Autor Wątek: Jak grać panie premierze? [Moje pytania jako nooba]  (Przeczytany 94089 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Jak grać panie premierze? [Moje pytania jako nooba]
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 21, 2015, 15:52:45 »
Shield Operation
Shield Management


Na początku twojej kariery w EvE te 2 skille można powiedzieć że się wykluczają. Zdecyduj się czy chcesz tankować pasywnie czy aktywnie shieldem. Jeden skill zwiększa ilość shielda na statku, drugi przyspiesza pracę shield boosterów. Póki co nie potrzebujesz obu.

Tactical Shield Operation


To możesz sobie odpuścić.

Warp Drive operation

Zbędne

Wyskilluj jak najwięcej na lvl3, w szczególności rakiety i skille poboczne do rakiet (zasięg, przeładowanie, itd). Ominąłeś elektronikę i inżynierię, klasycznie jak każdy nowy, a to są imo najważniejsze skille w grze. Zapoznaj się z nimi.

BTW - a propos osiągania efektów w kopaniu. KoMic podał mi ścieżkę kariery wymagającą wielu miesięcy skillowania (exhumery V, Astrogeologia V, itd.) po po to, żeby skiffem ze wsparciem Orki wyrobić godzinówkę 13 MLN. Ja tak ze swojej strony mogę powiedzieć, że mam barkę wyskillowaną na lvl 2, Astrogeologię na 3, a wykopuję solo w hajseku 11,5 mln/h. Wczoraj odkryłem nowe możliwości i na chwilę obecną tyle wyciągam. Nie zamierzam robić exhumerów, ale te 13 mln to za dwa dni przekroczę. Może nawet barkę doskilluję do 3 lvl. Napisałem to jedynie po to, żeby wzbudzić podejrzenia, że istnieje cień szansy, że nie wiecie o grze wszystkiego, mimo, że gracie baardzo długo.

Spokojnie, czy ten błyskotliwy pomysł zapewnia Ci stabilny zysk na tym poziomie każdego dnia przez kilka godzin? To że trafiłeś na fajną rudę, nie znaczy, że jest jej w hi secu dużo.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

MortimerPL

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Jak grać panie premierze? [Moje pytania jako nooba]
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwiec 21, 2015, 16:54:27 »
Dzięki za wskazówki. Postawię na pasywne tankowanie. Dla nowicjusza na pewno jest łatwiejsze :D

Z rakiet to mniej więcej wiem co chcę zrobić.
Z pozostałych skilli planuję:

Hull Upgrades, Mechanics (i to tyle z Armora)

Z Inzynierii: Capacitor Management, Capacitor system operation, CPU Management, Energy Grid Management, Power Grid Upgades, Weapon Upgades, Advanced Weapon Upgrades.

Też prosiłbym o opinię czy czegoś nie brakuje, albo czy coś jest zbędne.

Odnośnie elektroniki, którą wspomniałeś, to nie bardzo wiem co może być przydatne, więc prosiłbym o wskazówki.


Spokojnie, czy ten błyskotliwy pomysł zapewnia Ci stabilny zysk na tym poziomie każdego dnia przez kilka godzin? To że trafiłeś na fajną rudę, nie znaczy, że jest jej w hi secu dużo.

Wszystko wskazuje na to, że tak. Wczoraj wykopałem za 30 mln, dzisiaj za 40 i jak będę miał jeszcze troszkę czasu, to poprawię wynik.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Jak grać panie premierze? [Moje pytania jako nooba]
« Odpowiedź #142 dnia: Grudzień 25, 2015, 14:49:04 »
Minęło w sumie już ponad pół roku, jak tam plan Rockefellera?
Ile bilionów już na wallecie?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?