Autor Wątek: Co by tu dalej  (Przeczytany 20813 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

FredFlinston

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Co by tu dalej
« dnia: Październik 29, 2015, 11:41:30 »
Cześć,
Gram już w tę dziwną grę parę lat i właściwie robiłem w niej już wszystko. Ostatnio szukam sobie nowego zajęcia i gdzieś w moim chorym umyśle zrodziła się idea aby stać się tak złym jak sam Szkieletor.  Zanim ktoś wyleje na mnie pomyje nadmienię że nie widzę w tym żadnej różnicy niż w zabijaniu cennych raciarek lub napalaniu się na lotniska, które spadają dla sportu bo i tak nic z nich najczęściej nie dropi z wyjątkiem łez kerbira. Tak więc szukam pomysłów jak utrudnić innym życie w np. HS bo tam nie rozrabiałem, tak więc jak zobaczę stałem miejsce rycia kamoli, smallowa szpilke to znaczy że należy opłacić wojne i zaorać szpilke itp. Tak więc zwracam się z uprzejmą prośbą o pomysły i ewentualny opis techniki. Gankowanie, niszczenie koparek itp. mile widziane. Zysków nie zamierzam z tego czerpać  wprost przeciwnie po prostu chcę być ch*#em. Wiem że wielu z was ma w tym bogate doświadczenie podzielcie się pomysłami.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2015, 12:32:03 »
Dawno dawno temu część zabijaków utrzymywało się z gakowania różnych rzeczy w hi secu. Jak dla mnie było to zajęcia tak dramatycznie nudne że wolałem w tym czasie robić misje i gadać na ts'ie.. Wypowiedzenie wojny będzie równało się otrzymaniem kontry od jakichś spedalonych najemników którzy brandzlują się kampieniem hubów handlowych, a jeśli przejmiesz kontrolę nad undockiem to nie wydokują, póki nie będą mieli 300% pewności że mają przewagę pozwalającą na łatwe kille. miałem kilka przygód z wojnami w hi secu i zawsze był to jeden wielki dramat. Bicie kerbirów jest gorsze niż strzelanie do ratów na paskach, totalny brak emocji. Moja rada: weź eft w łapę, poskładaj sobie fajny statek do solo, przygotuj grunt na obrzeżach jakiegoś npc/thery skąd będziesz mógł swobodnie roamować. Nie ma niczego fajniejszego i pompującego adrenalinę niż terroryzowanie całej konstelacji i potyczki z localsami solo vs naście.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2015, 15:42:06 »
minimum kosztów i nakładów a dużo łez:

potrzebujesz catlysta z neutron blasterkami t2, void ammo, magstabami w low i scramblem w med slotach. może być postać z dowolnie ujemnym ss. imple do damage 3% bez rigów.

drugie co potrzebujesz to alt - najlepiej w koparce, albo bomberku.

w systemach 0.5 i 0.6 znajdujesz górnika - może być w głębi hi seca. ustawiasz swojego alta tak ze 1-2 km od niego. no i lecisz catalystem z pobliskiego low seca - nie zatrzymując sie nigdzie to cie concord nie zlapie - warpujesz na zero na swojego alta i zabijasz górnika.

i tak aż ci się nudzi - tylko zmieniaj pasek co atak - bo jak concord już czeka to nie zdazysz strzelic.
Some Men Just Want to Watch the World Burn

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2015, 15:46:50 »
Tylko teraz ciężko o hulka, a inne koparki są zbyt twarde żeby je ubić ;/ catalyst w parze z transportem z salvagerem wychodził całkiem fajnie zarobkowo. Średnio 100mln za koparkę :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2015, 19:29:33 »
to wystarczy wziąc kolegę albo dwóch. 3 catalystów nie da rady żadna koparka wytankować poza procurerem

btw. jak jest was więcej to można sobie stanąć na undocku w mission hubie i skanować co mają zafitowane misjonarze. oczywiście z pasive targeterem żeby nie wiedział że ktoś go ogląda. a jak wypatrzy ktoś choinkę to parę tornad ubezpieczonych i np. tengu jakim kiedyś ludzie robili misje nałogowo pufa zanim gość włączy damage controla na 1 salwe z 3 tornad. jak się bije choinkę można zrobić owerkilla i wziąć trochę większą siłę ognia. jak są to statki t1 - to insurance zwróci ci go w 90 procentach a dropy mogą być grube.

poza tym - można rozwinąć opcję wyciskania kerbirskich łez o uwzięcie się na jakiegoś gościa i klepanie go niezależnie czym się pojawi :) aż zapłaci okup... a wtedy znów go zajebać :)

jak chcesz być wredny pasywnie - możesz wystawiać kontrakty transportowe publiczne z dużym colateralem do miejsc typu rancer. albo potem samemu zajebywać młodocianych haulerów.

mnie osobiście w podziw wprawił typ który dołączał do korpów w wh i obrabiał im hangary na miliardy isków jednej nocy.
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2015, 19:42:16 wysłana przez Azbuga »
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2015, 00:13:17 »
Insurance juz nie jest wyplacany przy gankach
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2015, 09:45:50 »
chcę być ch*#em. Wiem że wielu z was ma w tym bogate doświadczenie podzielcie się pomysłami.
Nie wiem czy nie powinniśmy czuć się urażeni :)

Zapisz się do milicji postacią z kilkumiesięczną historią. Zaoferuj się jako darmowy Jump Freighter :) Tylko skoro za darmo to bez ubezpieczenia ładunku, no bo czym masz zabezpieczyć jak na tym nie zarabiasz. Zbierz kontrakty od corpa. Podziękuj i wyjdź :)

Jedno zastrzeżenie, rób to w milicji, której nie lubisz, w końcu nie jesteśmy ch*#ami...  :P

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2015, 09:54:33 »
jesli juz grasz troche, a na koncie masz garsc SP i isk, sprawa jest prosta. kupujesz sobie armor/shield stratiosa (tu decyduja preferencje wlasne, ja lubie armor) lecisz z jita do najblizszego low (byle nie tama) i skanujesz w poszukiwaniu dziur do null, wskakujesz i robta co chceta, mozesz kampic gate, mozesz rozstawic banie i campic przelot, mozesz ryc raciarki, a nawet mozesz doprowadzic do rozpadu jakiegos malego korpa: ]. strat jest chyba jednym z bardziej uniwersalnych statkow do solo eskapad. spory drone bay, duze cargo pozwala zabrac wiele przydatnych gadzetow, ja mam rozplanowane co do 1 metra. tak, ze jak wlatuje do low zostaja mi akurat 2m3 na 2 pigulki gwaltu.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 30, 2015, 10:41:47 »
chcę być ch*#em.

Mnóstwo ludzi codziennie tłucze się w low ale ch#*#mi nie są. Jeżeli chcesz być ch*#em to zacznij umawiać się z przeciwnikami na tak zwane polskie solo z lekką modyfikacją: prócz kumpli za bramą dorzuć linki w systemie. Jak ci się znudzi to zapisz się do jakiegoś korpa milicyjnego, zdobądź ich zaufanie, potem zacznij knuć intrygi i okradać swojego korpa, aż wszyscy zapamiętają cię jako ch*#a. :) :)

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 30, 2015, 10:42:46 »
Z͈̠apï͈s̪z͔ͫ͊ ̗̮sie͈͔̘ͫ ͖̇͊̊dͪo C̘͈̬̻̦̥͚̖̬͛͑̍̇O͈͇̠̜̰͑̎͊ͧ̚D͇̞͔̖̟̩̯̭ͪ͜E̱͚ͦ͗

O͓̻̬ͪd͓m͚̏i͈̙̒̎e͓n̠̒̎i̅.͚a̿ ̷̥s̅p̮̤oș̻̬̪̙o͔b̟̪̋̚ͅ w̯̦̮̅ j̖̻͖a̯̠͍̖̳k͖i̪̪̇ ̩̪̩̥͑p̩͓a͔̟̦͋tr̗͍͙̘͍z̳͍̩̙̃y͙ͥs̹͓͝͠z͈͇̅̒͟ ̣͈̉n̩̭̹̩.ä̞̹͓ͅ ̺͓҉s͈ẉ͐͋iͦaͦt̮̮ ̷͔̍ ̵̯̮ͥ:͔̥P̠̞
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 02, 2015, 08:40:53 »
Z͈̠apï͈s̪z͔ͫ͊ ̗̮sie͈͔̘ͫ ͖̇͊̊dͪo C̘͈̬̻̦̥͚̖̬͛͑̍̇O͈͇̠̜̰͑̎͊ͧ̚D͇̞͔̖̟̩̯̭ͪ͜E̱͚ͦ͗

O͓̻̬ͪd͓m͚̏i͈̙̒̎e͓n̠̒̎i̅.͚a̿ ̷̥s̅p̮̤oș̻̬̪̙o͔b̟̪̋̚ͅ w̯̦̮̅ j̖̻͖a̯̠͍̖̳k͖i̪̪̇ ̩̪̩̥͑p̩͓a͔̟̦͋tr̗͍͙̘͍z̳͍̩̙̃y͙ͥs̹͓͝͠z͈͇̅̒͟ ̣͈̉n̩̭̹̩.ä̞̹͓ͅ ̺͓҉s͈ẉ͐͋iͦaͦt̮̮ ̷͔̍ ̵̯̮ͥ:͔̥P̠̞

Anthar możesz śmiało treść swoich postów ograniczyć do "bump" bo taką mają w 90% wartość.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 02, 2015, 09:02:14 »
Anthar możesz śmiało treść swoich postów ograniczyć do "bump" bo taką mają w 90% wartość.


[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 02, 2015, 09:27:32 »
Anthar możesz śmiało treść swoich postów ograniczyć do "bump" bo taką mają w 90% wartość.
: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

[.BSI.] Dheedee

  • .BSI.
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Paullus Lux
  • Korporacja: Unseen Massacre
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 02, 2015, 10:58:36 »
Anthar możesz śmiało treść swoich postów ograniczyć do "bump" bo taką mają w 90% wartość.

Nie ograniczałbym tu materii tylko do jednego usera... Rozszerzyłbym to stwierdzenie do ogółu postów... oczywiście jako wyjątek potwierdzający regułę...;P

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 03, 2015, 13:24:24 »
Szuka czegos nowego to i tam cos nowego znajdzie.
Kompletnie inne spojrzenie na kazdy aspekt eve online.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 03, 2015, 13:51:57 »
Jak chcesz być chujem bez straty SSa to możesz uprzykrzać życie kopaczom w HI przez świecenie im na pasku jako suspect. Ja ostatnio spróbowałem (nie robiłem tego do zmian w agro) zabiłem jakieś 2 koparki które mnie zaagrowały i jakieś 2 badziewia które im przyleciały z odsieczą, posiedziałem podrażniłem ich jeszcze trochę - sami się zaoferowali że zapłacą mi 50m za to żebym im dał spokój na jeden wieczór :)

Wbrew temu co napisał Glass wardec to też niezła opcja, tylko trzeba polować na korpy które siedzą w oddaleniu od głównych hubów (Jita i Amarr)
żadnym najemnikom nie będzie się chciało ruszyć dupy, oczywiście należy mierzyć siły na zamiary samemu nie ma sensu wardecowac 100 osobowego corpa, bo nawet jesli to kompletne lamy to mogą Cię utłuc.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 03, 2015, 14:12:16 »
Te całe hi secowe "PvP" to jest smutne, lub żałosne. Kto co woli. W tej grze nie da się być najbardziej zlym.

[GRZEB] Grzebalec

  • GRZEB
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Grzebalec
  • Korporacja: Grzebalec Corporation
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 03, 2015, 14:21:01 »
Gagat nikt nie mówi o PVP!! O tym są inne działy na forum. Weź kilka głębokich oddechów i hejtuj noobpvp w innych działach.

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 03, 2015, 15:00:09 »
Eh zmylilo mnie zabijanie w hi. Te bohaterskie wojny itd. Przepraszam, zachowalem się jak gowniarz, bede spał od sciany

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 03, 2015, 16:02:30 »
Tu nie chodzi o pro PVP, tylko o zabawe w pixelowych stateczkach. 
Ktos chce sprobowac czegos nowego w eve , a gwarantuje ze jest to cos calkowicie nowego i odmiennego.
Calkowicie inne reguly zabawy , inne wyzwania.

Jest to bardziej wymagajace od polowania na raciarki w null , gdy robi sie to flota o sec statusie -10.

Szukasz celu altem, pozniej sledzisz go starajac sie wygladac najmniej podejzanie jak to sie da , miedzyczasie przedzierajac sie przez dzicz higseca flota o sec statusie -10.

W zaleznosci od  celu musisz jeszcze dociagnac cos co pozbiera z wraku nagrode, czasem jest to DST czasem fracht.

Oczywiscie wszystko robisz pod bacznym okiem higsecowych neutow, oraz corpow wardecujacych , a kazdy czeka na najmniejszy blad.
 
Zabawa przednia.
Zreszta CODE to zbieranina altow z wszystkich mozliwych aliansow , sporo CFC, PL , NC , sporo VoC jest , nie raz juz ratowalem ich frachta, ktory nie zdazyl odwarpic po zebraniu lootu.     

Jest to poprostu calkowicie inny tryb rozgrywki, gdzie wrogiem jest CONCORD / FacPo oraz wardec kampy  (bo nie ma to jak wpasc na taka 30 osoba flota bckow )

Taka zabawa rowniez daje poglad o tym jak , czym i gdzie latac w higsecu aby nie wtopic glupio za duzo.

Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 03, 2015, 16:32:11 »
Na litość boską zdecyduj się czy stawiasz spację przed przecinkiem czy nie.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 03, 2015, 16:36:48 »
Na litość boską zdecyduj się czy stawiasz spację przed przecinkiem czy nie.
Piszesz jak kompilator  ::)
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 03, 2015, 17:02:38 »
Piszesz jak kompilator  ::)
Piszesz jak gimnazjalista.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 03, 2015, 17:49:34 »
Piszesz jak kompilator  ::)

Piszesz jakbyś miał parkinsona ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 04, 2015, 08:54:32 »
O tej porze roku powinienem zapadać w sen zimowy a nie być budzony. Człowiek od kilku dni ma dostęp do beznadziejnego ale jakiegoś netu, sprawdza pocztę i widzi wesołe wiadomości od Dragona. Z tej okazji trochę wykoleję watek i skieruję go bardziej w stronę offtopicowych śmiesznych rzeczy.
Jak chcesz być chujem bez straty SSa to możesz uprzykrzać życie kopaczom w HI przez świecenie im na pasku jako suspect. Ja ostatnio spróbowałem (nie robiłem tego do zmian w agro) zabiłem jakieś 2 koparki które mnie zaagrowały i jakieś 2 badziewia które im przyleciały z odsieczą, posiedziałem podrażniłem ich jeszcze trochę - sami się zaoferowali że zapłacą mi 50m za to żebym im dał spokój na jeden wieczór :)
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?eid=49974923
http://eve.battleclinic.com/killboard/killmail.php?eid=49974925

From: MiltisUmbrae
Sent: 2015.11.03 22:00
To: Dragon QxReyho, 

Wiesz co kutas z Ciebie, kiedys razem latalismy a Ty mi do jajka strzelasz

I akurat w przypływie porannego zmęczenia rozpoczynającym się dniem wpadłem na myśl w stylu Andrzeja Poniedzielskiego gdyby tenże zdecydował się być kiedyś wulgarny - pamietajcie ,że lepiej być kutasem niż chujem.

A żeby nie być żadną odmianą penisa z powodu totalnego wykolejenia wątku to odpowiem założycielowi wątku, że MMO mają jedną zaletę. Cokolwiek będziesz robił to i tak dla częsci graczy będziesz sam wiesz kim. Oczywście możesz przyśpieszyć proces powiększania się liczby fanów inaczej przez różne prospołeczne działania w stylu suicide ganku (polecam używanie alta do skanowania fitów Maciałek i Hulków oraz używanie catalystów z SEBO bo nic tak nie podnosi górnikowi poziomu cholesterolu jak jajko po utracie koparki, fit możesz znaleźć w moich lossach), sprzątanie snipe Tornadem haulerów i małych szipów na salwę (działka 3/3/2 bo szkoda marnować taką alfę na wiele szipów skoro można tymi ostatnimi 2 podnieść poziom cholesterolu niedawnym właścicielom szipa wspomnianym jajkiem) czy ogólnie ubijanie wszystkiego co lata lub nie lata (trzeba prewencyjnie ubić bo być może będzie latało). W wypadku ubijania szipów minmatarskich nie ma mowy o ubijaniu tylko naprawiasz bug związany z tym, że przed Twoją akcją tego szipa nie dało się salvageować a po akcji już się daje. CCP od tylu lat nie naprawiłlo tego buga!!! W sumie zgodzę się z Militisem, że podpieprzanie lutu w highsecu "tyż" jest dobrym sposobem na powiększanie epenisa i znajduje do odzwierciedlenie w przechopdzeniu Twojego statusu wśród publiczności od smętnego zwisa do słowa niewłaściwie literowanego na murach przez "H". Gdybyś chciał być jeszcze pedałem to możesz używać alty do linków, logistyków i szczególnie ECMu. Aby być chujem z polotem możesz dawać invity do floty dla niespodziewających się pułapki przygłupów i robić im rózne złe rzeczy. EVE jest tu o tyle dziwną grą, że w wypadku złego dotyku na młodym graczu nie będziesz pedofilem a sam wiesz kim. Popuszczając wodze fantazji możesz postawić POS w lowsecu/WH z scramblem, działkami i innymi przyjaznymi obiektami a obok postawić TCU. Gwarantowane wizyty osobników, które do zalogowania się w EVE potrzebują pomocy psa lub kota. Poziom popularności zwiększa też męczenie jakichś fail korpów czy aliansów przez dłuższy czas i zostawianie im w systemie na całe dnie maina lub alta, o którym oni wiedzą że jest Twój. Rachunek za prąd wprawdzie wyższy ale i liczba osób uważających, że uczestniczysz w paradach równości wzrasta conajmniej proporcjonalnie do czasu jaki "śmierdzisz" im na lokalu. Jak dobrze pójdzie to możesz ich dobić patrząc jak dają sobie spokój i się wynoszą z Twojej okolicy obserwując w cloaku jak odanchorowują szpilkę/i po czym kradniesz ją i zabijasz im indyka/orkę/frachta z dobytkiem. Możesz tłumaczyć się rozwiązywaniem problemu uchodźców i bedziesz popularnym ale chujem. Nawiązując też do bohatera, który zachęcił mnie do wybudzenia się ze snu zimowego a o którym bohater nie wspomniał można iśc do gildii, która w EVE nie wiedzieć czemu nazywa się korpem albo lepiej do aliansu, w którym kierownictwo jest na poziomie, gdzie nazwanie małpą byłoby obrażeniem tychże ssaków. I rozwiązujesz problemy logistyczne akceptując kontrakty transportowe. Co ciekawe nie musisz mieć do tego ani JFa ani choćby frachta. Wystarczy bycie wiemy kim. Jak dobrze pójdzie to nieco bogatszym na koniec. Są warianty wymagające bycia chujem cierpliwym. Czyli czekasz na przydatne role. W tym celu możesz być chujem podpierdalająym kolegów/knującomakiawelicznym lub przymilnym. A potem masz ich capitale, supery, POSy , BPO. Możesz też bawić się w scam ale ja się na tym nie znam. Niestety prawie w wszystkie te działania, jeśli będziesz zbyt skuteczny, mogą przynieść dość zaskakujący skutek socjologiczny. Możesz osiągnąć status takiego ch... że nawet Ci co do niedawna uważali cię za ch.. będą uważać Cie za celebrytę i zamiast uczciwie nienawidzieć Cie będą się chwalili, że ich wydymałeś/zabiłęś/mieli z Tobą dziecko. Oczywiście nadal mały odsetek będzie Cię za ch.. uważał ale głównie z zazdrości, że oni to nie Ty.

P.S. Z przyczyn potocznie zwanych życiem dość gwałtownie przeprowadziłem się w malowniczo zadupiasty region Irlandii, gdzie nie ma nic poza górami, oceanem, torfowiskami, jeziorami  i strumykami czyli Connemara. Rejon właściwy dla miśków aby w sen zimowy zapadały. Na moje nieszczęscie od kilku dni mam jakieś WiFi więc coś tam w necie grzebię i sprawdzam co się dzieje choćby w EVE zamiast robić coś bardziej pożytecznego. Niestety czasem wiąże się to z bardzo smutnymi wiadomościami a czasem z tak zabawnymi jak semantyczne róznice w byciu  męskimi genitaliami. Co gorsza niedługo znów się przeprowadzam i co jeszcze gorsze to w okolice cywilizowane i pewnie wrócę do gry ale jest nadzieja, że może w mojej przyszłej chałupie nie będzie linii telefonicznej i nie będę świadom wielu rzeczy, których świadom nie chcę być jeszcze przez pewien czas. A teraz kończę i będę wk.. aż do lunchu bo właśnie zmarnowałem czas jaki miałem na sporządzenie spożycie śniadania.



« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2015, 12:27:54 wysłana przez Jan Morgenstern »

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 04, 2015, 10:34:10 »
Strasznie mi Janku brakowało Twoich postów na centrali.  A na zalaczonych przez Janka killach chuj (czyli ja w tym przypadku) nadzial się na damski kondom z kolcami  w postaci nubka w vexorze na hull tanku który okazał się być altem albo kolegą Dragona. O tym że wpadłem na minę się dowiedziałem jak już było po ptakach. xD

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 04, 2015, 13:49:14 »
Wracajac do tematu , jesli nie ganking pomysl o meta gaming.
Totalnie odmnienna rzecz, bardzo wymagajaca, rowniez pod katem nakladow - musisz miec tony altow w roznych dziwnych miejscach , ale dzieki temu mozesz np powiedziec co nie ktorym : "I'm in your alliance m8"
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2015, 00:29:24 wysłana przez Anthar »
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 04, 2015, 13:51:47 »
jakis ty przebiegly....
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 04, 2015, 13:54:07 »
jakis ty przebiegly....
Znudzony, ale emaila z minionkow nie przekleje !
Chyba... nie nie przekleje  ::)

Pozniej sie mnie czepiaja ze blue szpieguje  :P
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 04, 2015, 13:55:06 »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 04, 2015, 13:56:35 »
Nie kus........
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[WILD5] Gagat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 582
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Gagatek Bimbrownik
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 04, 2015, 13:58:11 »
Jak szpieg z krainy deszczowcow.
Marzę o dniu w którym wsadzisz do nas szpiega :) 

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 04, 2015, 13:59:34 »
VoC mamy blue ... jak i inne podobne wynalazki , prawda?  >:D

edit.
Co by nie bylo, jaja sobie robie.
Nie szpieguje blue.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 04, 2015, 14:03:46 »
ch kogo to obchodzi... hehe
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Co by tu dalej
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 04, 2015, 14:06:55 »
FredFlinston jak widzisz tak wyglada +- meta gaming w EvE.       
Grasz w gre , wplywasz na nia i poczynania innych czasem wogole nie grajac.       
Dobrze jest siedziec w jakiejs wiekszej grupie aby wykozystac czasem informacje ktore zbierzesz , tudziez wspomagac dana grupe , bo sam meta gaming bez wyraznego celu jest nudny.         

Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!