dnia: Luty 16, 2016, 12:22:24 »
No to super, ja zwyczajnie nie mam zielonego pojęcia co się dzieje w telewizji bo nie oglądam :) Może wywiad fajny, tylko temat który mnie w ogóle nie interesuje, więc sobie podarowałem oglądanie.

Znikanie ludzi i masowe samobójstwa to dość ciekawe tematy.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #312 dnia: Luty 16, 2016, 12:29:29 »
Znikanie ludzi i masowe samobójstwa to dość ciekawe tematy.
Jeśli o to chodzi to podobnie to wygląda w każdym kraju.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Zielarz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zielarz
  • Korporacja: School of Applied Knowledge
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #313 dnia: Luty 16, 2016, 13:16:29 »
Znikanie ludzi i masowe samobójstwa to dość ciekawe tematy.
Archiwum X też lubię :)

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Czy rząd rujnuje kraj?
« Odpowiedź #314 dnia: Luty 16, 2016, 14:11:31 »
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...