Autor Wątek: Wildstar  (Przeczytany 29030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xeyo

  • ΞVΞ
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 167
  • (>_<)○------(^o^)○
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeyo
  • Korporacja: project HAVEN
  • Sojusz: No Handlebars.
Odp: Wildstar
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 21, 2015, 23:06:26 »
... panowie wyskillowali  "Forum Warrior" na V! ^^

Amek Vi

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Amek Vi
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Wildstar
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 22, 2015, 10:39:32 »
Wyjątek potwierdza regułę? Jedne z najdurniejszych stwierdzeń jakie kiedykolwiek słyszałem.

Na parkingu stoi żółty samochód, co potwierdza, że wszystkie samochody są niebieskie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Wildstar
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 22, 2015, 13:39:55 »
Ale "pszczoła, kształt, pszenica" w żaden sposób nie potwierdza reguły mówiącej "po spółgłosce piszemy rz" (o czym mowa w artykule), ale nie dość, że nie potwierdza tej reguły to też jawnie jej przeczy.

Gość źle sformułował ten punkt to fakt, mógł znaleźć kilka lepszych przykładów. No ale bez przypierdolenia się do czegoś dzień stracony :P

@Amek miszcz
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Wildstar
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 22, 2015, 14:04:09 »
No ale bez przypierdolenia się do czegoś dzień stracony :P

Cieszę się, że nie tylko ja tak uważam  :-*

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
Odp: Wildstar
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 23, 2015, 21:04:44 »
Nie przepada za grami z bajkową grafikową, dla mnie to taką grafika jest wybierana bo:
-firma chce przyciągnąć jak najwięcej dzieci
- co pewnie częstsze, wybór podyktowany jest lenistwem, oszczędnością. Bajkową grafika nie musi być szczegółową, ot taką konwencja, więc o wiele łatwiej i taniej można zrobić levele, nikt się nie będzie czepiel że slaba animacja włosów/trawy/liści itp.

Tu się akurat wtrącę bo pod względem animacji ruchu postaci i walki WoW nie ma sobie równych, próbowałem wiele fantasy (i nie tylko) MMO i za każdym razem jak obserwowałem postacie w czasie walki to wydawało mi się jakby im kołki w dupy powsadzano.

Co do grafiki zgodzę się że nie każdemu może podchodzić styl WoWa/Warcrafta ale szczegółowości na pewno jej nie można odmówić. Zwłaszcza po tych wszystkich updateach grafiki a było ich kilkanaście albo i więcej. To już nie ten kanciasty i pustawy  WoW z czasów Vanilli czy TBC. Gra ma ponad dziesięcioletni silnik a wygląda lepiej niż większość wydanych w ostatnich latach MMO.

Dla porównania spójrzcie na Aion na silniku CryEngine. Nie ma tam bajkowej grafiki ale zestarzała się tak szybko że teraz wygląda jak kupa zwłaszcza jak zaczniesz przyglądać się terenowi.