Autor Wątek: Powrót starego gracza  (Przeczytany 25295 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 10, 2015, 22:57:26 »
Niech GW2 będzie 12 lat na rynku chłopcze to pogadamy, która gra nie ma przyszlości.

GW mają już 10 lat, więc niewiele mniej niż EvE. Tylko, że wydawca w pewnym momencie stwierdził, że zrobi "2" bo "1" nie ma już sensu rozbudowywać. Co ja bym dał za to, żeby CCP miał kasę i chęci na zrobienie EvE2.

Przy wszystkich różnicach, obie gry mają podobną ceche: brak end-gamu. Kończy je sie, kiedy ma sie poczucie, że się je "wygrało". Gralem sporo w obie i obie uważam w tym momencie za niegrywalne. TYlko co pół roku mnie coś ciągnie do EvE i wracam jak do nałogu. Ale po trzech dniach mam znów dosyć.

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 10, 2015, 23:20:56 »

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 10, 2015, 23:41:39 »
Hm. Dla Ciebie Pan Xar.
Powiedział Xar do Filip Bonn.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2015, 23:58:09 wysłana przez Zgudi »

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 10, 2015, 23:55:47 »
Narrator :P?

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 11, 2015, 06:00:45 »
GW mają już 10 lat, więc niewiele mniej niż EvE.

Rozmawiamy o GW2 ;)
Nie mieszaj GW1 który jest inną grą i dogorywa od kilku lat bez konkretnych aktualizacji i dodatków.


a ja i moja siostra mamy razem już 67lat, więc płać za nas składki i wypłacaj nam emeryturę


Hm. Dla Ciebie Pan Xar.

Przecież to w ogóle nie rolplejowe, a nie przypadkiem "Niszczyciel Świtu" czy jakaś inna "Księżycowa Tarcza"?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2015, 06:58:34 wysłana przez [EVOLL] Filip Bonn »
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 11, 2015, 06:42:54 »
Pan Xar? Ha. Dzieciaku. Wpadasz na forum graczy EvE gdzie średnia wieku wypada około 30, pierdolisz z wielkim zapałem o historii wymyślonego świata w którym biegasz z wymyśloną świecącą postacią, usiłujesz trollować,  ale mając tylko doświadczenie z umysłowych pojedynków na przerwach w szkole, wychodzi bieda i wstyd.
Gdyby krowa nosiła biustonosz to byś cycka na żywo do tej pory nie zobaczył, osiągnięcie "najlepszy seks" zapewne dalej należy do twojej prawej ręki, a nagą kobietę widziałeś jak twój kolega na serwerze swoją księżniczką zmieniał armour.
I ty wymagasz żeby ktoś cię tytułował per pan? Kurwa, to jakaś ukryta kamera?

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2015, 10:21:33 wysłana przez qlko1 »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 11, 2015, 08:14:32 »
A jaką ty niby przyszłość widzisz przed Eve? Porozmawiaj sobie z devami tej gry (nie jako konsument) i sam zobaczysz jakie jest ich faktyczne podejście do tej produkcji.

Trochę pudło, bo w stopce nie ma żadnej wzmianki o GW2.

Trochę pudło, bo w stopce nie ma żadnej wzmianki o GW2.

Taaa, a Kaczyński nie jest z PiSu.

Popraktykuj umiejętność dyskutowania, bo na razie wygląda to tak, że po tym jak ktoś skrytykował Twoje posty o GW2, które zamieszczasz na forum o EVE, postanowiłeś się "odegrać" niczym nieopierzony obszczymurek i wlazłeś do losowego innego wątku żeby "dopierdolić EVE".

A co do dyskusji z devami, kilka osób z tego forum miało okazję spotkać i pogadać z różnymi devami i pracownikami CCP, powiedz mi gdzie Ty miałeś taką okazję że zajmujesz takie autorytarne stanowisko na temat podejścia devów CCP do EVE? Zwłaszcza że przez ostatnie dwa lata zmieniło się ono dość mocno...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 11, 2015, 10:09:12 »
Szczerze mówiąc nie ma do czego wracać, ot twórcy Eve znaleźli sobie niszę i teraz już tylko doją naiwnych. Gra jest strasznie słaba i nie ma jakiejkolwiek przyszłości, a najśmieszniejsze jest to, że z graczy robi się idiotów przez wmawianie im jacy to nie są super elitarni - oczywiście wszystko po to, żeby zarabiać na ich głupocie pieniądze. Dzięki grze (mimo, że słabej) czują się dowartościowywani, więc wciąż przy niej trwają. Tania i oczywista manipulacja, ale na sporą ilość otumanionych ludzi to chcąc nie chcąc wciąż działa.

Jeśli ktoś wchodzi na centralę, żeby przekazać wszystkim, że są naiwnymi otumanionymi idiotami bo grają w jakieś "strasznie słabe" EVE a nie GW czy inne anime które on tu namiętnie promuje, to dyskusja z takim delikwentem traci sens. W tym momencie czegokolwiek byście nie napisali to i tak "Pan Xar" jak kazał się tytułować to podepcze bo "idiotów" się przecież nie słucha.

Może niech lepiej Doom wkroczy i przyblokuje mu ten jego wątek, a Xar zwinie się z stąd dalej przekonany o swojej durnej racji.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2015, 12:55:35 wysłana przez Zgudi »

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 11, 2015, 11:55:41 »
A co do dyskusji z devami, kilka osób z tego forum miało okazję spotkać i pogadać z różnymi devami i pracownikami CCP

Okej, ale była to rozmowa konsument - biznes, czy biznes z biznesem?

Nadal podtrzymuję to co napisałem w swoim pierwszym poście - tym bardziej, że nie ma tam nic, czego przeciętny gracz Eve by nie wiedział. Widać prawda boli, skoro wywołało to u niektórych takie poruszenie.

na razie wygląda to tak, że po tym jak ktoś skrytykował Twoje posty o GW2

Hm, to teraz idź do działu o GW2 i zobacz sobie moje posty, które się tam znajdują. Pokaz mi w którym momencie oburzyłem się jakąś krytyką - przecież po mnie wszystko co tam wypisujecie totalnie spłynęło. Większości z tych postów nawet nie miałem czasu przeczytać ^^' Po prostu wysyłam tam swoje i tyle.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 11, 2015, 11:59:20 »
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Xar

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 18, 2016, 12:41:53 »
Nie minęło pół roku i są pierwsze efekty :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pVqWuzCklu4[/youtube]

Ajj, niedowiarki.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 18, 2016, 12:51:14 »
Nie minęło pół roku i są pierwsze efekty :)

Ajj, niedowiarki.
Czyli?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 18, 2016, 20:36:50 »
czyli nic, tak wlasnie jest z niedojebanymi. to nic ze od wiekow mozna bylo sobie kupic oczywiscie za $$$ od razu 100 a nawet i pewnie 470M SP postac i w ciagu jednego dnia gry w eve miec chara i stado tytanow. TAK QRWA mozna bylo to od bardzo dawna i nic, KOMPLETNIE nic sie nie zmienilo w tej materji. tylko teraz za dodatkowa oplata mozna miec to na postaci z wlasnorecznie wklepanym nickiem. Jaki to ma wplyw na mechanike gry, a no zaden, ale ciemniaki maja z tym problem.
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 19, 2016, 08:18:44 »
Cóż, chciałem żeby sam rozwinął swoją "myśl" :)
Ciekawiło mnie co ma SAM do powiedzenia, polinkować jakieś filmiki na temat GW i wrzucić z enigmatycznym "komentarzem" też potrafiłbym, nie mając kompletnie pojęcia o tej grze :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 19, 2016, 09:02:05 »

Obrazek mówi sam za siebie i nie wymaga zbędnych komentarzy.

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 19, 2016, 09:17:40 »

Obrazek mówi sam za siebie i nie wymaga zbędnych komentarzy.
Chyba wybiorę się po 2gą kawę, bo za cholerę nie łapię  :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 19, 2016, 09:30:54 »
Jakiś czas temu dość regularnie przeglądałem największe polskie forum o grach MMORPG akurat zbiegło się to z premierą dodatku do GW2. Pamiętam że w dziale gw2 aktywnie udzielał się Xar i nawet tam, nawet przez graczy GW2 był uważany za Fanboya :D

Szkoda czasu na dyskusję z gościem.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 19, 2016, 09:41:58 »
Chyba wybiorę się po 2gą kawę, bo za cholerę nie łapię  :)
Na forach Wargamingu mianem pomidor lub warzywo są określani gracze, którzy są po prostu zbyt tępi żeby się nauczyć gry.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 19, 2016, 09:53:27 »
a wszystko przez XVMa: ]
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 19, 2016, 10:42:27 »
Na forach Wargamingu mianem pomidor lub warzywo są określani gracze, którzy są po prostu zbyt tępi żeby się nauczyć gry.

Po prostu tak jak Xar chciałem wrzucić cokolwiek i dać podpis bez sensu, ale nie myślałem że to pójdzie w tym kierunku :)

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 19, 2016, 11:02:13 »
Cóż, chciałem żeby sam rozwinął swoją "myśl" :)
Ciekawiło mnie co ma SAM do powiedzenia, polinkować jakieś filmiki na temat GW i wrzucić z enigmatycznym "komentarzem" też potrafiłbym, nie mając kompletnie pojęcia o tej grze :)
No jak to co :) Kiedyś wypowiedział się już o EVE na tym forum a ten powyższy post wskazuje że wcale zdania nie zmienił. Chociaż chłopak ma 16 lat to rośnie z niego taki mały xantinosek. Tylko że tu jest gorzej, bo tamten ma 40-50 lat i trochę doświadczenia życiowego a ten "Pan Xar" podobnie rozbuchane ego i pozjadane rozumy ale i blade pojęcie o życiu z racji wieku :)

Jak to mówią: Ledwo odrasta od ziemi a już ma dużo pouczeń i wiedzy do przekazania światu.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2016, 11:16:34 wysłana przez Zgudi »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 19, 2016, 11:40:03 »
Po prostu tak jak Xar chciałem wrzucić cokolwiek i dać podpis bez sensu, ale nie myślałem że to pójdzie w tym kierunku :)
Nawet w pomidorach można sie dopatrzeć ukrytego przekazu :D

Cytuj
Chociaż chłopak ma 16 lat to rośnie z niego taki mały xantinosek
No właśnie, a gdzie on jest? Mam się zanudzić w pracy?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Powrót starego gracza
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 20, 2016, 11:11:53 »
Nie pamiętam gdzie pisalismy o tym Black Desert ale miales rację , ludzie jarają się walką i 'combat feeling' (cokolwiek ma to znaczyć) natomiast jakieś kontrowersje są w okół item shop i standardowo contentu w end-game
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?