Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Nowy dział - propozycja

(1/2) > >>

Xar:
Witam bardzo serdecznie!

Obecnie na forum posiadamy dwa działy dotyczące innych gier, jest to ten ogólny, w którym są prowadzone dyskusje o wszystkich tytułach niebędących Eve oraz specjalny dla World of Tanks.

Proponuję stworzenie działu dla Guild Wars 2, gdzie można by było wrzucać rozmaite informacje dotyczące tej gry, żeby rzeczywiście nie pakować wszystkiego do jednego tematu. Jak widać zainteresowanie jest spore - ludzie się tam często wypowiadają, a sama gra dzięki rozwijającemu się esportowi z miesiąca na miesiąc będzie coraz popularniejsza, dlatego przydałoby się tutaj dla niej więcej miejsca.

Dux:
To zainteresowanie GW składa się z Ciebie i ........ i tyle.
Dział o WT zdechł miesiące temu. Nikt tam nic nie pisze.
W ogóle ruch na Centrali jest taki, że dodatkowe działy mijają się z celem.

Qlko1:

--- Cytat: Xar w Wrzesień 11, 2015, 12:14:50 ---Obecnie na forum posiadamy dwa działy dotyczące innych gier

--- Koniec cytatu ---
Jakie "posiadamy", od kiedy ty tu coś posiadasz? Na moje oko to jesteś tu coraz mniej chcianym zaledwie gościem.


--- Cytat: Xar w Wrzesień 11, 2015, 12:14:50 ---Proponuję stworzenie działu dla Guild Wars 2, gdzie można by było wrzucać rozmaite informacje dotyczące tej gry, żeby rzeczywiście nie pakować wszystkiego do jednego tematu.

--- Koniec cytatu ---
Zdecydowanie przeciw, jest ryzyko że sprowadzisz tu swoich kolegów.


--- Cytat: Xar w Wrzesień 11, 2015, 12:14:50 ---Jak widać zainteresowanie jest spore - ludzie się tam często wypowiadają,

--- Koniec cytatu ---
Ta, zainteresowanie jest przeogromne, ludzie czekają z ogromnym zniecierpliwieniem na Twoje doniesienia. Liczba graczy póki co też jest imponująca:
1. Ty 
2. Soulscream (przynajmniej pytał o możliwość dołączenia x czasu temu).
/ironymode off


--- Cytat: Xar w Wrzesień 11, 2015, 12:14:50 ---a sama gra dzięki rozwijającemu się esportowi z miesiąca na miesiąc będzie coraz popularniejsza, dlatego przydałoby się tutaj dla niej więcej miejsca.

--- Koniec cytatu ---
Nie bez powodu adres forum to http://eve-centrala.com.pl/

WARA!

Zgudi:
Jestem bardzo przeciw, bo jeszcze ściągnie tu takich jak on i razem będą siać ferment na centrali :)

Filip Bonn:
Jestem za!
Przyda się trochę flejma ]:->

Ps. Grałem w GW2 od premiery przez 3 miesiące i wiem że nie ma po co wracać. Zmarnowany potencjał to najlepsze co można powiedzieć.

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej