Autor Wątek: Skyforge  (Przeczytany 4477 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Skyforge
« dnia: Październik 16, 2015, 12:46:27 »
W poszukiwaniu czegoś do pogrania znaleźliśmy coś co się zowie
skyforge.

http://sf.my.com/gb

Darmowe MMO - klimat cholera wie jaki, są postaci wysoko techniczne jak i totalnie magiczne (nekromanta?).
Nie ma levelowania - jest coś co się nazywa prestiżem i od tego zależy co mamy dostępne, ubić kogoś z dwukrotnie wyższym prestiżem to nie problem.
Generalnie po paru tyg jeszcze mi się nie znudziła - jak ma ktoś chęć to wołać, zbieramy sobie ekipę do wspólnego łażenia po tym uniwersum.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Skyforge
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2015, 13:48:46 »
A to nie jest moba?
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Skyforge
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 16, 2015, 14:18:08 »

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Skyforge
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2015, 15:19:26 »
(filmik powyżej pokazuje salę treningową gdzie można sobie skile potestować... nijak się to ma do prawdziwej gry w zadaniach czy dungeonach czy pvp)

no właśnie nie jest to MOBA , nie ma tam open world (jakby ten gdzie indziej był w pełni open, zawsze są jakieś granice).
Jest trochę dużych lokacji, można pójść do obserwatorium i tam wybrać sobie "zdarzenie" w którym się chce uczestniczyć.

Jest klasa supportu, dps, tank - ale nie ma czegoś takiego jak healer - trzeba sobie radzić.
Jak na razie doszedłem do poziomu dungeon - z tego co wiem są

potyczki - czyli idzie się we trzech wypełnić jakieś zadanie. (dosyć szybko jest też 3vs3)
dungeon - 5os trudne w ciul i często jest to 'ściana' dla tych przyzwyczajonych do powyżej
raid - 10os - nie miałem okazji się pobawić
inwazja czy jakoś tak - tutaj tylko czytałem, pojęcia nie mam co się tam robi.

mankament dla wielu - klimat nie jest typowo "mroczny", twarze postaci jakieś takie pedalskie,
natomiast in plus - aspiruje się do roli boga, tworzy własne świątynie i posągi i adeptki chcące dołączyć biją pokłony... cycate adeptki  :D

Generalnie po pierwszym podejściu miałem odczucie - nie mój klimat ale pogram zobaczę co tam się robi... Potem było już tylko lepiej na tyle nawet że wykupiłem premium (nie często mi się to zdarza).

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Skyforge
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2015, 15:29:49 »
cycate adeptki  :D

Ściana tekstu. A wystarczyło napisać to co zacytowałem :)

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Skyforge
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 16, 2015, 15:30:49 »

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Skyforge
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 16, 2015, 15:35:11 »
sęk w tym że nic nie napisałeś i odniosłeś się przy tym do filmiku z salki treningowej? rly?
To że cholera wie co to jest napisałem już wcześniej.
Ściana tekstu nie była dla Ciebie w odpowiedzi, a komentarzem dla ludzi którym filmik powie tylko tyle że bije się mobki w jakimś sześcianie.
Sam nie wiem czy to nie kolejny shit - już się sparzyłem na paru tytułach w których wszystko wyglądało ok tylko nie było end game.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Skyforge
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 16, 2015, 16:56:33 »
Ale to był pierwszy i jedyny filmik który obejrzalem. I sam nie wiedziałem co napisać. :/ A o cytatych panienkach to nie był przytyk. Tylko że naprawdę w czasach kiedy 30 letni facet z żoną i dzieckiem nie ma już co robić w tych rzadkich chwilachprzy kompie, to fragment o cytatych adeptkach to jest serio najlepsza reklama ;)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Skyforge
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 16, 2015, 17:23:20 »
Ale to był pierwszy i jedyny filmik który obejrzalem. I sam nie wiedziałem co napisać. :/ A o cytatych panienkach to nie był przytyk. Tylko że naprawdę w czasach kiedy 30 letni facet z żoną i dzieckiem nie ma już co robić w tych rzadkich chwilachprzy kompie, to fragment o cytatych adeptkach to jest serio najlepsza reklama ;)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

hah - no racja.
Te kleczące cycate adeptki to cytat z kumpla - nie dalej jak wczoraj o tym mówił.