Autor Wątek: Powrót po 5 latach  (Przeczytany 4556 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HT

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HardTrue
Powrót po 5 latach
« dnia: Listopad 18, 2022, 11:50:09 »
Hejka. Zastanawiam się czy ma to sens. Chyba wiele się zmieniło. Zachęćcie mnie :D

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Powrót po 5 latach
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2022, 08:40:19 »
Zmieniło się to, że mniej ludzi gra niż kiedyś, a polskojęzyczna społeczność się gdzieś rozpłynęła. Na pewno ktoś jeszcze lata i nawet dobrze się bawi, lecz niekoniecznie na forum zagląda. Mimo wszystko obecnie aktywność polskich korpów jest na równi pochyłej i staje się cieniem tego co było za czasów świetności C0venu-u dobre 5 lat temu.

Wg. https://eve-offline.net w Evkę ciągle gra średnio 20K ludzi, wróć, zalogowanych kont, ale trzeba wziąć poprawkę, że 35% siedzi w wypizdowie, a ich właściciele kopią/racą na afk na 5+ kont. 10% to boty na markecie. 10% to kurierzy, zazwyczaj też boty. Kolejne 10% to boty ogarniające inne rzeczy, np. local. 15% to konta afk, które nic nie robią. Pozostaje 20% kont, które co prawda nie są afk, ale bezcelowo kręcą szipem na stacji ćwierć dnia albo siedzą z brązowymi gaciami w falconie w cloaku, a w przerwach nawet robią coś ciekawego. Czyli średnio w zwykły nudny dzień jakieś hmmm... 4K 'żywej masy' przed komputerem? :)

« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2022, 10:17:15 wysłana przez Zgudi »

HT

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HardTrue
Odp: Powrót po 5 latach
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2022, 09:07:06 »
Dzięki. Smutny ten obraz troszkę :) Wykupiłem omegę na 1 m-c. Zobaczymy jak z czasem u mnie będzie. Wydaje mi się, że większość evkowiczów po prostu dorosła i zwyczajnie brak im czasu na coś tak czasożernego jak to. Natomiast dla pokolenia Z i młodszych, ta gra może po prostu okazać się za trudna :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Powrót po 5 latach
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2022, 10:02:17 »
Wszystkich dopadło życie, praca, rodzina, kredyty, albo po prostu znudzenie. A nowych przybywa mniej niż ubywa.