Śmietnisko > Off Topic

Czy rząd rujnuje kraj?

(1/120) > >>

Zgudi:
Poprzedni topić gdzieś przepadł więc otwieram nowy.

Jak widzę jak złotówka pikuje w dół a wszyscy piszą o nas jak o reanimacji komunizmu to rzygać mi się chce. Czy kurdupel zrujnuje ten kraj czy to tylko złudzenie, a może nadwrażliwość?

Qlko1:

--- Cytat: Zgudi w Styczeń 16, 2016, 00:05:58 ---Poprzedni topić gdzieś przepadł więc otwieram nowy.

Jak widzę jak złotówka pikuje w dół a wszyscy piszą o nas jak o reanimacji komunizmu to rzygać mi się chce. Czy kurdupel zrujnuje ten kraj czy to tylko złudzenie?

--- Koniec cytatu ---
Rządzą prawdziwi Polacy wybrani przez prawdziwych Polaków. Jest to dobra zmiana, dobry rząd, a w kraju wszystkim żyje się lepiej.

A wracając na ziemię:
Mnie ubawiło przedstawienie odegrane przez nowego zwierzchnika policji w gabinecie poprzednika. On to nazywał "Bizancjum" :D Co oni wszyscy, w lepiankach mieszkali do tej pory?

[BU FU] Karas:
kiedys komuchy jezdzily na spowiedz do moskwy, dzis po, petru, wyborcza itp lata do berlina... tak komunizm ciagle trwa.

Wipler jak zawsze bardzo trzezwo to ocenia, moj pkt widzenia jest w 100% zgodny z jego.

Soulscream:
https://www.youtube.com/watch?v=isFt_OuOONc

Filip Bonn:
Mamy szczęście że ropa jest tania na świecie bo przy takich spadkach złotego mielibyśmy już litr po 7 zł

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej