Autor Wątek: Discovery Proof Doc. i abonament  (Przeczytany 13749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

c.michalska

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chech Clone01
Discovery Proof Doc. i abonament
« dnia: Październik 17, 2015, 02:10:59 »
Witam,

jakie to banalne, ale prawda jest okrutna... dopiero zaczynam przygodę z EVE! A szkoda, bo widzę, że może mi zająć kilka miesięcy, zanim w ogóle poznam podstawy. Mam pytanie odnośnie Discovery Proof Docum do eksploatacji złóż na asteroidach. Szukam tego ustrojstwa w box trening, ale nigdzie nie widzę. Źle szukam czy w złym miejscu?

A propos... abonament dotyczy dni w rzeczywistości czy czasu spędzonego w Eve?

Pozdrawiam,

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2015, 06:24:24 »
Ja gram parę lat i też nie wiem o czym piszesz ;)

Abonament tyczy ilości dni kalendarzowych a nie spędzonych przy grze in plus skille lecą mimo że nie grasz i nie trzeba bić mobków żeby nabić level ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 17, 2015, 06:36:18 »
też nie pamiętam tej misji,
najprościej będzie poszukać na YT po nazwie albo w poradnikach dla nowych graczy
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

c.michalska

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chech Clone01
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 17, 2015, 10:52:56 »
OK! W końcu natrafiłem na taką anomalię, gdzie nie było żadnych bandytów  :).
No, ale asteroidy nie udało mi się zniszczyć, tylko zaliczyłem ten trening... może laser był za słaby.
W dalszym ciągu nie wiem co miała znaczyć wiadomość o tych certyfikatach z boxu, być może za wykonanie tej misji wskoczył tam jakiś certyfikat.

Pozdro i gram dalej.

a wiadomość od boota brzmiała tak:

You've done well. You are now inside a Cosmic Anomaly. Normally there would be hostile ships present, but our people have already cleared the area.


All you need to do now is recover the Proof of Discovery document we left there. You can find one of them in the nearby Training Container. You only need a single document. It will serve as physical proof that you have passed this stage of the tutorial, so make sure to recover at least one.


Once you have it, bring it back to me and we can move on to more advanced types of scanning.

czyli

Zrobiłeś dobrze. Jesteś teraz wewnątrz Kosmicznego Anomaly. Normalnie nie byłoby wrogie statki obecne, ale nasi ludzie już wyczyszczone obszar.


Wszystko, co musisz teraz zrobić, to odzyskać dokument Discovery dowód zostawioną tam. Można znaleźć jeden z nich w pobliżu Training opakowaniu. Wystarczy tylko jeden dokument. Będzie ona służyć jako fizyczny dowód, że przeszedł ten etap tutoriala, więc upewnij się, aby odzyskać przynajmniej jedną.


Po to, aby ją z powrotem do mnie i możemy przejść do bardziej zaawansowanych typów skanowania.


................................................. ........................

Vilendra

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Vilendra Sharvas
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2015, 11:17:47 »
Google translate się kłania, przez to nie zrozumiałeś :)

Chodzi o to, że dokument jest do zabrania z puszki (training container). Musisz do niego podlecieć, kliknąć, otworzyć, zlootować (loot all) i będzie w twoim cargo. Być może puszki nie widzisz, bo nie masz jej na over view, poszukaj w ustawieniach.

c.michalska

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chech Clone01
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2015, 11:44:33 »
Z tego co wnioskuję, to puszka TC (training conteiner) jest w moim ekwip., a udać się miałem do anomalii, orbitować wokół aster., użyć lasera i zal. W każdym bądź razie tak to się potoczyło. A kwestia certyfikatu z TC została pominięta, bo akurat w tym obszarze do którego się udałem, nie był mi potrzebny. No, ale jeszcze uczę się czytać w języku EVE-english ;)

PS. Chyba że TC w lewym pasku to są dokumenty do zebrania?

FASCYNUJĄCE!!!

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 17, 2015, 11:56:20 »
A myślałaś (jesteś kobietą ? ;) ) co chcesz robić w tej grze ?
 
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

c.michalska

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chech Clone01
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 17, 2015, 12:18:53 »
o jaką płeć pytasz? Sex czy gender  :P?

Fajne pytanie: co chciałbyś robić w tej grze? Jak byłem mały to starszyzna pytała się mnie o to, a wyszło i tak po swojemu  :P
Ale tak na serio, to myślę, że chciałbym się dobrze bawić, eksplorować, badać,poznawać, uczyć się i stać się członkiem społeczności nauczycieli.

Pozdro,

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 17, 2015, 12:58:10 »
Zmyliła mnie nazwa postaci tak jak np. Ann karas czy Mona x.
Czyli nie chcesz zabijać, gwałcić i mordować a to forum to w zasadzie sami gwałciciele i mordercy evkowi  8)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

c.michalska

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chech Clone01
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 17, 2015, 13:33:40 »
Mordobicie zawsze będzie w modzie. Jak się wylansuję to może zetnę kilka głów w poniedziałkowy poranek, ale mama mówiła, że jestem stworzony do wyższych celów :-\.

A ty czym się zajmujesz? Zarabianiem czy zabijaniem?

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 546
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 17, 2015, 13:37:12 »
Gram dla przyjemności
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

c.michalska

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chech Clone01
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 17, 2015, 13:46:49 »
Wymigująca odpowiedź...Kuba rozpruwał dla przyjemności.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 17, 2015, 13:51:58 »
I już masz odpowiedź czym się ten kolega zajmuje... gra dla przyjemności... resztę sam sobie dopowiedz.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 17, 2015, 13:56:21 »
Wymigująca odpowiedź

Nie chcę się mądrzyć ale tak już będzie do końca na tym forum  ;)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

c.michalska

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chech Clone01
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 17, 2015, 14:03:54 »
nie no spoko, znaczy się, że sami głupcy  :P
ale tak całkiem na serio, to po info będę wpadał okazjonalnie. Z autopsji wiem, że i tak nim dostanę odpowiedź problem rozwiąże się sam, a po mnie zostanie tylko głupi ślad. Ale spoko, wpadam do społeczności, zebrać jakieś namiary na czaty, pogadać w czasie gry, itp/. Bestress, nie wyłudzam.

PS. No to pochwal się statkiem ;D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 17, 2015, 14:47:11 »
W 90% przypadków nie chciałbyś aby Ci się pochwalili statkami w przestrzeni evki --- Byś szybko odnalazł drogę do klonowni ];ppp
Swoją drogą masz plusa za humor i luźne podejście do gry i być może życia ];)

Pynio

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 17, 2015, 18:22:15 »
https://www.youtube.com/watch?v=blA8L9riXDA

Masz tutaj filmy, na których zasłużona postać w EVE pokazuje początki. Jest mnóstwo komentarza od strony osoby doświadczonej co może Ci się przydać w przyszłości. Nikt sta pewnie nie robił obecnego tutoriala, jak aptrzę na te filmy, to rzeczywiście można troszkę pobłądzić :)

Generalnie dobrze jest mieć osobę, która chociaż w niewielkim stopniu powie Ci co i jak. Chociuażby takie rzeczy, przez które nabędziesz złych przyzwyczajeń (typu okrągłe menu w grze). Osobiście korzystanie z tego traktuję jako złe przyzwyczajenie ;)

c.michalska

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chech Clone01
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 17, 2015, 23:06:36 »
thx, właśnie słucham, gram i zajawiam się na maxa,  :P, mam nadzieję, że mi życia starczy. Strasznie skomplikowana. Okay, ale nie ważne. Jest polski chat? :(

Co do złych przyzwyczajeń to ja jestem zdolny": jedzenie przy pracy, śmietnik wokół kompa, dłubanie w nosie, itd. itp.
wśród moich znajomych raczej sami krasnale i elfy :( Ale spoko! Razem przez to przejdziemy! Co nie? :(

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 18, 2015, 09:11:09 »
Polski chat: polish
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 18, 2015, 09:41:13 »
Polski chat: polish
90% troli
8% idiotów
2% sensownych i pomocnych ludzi
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

c.michalska

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chech Clone01
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 18, 2015, 12:27:06 »
Polacy z reguły się nie lubią. Ja jednak preferuję pragmatyczne podejście. Nie mam zamiaru tracić cennego czasu abonamentowego na czcze pogaduszki (od tego mam E-C ;)), tylko znaleźć bratanków do wspólnego podboju space cosmos 8). Zdecydowałem już kim będę - przedsiębiorcą! Zaczynam edukację w szkole dla tej profesji! Wybrałem bezpieczne sektory. Studiuję mapę i uczę się mechaniki. Mam nadzieję, że niedługo podrosnę i będę mógł cieszyć się grą.

Skąd się wzięły bad sektory? Tam jest stałe zagrożenie czy przelotne? Sytuacja może się zmienić?
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2015, 12:39:56 wysłana przez c.michalska »

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 18, 2015, 12:42:46 »
Nie zniecheć się za szybko bo EVE jak i w życiu aby zacząć coś produkować trzeba kapitału.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Anthar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 508
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Anthar Thebess
  • Korporacja: REPUBLIKA ORLA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 18, 2015, 13:10:51 »
Zagadaj z shockami ( po czesci administracja forum) , maja sporo nowych wiec moze i kolejna duszyczka nie wzgardza.       
Pamietaj - nie kop ;)     
Na serio - czas ktory w to zainwestujesz ( a raczej skill pointy ) nie maja zastosowania w niczym innym.
Jestes nowy?
C0ven to najwiekszy i najstarszy polski sojusz w EVE!

c.michalska

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chech Clone01
Odp: Discovery Proof Doc. i abonament
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 18, 2015, 13:39:46 »
bardzo dużo dowiedziałem się już z podręcznika markusiek https://www.youtube.com/watch?v=xqizgtl2-OQ
czapki z głów i wielkie dzięki.
Studia trwają około 5 lat i na to się przygotowuję. Może po tym czasie bilans będzie dodatni  ;D

a propos, dodanie avatara z gry na forum tylko poprzez screenshota?